76

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@ Grey:
Nie wiem na jakiej podstawie łączysz mój post #46 z postami syscall'a. Czy ja odnosiłem się do jakichś tajnych planów niszczenia, czy podziału na AA i AOL?

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Pin napisał/a:

to jest tak, jak ważne kwestie podnosi się w okolice soboty w czasie weekendu. Wszyscy są pijani i piszą na forum bzdury ;)

... a flejm pozostaje na cały tydziĘ :D


ja caly tydzien pisze bzdury , jeszcze nie wytrzeswialem po SV @

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2014-12-14 09:22:26)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

78

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@erOS: wypowiadasz się publicznie że coś jest nie fair itd, a więc idziesz w sukurs (chcąc nie chcąc) opinii Syscalla, że chcę coś "zniszczyć" - a to jest nieprawda (te "obozy" AOL vs AA traktuję z przymrużeniem oka, to byłoby chore. Na SV jeżdżą forumowicze z obu portali). Feedback na necie (jeśli jesteś w grupie ST Demoscene na FB) jest bardzo pozytywny, więc na pewno można byłoby zwiększyć udział ludzi z zagranicy w takim evencie. Ale na siłę nic nie będę robił. Proponowana data też była przypadkowa (lipiec byłby równie dobry).

Tyle w temacie :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

79

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@Grey: w kwestii formalnej to nie mogę mu iść w sukurs jeżeli to on się wypowiedział po mnie :)
a to, że coś uważam za niepokojące lub nie do końca fair nie znaczy, że idę z kimkolwiek i gdziekolwiek.

Tak zdaje mi się, że jestem tam na FB i się wcale nie dziwię, że jest pozytywny odzew, sam bym chyba wolał letnie party niż zimowe i też bym chciał SV letnie, ja tam jestem elastyczny i daty jak i wszystko chyba jest do dogadania i ustalenia,
co nie zmienia faktu, że w pewien sposób nie można działać i mówić do ludzi, że ich wysiłek i praca to marnotrawienie i nic nie wnoszenie.

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

80

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@erOS: widzę że nadal nic nie rozumiesz :) zostawmy to, bo się niepotrzebnie pokłócimy. jakby co - wiesz gdzie mnie szukać :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

81

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

grey/msb napisał/a:

więc idziesz w sukurs (chcąc nie chcąc) opinii Syscalla, że chcę coś "zniszczyć"

Nigdzie nie wyrazilem takiej opinii i nie wkladaj mi w usta swoich domyslow. Dziekuje.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

82

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Sytuacja się robi dość szczególnie delikatna, że tak powiem. Grey - ponawiam prośbę - dogadaj się z Ryśkiem jakie ma plany, bo to nie jest tak że party wg. szuflady musi oznaczać ogrom produkcji, czy coś tam. Czasami, jak już zostało powiedziane - potrzebny jest pewien folklor który uwierz mi, jest niezwykle istotny ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

83

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@pin: ok, podaj mi numer do Ryska na PM, jutro zadzwonie :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

84

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@Grey - jesteś jedną z najskuteczniejszych organizacyjnie osób jakie znam. Masz mój podziw i szacunek. Masz takie wyniki jakie masz, bo jesteś nastawiony na cel, na wynik. Chcesz, żeby było "bardziej, więcej, lepiej".
Tymczasem my nie prowadzimy firmy, tylko mamy hobby ;)

Wyjaśnię Ci różnice na własnym przykładzie. Kilka lat temu wymyśliłem sobie i zamówiłem u Zenona cartridge. Zenon go zaprojektował, wspólnie z programistą przygotowywaliśmy grę, prace posuwały się mozolnie do przodu. W pewnym momencie odezwał się do mnie jeden z naszych czołowych elektroników i napisał, że zrobi (lub już ma gotowy, nie pamiętam) mi ten cart lepiej, taniej, z lepszymi funkcjami i odda mi ten projekt za darmo.
I był bardzo zdziwiony, a może i lekko obrażony, że powiedziałem "dziękuję ale nie".
Bo co z tego, że miałbym ten cart "taniej, lepiej i bardziej", skoro zraniłbym tym Zenona, który włożył w swój projekt masę pracy?

Podsumowując tę przydługą przypowieść: mam wrażnie, że prawie wszyscy chcemy SV latem. Z tym, że połowa z nas bez zastrzeżeń, a połowa pod warunkiem, że Rysiek nie dostanie kopa w podziękowaniu za wiele lat swojej ciężkiej pracy (choć z pewnością nie tak skutecznej w ilości prac czy gości zagranicznych jak Twoja). Ta druga połowa, chciałaby abyś postępował względem Głuchołaz mniej zgodnie z ideą wolnego rynku, a bardziej po koleżeńsku. Czyli chociażby porozmawiał z Ryśkiem.

EDITED: właśnie zobaczyłem Twoj post nad moim :) No i super.

Ostatnio edytowany przez nosty (2014-12-14 01:06:22)

85

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

namiar przekazałem, tyle mogę.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

86

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

grey/msb napisał/a:

(lipiec byłby równie dobry)

Byłby!

87

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Załóżmy, że Rysiek odda termin. Weźcie pod uwagę jeszcze jedno: każde SV jest "ostatnie". Za 2 lata gdzie pojedziecie? Pójdziecie do Ryśka z prośbą: "no zrób, bądź zapchajdziurą i organizuj w latach gdy inni nie chcą"?

