26

Odp: open link in new tab

xan napisał/a:

Domyślne zachowanie przeglądarki jest takie a nie inne

Nie ma czegoś takiego jak domyślnie zachowanie przeglądarki - jest to domyślna wartość atrybutu target w HTMLu, którą można zmienić :) A target powstał po to aby utrzymać porządek i dobrą praktyką jest trzymanie się jednego okna w obrębie danego website'u, ale przy odtwarciu zewnętrznego - stworzenie mu własnego okna. Po to aby nie wczytywać ponownie strony bez sensu. Ale co tam i tak widzę, że nie przejdzie.

Ostatnio edytowany przez wieczor (2013-12-19 13:57:04)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

27

Odp: open link in new tab

A nie można w ustawieniach profilu dodać opcji, czy posty mają się otwierać w nowych zakładkach, czy w aktualnej? Jak ktoś sobie ustawi że chce w nowych, to dodawać mu do do linków "target=". Wtedy każdy mógłby ustawić sobie tak, jak chce.

28

Odp: open link in new tab

VETO.
Panowie nie psujcie jedynego polskojęzycznego forum które od strony funkcjonalniej jako tako działa.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

29

Odp: open link in new tab

Ekzakli !!
Dziala i jak ktos ma chec to wcisnie "poprawnie skonfigurowany" srodkowy klawisz

30

Odp: open link in new tab

Na ekranie dotykowym, egzakli ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: open link in new tab

99% oglądaczy tego forum robi to poprzez urządzenia mające środkowy przycisk. Nie psujmy forum, proszę. VETO.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

32

Odp: open link in new tab

Serio? Z ciekawości zobaczyłbym statystyki :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

33

Odp: open link in new tab

Na domyślne ustawienie nie ma szans, to sprzeczne z ogólnie przyjętymi zasadami, które mówią, że docelowym oknem dla linku jest bieżące okno. Natomiast nie widzę problemu żeby ktoś napisał rozszerzenie, które pozwoli ustawiać użytkownikom ich własne docelowe okno, czy zakładkę w profilu. Proszę zgłosić się do mnie, przekażę numer wersji forum i dodatkowe informacje. Niestety pracuję teraz nad dużym projektem, następny mam zakolejkowany więc przepraszam, ale nie mam wolnych mocy przerobowych.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.