26

Odp: uwaga na oszusta

Uprzejmie proszę o uprzątnięcie tego śmietnika, czyli usunięcie wątku.

27

Odp: uwaga na oszusta

Hej górale, gór wy syny...

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

28

Odp: uwaga na oszusta

Jer będziesz na SV...?
Dawno już nie rozmawialiśmy "%normalnie%%%".....

29

Odp: uwaga na oszusta

dely napisał/a:

Proszę o wyjaśnienie, co było w wyczyszczonych postach. To, że dział nazywa się "Bałagan" nie oznacza, że to śmietnik.

podałem namiary na oszusta który sprzedaje falkony ,amigi cd 32 i inne bajery po dziwnie atrakcyjnych cenach

sam kupiłem 2 amigi cd32 i straciłem kase ,wczoraj kupiłem specjalnie u niego bo poznałem swoją amige

po to aby przez allegro zgłosić oszustwo ,dane sprzedającego są takie same jak oszusta z OLX


bierze kase i nie wysyła towaru,posługuje się fałszywymi danymi    ,w zamian za troske zostałem zgnojony przez

weterana tego forum

Bucik Na Trola

30

Odp: uwaga na oszusta

Mnie mama uczyla ze jak cos warte 200 zl kosztuje 20, to lepiej trzymac sie od tego z daleka :) A ja ucze innych rowniez, ze pierwsza zasada to nie kupuje sie z platnoscia z gory od osob prywatnych, ktorych sie nie zna. Ale widac te watpliwej proweniencji artefakty w pudelkach lub w folii :) sprawiaja ze niektorym rozum zamienia sie z dupa :) A juz szczegolnie falcon powoduje niezrozumiale dla mnie rozwodnienie mozgu co niektorych :)  Nie mowie ze nie zostales oszukany, i ze gosc nie jest winny, jednakowoz moje wspolczucie dla Ciebie jest znikome. Chec ostrzezenia innych - szlachetne.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

Odp: uwaga na oszusta

zaxon napisał/a:

Hmm, co tu zagladam to dziwniej ?

dobrze ze przestales sprzedawac bo tez ladnie w " hooya " waliles ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

32

Odp: uwaga na oszusta

Ręce opadają, zaraz koleżka z Nowego Targu będzie kreował się na herosa.
Robi to ktoś kto wytknął w pierwszym poście, że jakiś typ sprzedaje bo ma kilka kont i robi wałki licytując z jednego konta na drugie i to jest "be", nie uczciwe i ogólnie hwd gościowi.

A tymczasem sam autor tego wątku ma kilka kont i zachowuje się dokładnie tak samo.
Obecnie sprzedaje 19 przedmiotów z których na 7 aukcjach sam sobie podbija ceny. Zapytany dlaczego tak robi, odpowiada że przecież to nic złego i przestępstwem to nie jest. Dla mnie to książkowa hipokryzja i słoma wychodząca z buciorów. Ale jeśli Wam to pasuje, to ja spasuje. A zauważyłem ten proceder od momentu założenia dodatkowych kont - parę miesięcy temu sprzedawał dyskietki i w ten sposób ja i parę innych osób wypatrzyło te wałki.
Btw. dodatkowo jeszcze te mijające sie z prawdą opisy - jak na trwającej aukcji z Accornem. Chłopcze to co sprzedajesz jest tylko częścią tego komputera - całość wygląda gabarytowo jak 128D. Ale myślę,  iż doskonale o tym wiesz...

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-10-18 10:06:12)

gep/lamers^dial

33

Odp: uwaga na oszusta

A. Plus za obywatelska postawę
B. Minus za informacje ... w wątku pojawiło się, że to jakaś rudera do rozbiórki...nie do końca...fotka z rana

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2014-10-18 17:29:11)

Post's attachments

20141018_112947 (Medium).jpg 210.62 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

34

Odp: uwaga na oszusta

gepard napisał/a:

Ręce opadają, zaraz koleżka z Nowego Targu będzie kreował się na herosa.
Robi to ktoś kto wytknął w pierwszym poście, że jakiś typ sprzedaje bo ma kilka kont i robi wałki licytując z jednego konta na drugie i to jest "be", nie uczciwe i ogólnie hwd gościowi.

A tymczasem sam autor tego wątku ma kilka kont i zachowuje się dokładnie tak samo.
Obecnie sprzedaje 19 przedmiotów z których na 7 aukcjach sam sobie podbija ceny. Zapytany dlaczego tak robi, odpowiada że przecież to nic złego i przestępstwem to nie jest. Dla mnie to książkowa hipokryzja i słoma wychodząca z buciorów. Ale jeśli Wam to pasuje, to ja spasuje. A zauważyłem ten proceder od momentu założenia dodatkowych kont - parę miesięcy temu sprzedawał dyskietki i w ten sposób ja i parę innych osób wypatrzyło te wałki.
Btw. dodatkowo jeszcze te mijające sie z prawdą opisy - jak na trwającej aukcji z Accornem. Chłopcze to co sprzedajesz jest tylko częścią tego komputera - całość wygląda gabarytowo jak 128D. Ale myślę,  iż doskonale o tym wiesz...




jak chcesz to porozmawiam z tobá osobiscie bo widze ze kozak jestes ,ciekawe czy  tedy bédziesz mial taki rozszczekany ryj cwaniaku


czy ja biore pieniądze i nie wysyłam towaru??   zaś za to porównanie mnie do tamtego kolesia moge ci wytoczyć pozew

cywilny bo na to forum dużo osób wchodzi ,chcesz spróbować sił???? 

masz rodzine? masz zajęcia? pracujesz na 2 etaty??musisz wozić dzieci do szkoły do innej miejscowości ,czy ty myślisz żę ja mam czas sprawdzać każdy towar? nawet nie patrzyłem w sieci co to za komputer  jebłem foty ,wystawiłem i tyle

po prostu sądzisz sam po sobie ,bo ty tak postępujesz

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-19 10:20:34)

Bucik Na Trola

35

Odp: uwaga na oszusta

@AS Nie będę na SV, bo jeszcze pier.dolino nie jeździ do GDA :D

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

36

Odp: uwaga na oszusta

prosze o zamknięcie tematu

Bucik Na Trola

37

Odp: uwaga na oszusta

garynerwus napisał/a:

jebłem foty

W ten pusty łeb się j.....j , na tym kończę dyskusje z tym człeniem bo widać, że najprostszych rzeczy nie ogarnia. Koniec. Kropka.

gep/lamers^dial

38

Odp: uwaga na oszusta

no to kończ ,bo jakbyś nie zaczął to ten temat miał by sens

Bucik Na Trola

39

Odp: uwaga na oszusta

-->Gepard, ale czego od człowieka chcesz, przecie napisał że to nie on, tylko te dzieci z innej miejscowości podbijają mu na aukcjach, kiedy na drugim etacie robi ;)

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2014-10-19 15:23:09)

wszystkie trzy strony świata

40

Odp: uwaga na oszusta

klasyka :)

"...Nigdy do niczego się nie przyznawaj. Złapią cię pijanego w samochodzie to mów że nie piłeś. Znajdą ci dolary w kieszeni, mów że to pożyczone spodnie. A jak cie złapią na kradzieży za rękę, mów że to nie twoja ręka. Nigdy sie nie przyznawaj..."

http://www.youtube.com/watch?v=t6MoCVuEcPE

gep/lamers^dial

41

Odp: uwaga na oszusta

garynerwus napisał/a:

prosze o zamknięcie tematu

A ja proponuje jeszcze wakacje dla tego Pana, bo te jego bla bla to jakaś parodia.