Temat: Activision Remix

http://www.mumbojumbo.com/rt.anthology.html i wszystko jasne ! Wymiękłem. Niezła zabawa :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Activision Remix

http://www.mumbojumbo.com/rt.anthology.html i wszystko jasne ! Wymiękłem. Niezła zabawa :)

o kur*** ;) ja to chce !!!!!!!!!!!!! dawac mi to !!!!!!!!!! skad to sciagne chodz wersje demo .....................jezeli taka istnieje......

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: Activision Remix

PC:
& PII 450MHz
(PIII - 550 Recommended)
& 128MB RAM
(256 MB RAM Recommended)
& 270 MB free HD space
& Windows 98SE/ME/XP/2K
& Video: AGP with at least 32 MB
& DirectX 8.1
(Provided on CD)

A mnie sie zawsze wydawalo ze 2600 to prosta maszynka

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Activision Remix

Też mnie niesamowicie zatkało ... no coż ... wyobrażam sobie jakie wymagania musi mieć np. taki River Raid

Zawsze wiedziałem, ze w atarce drzemia niesamowite mozliwosci

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: Activision Remix

No... żeby zaemulować najlepszy sprzęt na świecie to byle czego mieć nie możesz :)

A w ogóle to jakiś download by się przydał (i zniżka dla atarowców)... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Activision Remix

STRYKER: nie wiem jak Ty, ale ja namierzyłem w sieci eDonkey.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

7

Odp: Activision Remix

to prawda; na osłopodobnych ten stuff juz jest:)

gep/lamers^dial

8

Odp: Activision Remix

o kur*** ;) ja to chce !!!!!!!!!!!!! dawac mi to !!!!!!!!!! skad to sciagne chodz wersje demo .....................jezeli taka istnieje......

Cos mi sie wydaje ze bedziesz to mial w poniedzialek w domku :) Santa Claus is everywhere :) Thx Fairlight  :D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

9

Odp: Activision Remix

Cos mi sie wydaje ze bedziesz to mial w poniedzialek w domku :) Santa Claus is everywhere :) Thx Fairlight  :D

heh ;) doszła.... włączylem i ruszyla na moim Duronie1200....włączylem dwie giery RiveRaid grafa zajebista ;) jak z Atari.....potem Degathlon --> zamiast joyów bedzie trezba niedlugo wymienic klawiaturke ;) no i ta muzyczka z radia fajne przygrywa ;) ogólnie total mega wypas produkcja....każdy atarowiec-grzybowiec powinien w to zagrać :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Activision Remix

moze jakis namiar spoza osiolodonkeyoemulow ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

11

Odp: Activision Remix

jak mi się dociągnie, dam namiar na ftp

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

12

Odp: Activision Remix

oka, mam to, mogę udostępnić, ale....
1. ftp na SDI
2. ponieważ punkt 1, to ograniczony download dla anonymous do 5 kilo dla wszystkich w sumie, więc nie ma sensu ciagnac w kilka osob
3. jeden slot na IP
4. max 5 userów
ewentualnie jak ktoś ma szybki ftp, to ja mogę uploadnąć i skorzysta więcej osób, jak wolicie

ip. 213.76.193.130
user/pass : ftp

jak chcecie moge to pociąć na mniejsze paczki

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)