88

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Vasco, ja im dłużej myślę, tym bardziej dochodzę do wniosku, że jednak jest miejsce na obie imprezy latem. Tak bardzo się różnią, że obie mogą prztrwać. Kwestia dogadania właśnie.

89

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@Vasco: a kto powiedział, że muszą być 4 zloty w roku? :) poważnie pytam. i nie mam na myśli żadnego konkretnego. jak zabraknie SV na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wypełnić lukę i (przynajmniej część tych ludzi) pojawiłaby się na innej imprezie. jakby zabrakło Głuchołazów - mogłoby być "tłuste" Fortification itd. itd. Nasi bracia z C-64 nie mają w przyszłym roku chyba żadnej imprezy. I tam jest problem, u nas go nie ma :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-14 08:04:42)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

90

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

formula SV w grudniu juz sie wyczerpala... jesli SV sie nie przeniesie na zyzny termin to w 2015 po prostu nie zaowocuje.

termin wakacji jest najlepszym, duze party w srodku wakacji z powodzeniem bardzo szybko wyjalowi z prac i partowiczow miesiace sierpien i wrzesien

... bye, bye Wapniak i Glucholazy

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

91

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Fortificaton w przyszłym roku stało pod poważnym znakiem zapytania. O ile wiem, był okres, ze sOnar bardzo mocno się zastanawiał, czy podjąć się ponownej organizacji party.
Ja byłbym bardzo ostrożny z tym

grey/msb napisał/a:

itd. itd.

bo nie ma żadnego "itd".

Oczywiście chodzi mi o party organizowane w Polsce.


Szanujmy Ryśka swego, bo nie mamy innego! :)

92

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

syscall napisał/a:

Generalnie chodzi o to, aby byl jeden zlot (SV), jedna partia (Aonline) a degeneruchy z AA maja sie schowac pod ziemie ze swoim portalem, zlotami itp...

Nadal nie rozwinąłeś swojej błyskotliwej myśli rodem z serialu Twin Peaks. Twoją wypowiedź można właśnie tak zinterpretować. Zakamuflowana opcja Atarionline zamierza zniszczyć portal AA, imprezy (nie wiedzieć czemu) kojarzone z tym portalem itd. Syscall, mając prawie 4 dychy na karku takie teorie spiskowe po prostu nie przystoją dorosłemu człowiekowi. Naprawdę, jesteśmy w takim wieku, że dzielenie tego na jakieś obozy AOL, AA itd. jest po prostu chore. O obrabianiu dupy na #atari8 nie wspominając. Przedszkole...

Sprawa wygląda tak: dzwoniłem przed chwilą do Ryśka. Powiedział mi, że jeszcze nie wie czy będą Głuchołazy w 2015, ponieważ musi zmienić miejscówkę (szkoła chciała więcej pieniędzy niż zwykle i jest po prostu za droga - skąd ja to znam). Nie jest w stanie mi powiedzieć na dzisiaj czy będzie party czy nie, bo musi się przejść po innych szkołach. Termin byłby ten sam co zwykle - ostatni weekend lipca. Odpowiedź da na początku stycznia.

Także temat uważam za niebyły - przynajmniej do początku stycznia.

Mam nadzieję, że ta dyskusja (jeśli dojdzie do party w Głuchołazach) wyjdzie jedynie na dobre i zmobilizuje część uczestników do pomocy Ryśkowi. Czego sobie jak i Wam życzę :)

@xxl: nie zamierzam być grabarzem innego party. z tego co wiem WAP-NIAK cieszy się zainteresowaniem i niech tak zostanie - daj Boże jak najdłużej. ta impreza w żaden sposób nie koliduje z SV, są tam konkursy głównie związane z game dev. i dotyczą platform Atari XL/XE i ZX Spectrum.

W związku z powyższym jeszcze raz proszę Admina o zamknięcie wątku.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-14 09:41:33)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

93

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Grey: tak, zamknijmy watek i cala to lupiezcza dyskusje. Trzymaj sie swojego terminu. Po co kolejna wojna?

94

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

@Mazi: napisałem już prośbę do Dely'ego (na FB) o zamknięcie wątku. Na AOL temat jest zamknięty.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

95

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Byleby na amen!

96

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Jeśli nie byłoby jednak party w Głuchołazach to nie na amen, bo niby dlaczego? Poczekajmy do początku Stycznia. A teraz nie ma co roztrząsać tematu. Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

97

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Powinienes zaczac temat od rozmowy z Rychem czy party sie odbedzie. A tak podzieliles srodowisko. Tak sie nie robi. Prywata to zlo.

98

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

Podzieliłem środowisko powiadasz :) No dobrze, zostawmy to :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

99

Odp: Silly Venture 2k15 - summer edition?

I sprawa się prawdopodobnie rozwiązała sama. Gdyby najpierw Grey zadzwonił do Rysława i powiedział - słuchaj stary, może chciałbyś odstąpić termin i odpocząć - ja mam pomysł na party w tym okresie, Rysiek powiedziałby, że są problemy ze szkołą i chętnie w przyszłym roku da spokój. Zupełnie inaczej sprawa by wyglądała, tutaj faktycznie część osób miała prawo uważać ten wątek za "skok na termin".

Jak to dobrze być administratorem i mieć ostatnie zdanie :)

Na prośbę Greya zamykam wątek.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.