26

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Najlepiej od razu stwierdzić że ktoś jest nieuczciwy. Po pierwsze nie chcę nic wyłudzić tj kasy ani zwracać stwierdziłem tylko fakty i NIC WIĘCEJ!  Plomba może i ma załamanie ale odklejałem na szybko w pracy – pokazuje jedynie że bez problemu odeszła od obudowy. Gdy nie fakt, że kabel od wyświetlacza ocierał o mechanizm nawet bym  do niej nie zajrzał.  Skoro sprzedający nie był pierwszym właścicielem  nowości  to ciekawe czemu zarzuca od razu nieuczciwość

Post's attachments

IMAG0223.jpg 1019.47 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMAG0226.jpg 1.01 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMAG0228.jpg 909.42 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

27

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Pawel jeśli zadajesz sobie trud wyszukania kto kupił to wystarczy zobaczyć komentarze na allegro a nie  takie głupoty wypisywać – naprawdę mniej zachodu

28

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

@BIT ale gdy ja się nie opowiadam po żadnej ze stron, trochę komentarzy zostało wystawione przez Ciebie negatywnych i neutralnych. Nie przeczę, że sam nie wystawiam takich komentarzy jak coś jest nie tak ale tutaj starasz się robić to tak aby samemu takiego w odwecie nie dostać.

Co do stacji to jak już ktoś wcześniej stwierdził przedstawiona została sprawa z jednej strony, teraz wypowiedziałeś się Ty.
Do tego nie było napisane nic, czy coś kupujący oczekuje, jakiejś rekompensaty czy coś, także nie było za bardzo dyskusji.
Zresztą zawsze preferowałem najpierw rozwiązać problem na priv a później ewentualnie jechać publicznie. Tutaj jeżeli nie masz żadnego ale do sprzedającego to chwała Ci za to.
Także bez urazy.

29

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Po pierwsze NIE MAM żadnych negatów ani nawet neutralów na allegro! Po drugie to nie ja napisałem tego posta na forum

30

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Dobra, nie czaje Ciebie, nie Ty napisałeś tego posta (29) to kto? Święty mikołaj? Krasnoludki?
A co do negatywów i neutralnych to przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem - a jak nie rozumiesz to już nic na to nie poradzę.

31

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Coz tu wyszlo pieniactwo Grzenia.

1. Sprzedawal stacje z plomba ale nie byl pierwszym wlascicielem wiec jak sie okazalo stacja  byla robiona.
2. Narobil szumu o nic,  ublizajac ludziom i posadzajac ich o oszustwo zamiast po prostu dogadac sie.
3. A teraz zbiera co zasial.

Hmm cos mi ta cala sytuacja przypomina...... ;)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

32

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

odnosnie posta 29 to tak jak ktoś ma 700 tranzakcji bez zastrzerzeń to moim zdaniem trudno mu zarzucić nieuczciwość.
To krasnoludek Paweł napisał "Google prawdę Ci powie...
No dobra widać, że gość lubi komentarze neutralne i negatywne wystawiać i robić problemy - czy słusznie nie wnikałem dokładnie."

33

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Swoją drogą to w snajperze miałem niewiele więcej ustawione i gdyby zaxon wygrał to by nie było pewnie sprawy - gdyż jak wynika z wypowiedzi to ja jestem bardzo bezpodstawnie roszczeniowy i na dodatek nieuczciwy

34

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Moment ? To ty swoja aukcje sam sobie podbijales snajperem  ? Coz, coraz ciekawiej sie robi.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

35

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Zaxon chyba trafnie podsumował. Grzeniu ręczył w aukcji ( http://allegro.pl/stacja-dyskow-ca2001- … 36747.html ):
"Nigdy nie była naprawiana ani otwierana - pod spodem posiada oryginalną plombę (patrz zdjęcia)."

...nie mając ku temu do końca podstaw gdyż nie był pierwszym właścicielem.
A potem jego opis okazał się nieprawdą. I jeszcze w tytule wątku sugeruje nieuczciwość kupującego, gdy jak rozumiem ten spokojnie usterkę usunął (haczący kabelek) i poinformował sprzedającego tylko o tym fakcie...

grzeniu, dziwna woda u Ciebie w kranie płynie ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-12-28 18:23:28)

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

a moze stacja servisowana przez jera ? na nalejce pewnie jest DNA ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

37

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Kurcze, ludzie nie mają co jeść a my zajmujemy się takimi błachostkami. Muszę strzelić się w pysk !

Fakt, niepotrzebnie się uniosłem. Po otrzymaniu e-maila od kupującego pomyślałem sobie, że człowiek kręci. Plombowana oryginalnie stacja i było grzebane w środku ?! Niemożliwe ! Potem facet zdejmuje plombę, co wyraźnie widać na załączonym zdjęciu (zdarty kawałek papierka) a potem własnoręczna naprawa. Oczywiście mówi o tym. Od razu pomyślałem, że facet chce wyłudzić kasę. Pisze, cytuję: "Teraz plomba jak oryginał".. hmmm....  Pomyślałem, zrobił zdjęcia innej stacji. A że jestem wyrywny :D i jestem chory na krętactwa to założyłem ten wątpliwy wątek :/

Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. Jednocześnie współczuję, tym którzy jeszcze nie otworzyli swoich zafoliowanych pudełeczek !
Mam jeszcze LDW2000 w stanie MINT w kartonie full BOX z plombami (dwiema obok siebie!). Pewnie kiedyś ją wystawię bo leży nieużywana. Strach pomyśleć co może być w środku .... jeśli była w serwisie. A może ktoś grzebał przy plombach ?!

