26

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Mnie to wkurza, bo to nie jest pierwszy raz. Najpierw h*je na a8 co skończyło się odejściem Jurgiego z całego naszego grajdołka. Pamięta go ktoś jeszcze? Potem były jazdy na Kazowni, a teraz się okazuje, że tu też były takie numery i to pewnie od dawna. Piaskownica po prostu.

Jell: żeby tylko :)

27

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Bo widzisz, Vasco, niektórzy po prostu muszą się w ten sposób dowartościowywać, zwłaszcza jeśli brakuje im odwagi na pisanie określonych rzeczy pod własnym nickiem...

Btw: sam jestem ciekaw, jak długa jest ta lista fake'ów. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

a o ktore posty chodzi ? juz sa skasowane ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

29

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

A może warto zrobić listę takich nicków, które są "duplikatami", żeby było wiadomo, że czytając dany post ma się do czynienia z "duplikatem"?
Wiem, że na pewno jeden nick spośród aktywnych to "mr. Hyde", a z wypowiedzi dely-ego wynika, że jest ich więcej, więc wydaje mi się, że warto, aby taka lista powstała, aby móc "inaczej traktować" posty, których autorem jest ktoś, kto się podpisuje takim nickiem.
Osobiście nie mam nic przeciwko, żeby ujawnić realnych właścicieli tych nicków, aczkolwiek nawet sama lista "duplikatów" byłaby przydatna.

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

wlasnie patrze na users list i widze ze sa mozliwe dublety ( 2 x jest nick bezrobotny )

ps

oupss sorry : jest : bezrobotny i bezobrotny ;)

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2011-07-09 11:21:31)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

31

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Była już o tym mowa - te dwa nicki to bezROBotny i bezOBRotny.

Edit: Chociaż w tym przypadku obydwa służą do trollowania :D

Ostatnio edytowany przez mono (2011-07-09 11:22:55)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

32

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

mi zona mowi ze mam dwie osobowości : jedna zła i paskudna, druga - jeszcze gorsza i paskudniejsza.

Kiero - ludzie którzy ozywają fake nicka bo sie boja cos powiedzieć ofen zasługują na pstryczka...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

33

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

trolo lolo lo lo lolo lo lolo loo trooolooo looloooooo

http://www.youtube.com/watch?v=KaqC5FnvAEc&feature=player_embedded

:D

Ostatnio edytowany przez cedyn (2011-07-11 09:49:12)

34

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Vasco/Tristesse napisał/a:

Mnie to wkurza, bo to nie jest pierwszy raz. Najpierw h*je na a8 co skończyło się odejściem Jurgiego z całego naszego grajdołka. Pamięta go ktoś jeszcze? Potem były jazdy na Kazowni, a teraz się okazuje, że tu też były takie numery i to pewnie od dawna. Piaskownica po prostu.

A mnie dziwi, ze nie zauwazyles "dymow" po tym jak sie zarejestrowales - pewnie byles tu rzadkim gosciem?
Wiem o 'exodusie' Jurgiego, rozumiem powody i podziwiam jego konsekwencje. Twoj portal zostal wtedy powaznie oslabiony, bo Jurgi byl swietnym newsmanem/texciarzem.  Ja po "nagonce" przestalem tylko jezdzic na zloty i tworzyc atarowa grafike, czyli luzik. ;) :lol:

Ostatnio edytowany przez Dracon (2011-07-11 09:35:01)

35

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Szkoda że jest tak mało a ktoś roby głupia nagonke na Jurgiegoo, który to po tym daje sobie spokój!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-07-11 10:45:03)

36

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

dely napisał/a:

Xan, uwierz mi, że mam swoje metody na sprawdzenie kto zacz.

To można sprawdzić dobregosera :)

Dracon napisał/a:

A mnie dziwi, ze nie zauwazyles "dymow" po tym jak sie zarejestrowales - pewnie byles tu rzadkim gosciem?

Sprawę fsckera (bo o tym pewnie piszesz) uważałem za jednorazową i dawno zamkniętą.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2011-07-11 10:26:45)

37

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

dely napisał/a:

Od momentu powstania tego tematu wyznaczam grubą kreskę, teraz gdy ktoś będzie trolował na dodatkowym koncie, zostanie zdemaskowany. Over.

Jedyne słuszne podejście.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

dely napisał/a:

Od momentu powstania tego tematu wyznaczam grubą kreskę, teraz gdy ktoś będzie trolował na dodatkowym koncie, zostanie zdemaskowany. Over.

przebierancom robisz kreche , to moze czas oddac moje "posts" ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

39

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Nie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

ok wiec to moj ostatni post na tym forum , bye bye
1373 !!!

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

41

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Nie ma obowiązku korzystania z forum. Do widzenia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.