51

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

jak wrócę do doomu :) to sprawdzę, ale na 99% mam wejście po RF w tv, który zabieram.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

52

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Sikor napisał/a:

da nowszych (DVBT) nie podłączysz A2600 - tylko analogowe wyjście sygnału po antenie.

W chyba wszystkich nowych telewizorach jest wejście antenowe.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

53

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Ale tuner już niekoniecznie musi być dostosowany do odbioru sygnału analogowego. Jednak wydaje mi się, że to może dotyczyć tylko najnowszych modeli TV. Bo w sumie po co dokładać do TV tuner analogowy, gdy i tak nikt nie nadaje takiego sygnału.

54

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Dokładnie o to chodzi. Nowe tv mają wejście antenowe i przetwarzają sygnał cyfrowy w standardzie (u nas) DVBT, czyli MPEG4 i coś tam jeszcze. Sygnał analogowy nie jest wspierany :(

Sikor umarł...

55

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Pin: czy nie bierzesz głośników ze względu na brak miejsca w kapsule? Bo jeśli masz miejsce, to ze swoszo są do zabrania 2x130W. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

56

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Cobra bedzie miala rozowy monitor do C64 (marka kompa zobowiazuje) i OIDP to jest wlasnie telewizor.

57

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

larek napisał/a:

Bo w sumie po co dokładać do TV tuner analogowy, gdy i tak nikt nie nadaje takiego sygnału.

Kablówki cały w dalszym ciągu udostępniają programy w paśmie analogowym (owszem, bardziej rozwijają cyfrę), ale póki mają na to klientów będą to jeszcze przez parę lat transmitować.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2014-09-08 15:46:20)

58

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Czy jak mowa o Amidze, to ktoś mógłby wziąć jakąkolwiek grę dla mnie na dyskietce? Z góry dzięki :) Bym A500 sprawdziła, bo na poprzednim Wapniaku hulały paski...

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

No to wygląda na to, że ten telewizor z antenką to wezmę ja.
Mogę na jakiś czas pożyczyć.
Tylko tam jest taki myk, żeby - jak się już raz nośną 2600 znajdzie - to go nie wyłączać i kanałów nie zmieniać. Bo trzeba będzie szukać od początku.



Innuendo: być może mógłbym coś wziąć. Chociaż prędzej znajdę dema, if ju dont majnd.









.

Ostatnio edytowany przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM (2014-09-08 19:19:49)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

60

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

innuendo moge zabrac jakas dyskietke z gra. A jaka rewizje płyty ma ta amiga ? Golas ? Ile ramu? Padnieta stacja?

"wszystko się kiedyś kończy......."

61

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Jedyną grę jaką posiadam na Amigę to Silent Service II w boxie...

...i w byle co go nie wkładam...

:D

Ostatnio edytowany przez sOnar (2014-09-08 19:48:48)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

62

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Nie to, żebym się czepiał, ale na stronie zlotu nie widzę nawet adresu :D

Takie rzeczy to BOLDEM trzeba napisać w pierwszym łatwo dostępnym i czytelnym miejscu ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

63

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Ano, widac wyraznie tylko na jakim przystanku wysiasc a dla zmotoryzowanych jest tylko poszlaka (i to dla osob  z dobrym wzrokiem :)
http://wapniak-party.pl/images/brama.png


P.s. Jagielońska 61a

64

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

e, widze, ze bedzie i tak sporo miejsca na gre w freesbie, biore :D
edit: by the way, jako ze normalnie nie mam okazji tego robic, to pomyslalem, ze wezme kartki i olowki i bede strzelal ludziom portrety, jak ktos ma ochote na portret to zapraszam do zagadania mnie na party.

Ostatnio edytowany przez gorgh (2014-09-09 14:16:25)

65

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Mam rozszerzenie do 1MB. Wszelkie gry, dema i inne amigowe dobra chętnie przyjmę, bo chcę w końcu ten komputer ruszyć.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

66

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

gorgh napisał/a:

e, widze, ze bedzie i tak sporo miejsca na gre w freesbie, biore :D
edit: by the way, jako ze normalnie nie mam okazji tego robic, to pomyslalem, ze wezme kartki i olowki i bede strzelal ludziom portrety, jak ktos ma ochote na portret to zapraszam do zagadania mnie na party.

JA CHCE !!!

.

67

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

cieszy mnie to albowiem lubie to robic, jak znam zycie bedzie z 5-6 portretow :)

68

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

hmm, portret zamiast zdjęcia grupowego... :P

Sikor umarł...

69

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

zrobi sie skany i zlaczy w 1 jpg :) i wrzuci na pigwe

70

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Pytanie:

Będzie ktoś z Was miał na miejscu wiarygodnie działający alkomat? Chodzi o to, by sprawdzić to i owo w niedziele przed wyjazdem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

71

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Jeśli ktoś jest zainteresowany podwózką na trasie Kraków-Warszawa to może dać znać, wyjazd sobota rano, jadę na pustaka nie licząc sprzetu

72

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Pin jak co będziesz palił głupa jak ten dziadek poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=zpBo8zvRsnI

:D

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

73

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Sikorek, wybacz, ale moze slepota starcza mnie dotknela, bo nie widze info na oficjalnej stronie :

- pelen adres ( juz wiem --  Jagielońska 61a - na zdjeciu widac...)
- czy bedzie sikorowka ?

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-09-10 10:08:46)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

74

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

lotharek napisał/a:

- pelen adres

hehehhh, a nie mówiłem? ;)

Takie info musi być na stronie zlotu a nie, że trzeba szukać w 3 tematach i 80 postach, bo tym sposobem to można się pomylić o 100km spędzając party w lesie myśląc, że to ogródek działkowy jest :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

75

Odp: Wapniak 2014 - oficjalny wątek

Czy ktoś na zlocie będzie w stanie wykonać rozszerzenie pamięci w Atari 65XE?