1

Temat: [K] Zasilacz do XF551

Dziendobrywieczor,
Czy ma ktos na zbyciu moze zasilacz do XFki? Najchetniej odbiore na Wapniaku.

2

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Kup se 2A trafo 9V AC i bedziesz mial zasilacz.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Lewis!

Jak tam moje stacje ? :)

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

4

Odp: [K] Zasilacz do XF551

[blisko tematu]

Prowadzący IG blog i DropCheck odtworzyli płytę główną do XF-ki.
$150 + shipping

5

Odp: [K] Zasilacz do XF551

tP: no Pecus oddal przeciez!
Mikey: cos blizej?

6

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Nie myli cię :)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

7

Odp: [K] Zasilacz do XF551

No to: zrobi mi ktos? ;)

8

Odp: [K] Zasilacz do XF551

A bedziesz na Wapniaku?

9

Odp: [K] Zasilacz do XF551

jera poproś - najwyżej kopsniesz się do niego do roboty ;) W linii prostej z Wapniaka masz jakieś 600 metrów, ale komunikacją wyjdzie ze 3 kilosy ;P

Sikor umarł...

10

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Czy przy budowie takiego zasilacza istotny jest rodzaj transformatora? Mozna uzyc transformator toroidalny?
Czy mozna do takiego zasilacza podlaczyc jednoczesnie kilka urzadzen? Np komputer 800 (nie XL) i stacje 1050? Jaka wydajnosc pradowa byla by wtedy zalecana?

11

Odp: [K] Zasilacz do XF551

lewiS, a może być na wejściowe napięcie 110V ? Mam taki zbędny od 1050. Na wapniaku mnie nie będzie. 20PLN+wysyłka.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

12

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Mam dwie sztuki ale pytam bo nie chce zepsuć.

13

Odp: [K] Zasilacz do XF551

pajero napisał/a:

[blisko tematu]

Prowadzący IG blog i DropCheck odtworzyli płytę główną do XF-ki.
$150 + shipping


Ciekawe czy ktos sie znajdzie chetny.

14

Odp: [K] Zasilacz do XF551

uicr0Bee napisał/a:

lewiS, a może być na wejściowe napięcie 110V ? Mam taki zbędny od 1050. Na wapniaku mnie nie będzie. 20PLN+wysyłka.

No wlasnie na eBayu jest mnostwo 110V, a ja wolalbym taki dwa razy lepszy. Dam znac jak nic nie znajde.

Poszukiwania trafo 9V 2A niestety jak narazie bez efektow.

15

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Ming: czy to bedzie ok: Transformator TS 20/24 @ (9V 2A; 3V 1,7A) ?

16

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Za ta sama cene chyba lepiej TS 25/008 (2x9V 2x1,4A).

17

Odp: [K] Zasilacz do XF551

no to TS 40/026 9V 4.5A

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

18

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Panowie, po co mnożyć i kombinować, tu są nowe zasilacze do XF551:

http://www.tatarek.com.pl/index.php?try … dukt=T411X

W zamówieniu dodajemy, że wtyk DK 2,5 X 5,5mm.

No chyba, że 40 zł to za drogo.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Off Topic

Ming: fajny ten kawalek "Pranie (dirty demo)" ;)

20

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Dely, ten zasilacz ma 1A max. Dzialac bedzie ale na granicy przeciazenia. Pol biedy jak ma termistor wbudowany, gorzej jak pojara sie uzwojenie :) Zreszta nie znam sie, ale 1A to zdeka malo na stacje dyskow (silniki).

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

21

Odp: [K] Zasilacz do XF551

ming napisał/a:

krotko mowiac: nie nadaje sie

Używam dokładnie tego zasilacza zarówno z 1050, jak i XF551 od czterech lat. Działa.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Dzialac dziala, nikt nie mowi ze nie dziala :) Tylko ze sie nie nadaje :)

Wez no miernik :) i sprawdz ile pradu ciagnie stacja jak sie wlacza (pracuja wszystkie silniki) i to jest cos do czego musisz dodac jakies 25% zeby miec PEWNY zasilacz :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

23

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Nie przekonaliście mnie </klasyg>

Ale pewnie macie rację, ponieważ na elektronice się nie znam wcale. Gdzie się wpiąć miernikiem w stacji żeby zmierzyć w miarę wiarygodnie pobór prądu?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

24

Odp: [K] Zasilacz do XF551

Jestem skolowany. To trafo na TME ma stock na zero, wiec nici.

Czy ktos chetny na kupienie tego co trzeba i wykonanie dla mnie zasilacza? Place z gory, ale chcialbym dostac to na Wapniaku (= przesylka do kogos kto bedzie na party, jesli wykonawcy nie bedzie).

25

Odp: [K] Zasilacz do XF551

http://guitarproject.pl/p/476/8529/zasi … fekty.html
http://taniestruny.pl/efekty-i-zasilacz … ac-2100-ma
Smacznego :)

Ostatnio edytowany przez willy (2014-08-20 17:54:55)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477