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-12-28 19:42:30)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

38

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

zaxon napisał/a:

Moment ? To ty swoja aukcje sam sobie podbijales snajperem  ? Coz, coraz ciekawiej sie robi.

Nie podbijał tylko licytował ze snajperem. Czytaj uważnie.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

39

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

No i wyszlo szydlo z wora. Grzeniu, ja osobiscie nic u ciebie nie kupie.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

40

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

syscall: jakie szydło z wora ? proszę rozwiń swoją wypowiedź. bo nie wiem do czego to przypiąć.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-12-28 19:27:36)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

41

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

To krasnoludek Paweł napisał "Google prawdę Ci powie...

Dobra, widzę, że jednak z Tobą nie można inaczej. Napisałem bez urazy, ja do Ciebie nic nie mam, ale nie lubię gdy ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem + wyciągają słowa z kontekstu.

Czyżby Domin65? Google prawdę Ci powie...

Więc, jak widać chodziło o to, czy użytkownik Domin65 i że można dzięki pewnej wyszukiwarce znaleźć kupującego - ponieważ @grzenio nie chciał się podzielić. Także twoje podejście jest dziwne.
Naucz się czytać - najlepiej ze zrozumieniem i całe zdania.
A to dla Ciebie Panie @BIT: http://www.youtube.com/watch?v=mwogGgHOzPI jak nie rozumiesz dlaczego należy czytać całe zdania.

42

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

grzeniu napisał/a:

Potem facet zdejmuje plombę, co wyraźnie widać na załączonym zdjęciu (zdarty kawałek papierka) a potem własnoręczna naprawa. Oczywiście mówi o tym. Od razu pomyślałem, że facet chce wyłudzić kasę.

"What goes around, comes around" :D Przypomina się akcja z SIDE. Słowem: karma ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-12-28 19:38:32)

43

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

grzeniu: pojawila sie opinia drugiej strony, plus sam  przyznales ze

Od razu pomyślałem, że facet chce wyłudzić kasę. Pomyślałem, zrobił zdjęcia innej stacji. A że jestem wyrywny big_smile i jestem chory na krętactwa to założyłem ten wątpliwy wątek

wiec naturalnym dla mnie rozumowaniem jest aby trzymac sie z daleka od chwiejnych emocjonalnie sprzedawcow, ktorzy na opinie drugiej strony (gosc stwierdzil tylko ze stacja jest 'robiona' - nic sobie nie roscil) reaguja piszac takie 'watpliwe watki' na forum.

Mam nadzieje ze teraz wiesz gdzie to przypiac, i zero napinki z mojej strony - tylko opinia i wniosek.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

44

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

chyba Szanowy Panie Pawle NIE JESTEŚ w tej sprawie ani stroną ani zainteresowaną osobą . Pooglądaj lepiej a nie oceniaj na publicznym forum innych  http://www.youtube.com/watch?v=L2_rbzymt1I  to chyba Twój poziom. Ewentualnie możesz sobie pośpiewać  http://www.youtube.com/watch?v=KQ6dEopp-jY&feature=related jak tak uwielbiasz youtube to Ci się nastrój poprawi i nie będzie musiał pisać w wiecej na ten temat

45

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Hmm, ciekawe kto założył sobie drugie konto ( BIT ) na AA aby odpowiedzieć na zarzuty.
Jakoś tak mi to śmierdzi, że niby dziś nagle odnalazł AA po czym patrząc na ostatnie wątki znalazł coś o sobie :D

Ostatnio edytowany przez jury (2011-12-28 19:54:11)

46

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

@syscall: oj tam, oj tam. nie bój żaby, możesz śmiało kupowac ode mnie. krzywdy ci nie zrobię ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

47

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Panie @BIT daruj sobie, nie będę się zniżał do twojego poziomu, jak widać to Ty podrzucasz takie rzeczy, co znaczy że to twój poziom - skądś to znalazłeś, więc wiedziałeś czego szukać. Jak widać inteligencją nie grzeszysz podrzucając takie rzeczy. Nie jestem stroną, owszem, ale jest to publiczne forum i każdy może się tutaj wypowiedzieć - a jak nie to poproszę o bana jeżeli się to nie podoba administratorom/moderatorom.

48

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

jury napisał/a:

Hmm, ciekawe kto założył sobie drugie konto ( BIT ) na AA aby odpowiedzieć na zarzuty.

Służę odpowiedzią, użytkownik znany wcześniej na forum jako Domin65. Widać pod szerzej znanym pseudonimem bał się wypowiadać. Szkoda.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

49

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

Czy użytkownik Domin65 mógł się wypowiadać ? Ma opis ZBANOWANY.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-12-28 20:42:00)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

50

Odp: Plomba w CA2001 i nieuczciwość kupującego ?!

A jak myślisz, kiedy dorobił się opisu zbanowany? :P