Temat: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

pisze o wiele wcześniej - chce wynająć busa na 8 osob  --  ktos chętny ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Jedziecie przez Warszawę ?

3

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Jak nie jak tak \o/ wesoły bus... ja jestem chętny :D

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

4

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

chętny:)

5

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Ja chętny :-)

6

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Się wpiszę jako chętny.
Jakby coś to zakupiłem Caravelke ośmio osobową, ale że to wakacyjny wóz to nie kupuję zimówek :)

Jaguar 64-bit, Skunkboard ... MIST

7

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

lotharek napisał/a:

pisze o wiele wcześniej - chce wynająć busa na 8 osob  --  ktos chętny ?

To i ja się chętnie zapiszę.

Ostatnio edytowany przez Rzeznik (2016-05-04 08:11:12)

8

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Ja i Fei jestesmy chętni na busa.

9

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

I ja! I ja! :)

10

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

https://www.youtube.com/watch?v=vrJn6G1cdIQ

Ostatnio edytowany przez thePalec (2016-10-08 08:35:49)

Jaguar 64-bit, Skunkboard ... MIST

11

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Lotharek, o mnie nie zapomnij ;)

grzybson/SSG^NG

12

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Lotharek jak z transportem? Zrób jakiś update.
Jedziesz w czwartek czy piątek?
Z powodu pracy będę mógł jechać w piątek.
Jak nie załapię się z tobą to jadę swoim wozem, będzie 7 wolnych miejsc z Gliwic.

Jaguar 64-bit, Skunkboard ... MIST

13

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Wiadomo tylko tyle ze jest wiecej osob niz miejsc. Wiec nas sie zebralo 5 osob i jedziemy samochodem Fei'a z Gliwic przez Katowice (piatek 6 rano) i Dabrowe Gornicza. Fei, Aceman, Corny, Jakim i ja.

14

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Okazuje się że będę wcześniej w Gdańsku (a właściwie w Sopocie w celach służbowych) tak więc zwalniam jedno miejsce:)

15

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

O której wyjazd w czwartek z dworca w Katowicach?

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

16

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

niestety, mam nadzieje ze nie za pozno..nie dalem rady ogarnac

busa nie ma... jade sowim autem

wyjazd ode mnie do Tapkowic (Rzeznik) , Cz-Wa - Grzybson i gdansk. Palec przyjedza do mnie..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

17

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Poszukuje transportu Katowice PKP - Gdańsk na SV wyjazd obojętny czwartek/piątek byle bym dotarł z B-B pociągiem do Katowic :) czyli o normalnej porze

Ostatnio edytowany przez gustaw (2016-11-06 22:29:21)

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

18

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Gustaw: mam nadzieję że dojedziesz. Dawno się nie widzieliśmy :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

19

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Gustaw: ja już jestem w Sopocie -> jechałem pociągiem o 10:43, cena bieletu: 55zł. polecam:)

20

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

Właśnie się przymierzam do zakupu biletu PKP
Zostaje Pendolino 7:42 z Bielska Białej 8:37 z Katowic w Gdańsku o 14:06
lub z przesiadką w Katowicach express o 10:43 w Gdańsku o 18:20

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

21

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

gustaw, to sprawdź sobie szybko czy na perdolino są jeszcze wolne miejsca, bo ja tak zwlekałem do wczoraj (a połączenie RZW-GDA miałem wręcz idealne, bo bezpośrednie, 7:30h z miejsca na miejsce) i się okazało, że za równo NA jak i Z sillyventure wszystkie miejsca w drugiej klasie zostały wykupione i musiałem sobie alternatywy szukać bo płacić po 300zł za pierwszą klasę nie zamierzałem.

22

Odp: SILLY VENTURE - dojazd ze slaska

MWK napisał/a:

gustaw, to sprawdź sobie szybko czy na perdolino są jeszcze wolne miejsca, bo ja tak zwlekałem do wczoraj (a połączenie RZW-GDA miałem wręcz idealne, bo bezpośrednie, 7:30h z miejsca na miejsce) i się okazało, że za równo NA jak i Z sillyventure wszystkie miejsca w drugiej klasie zostały wykupione i musiałem sobie alternatywy szukać bo płacić po 300zł za pierwszą klasę nie zamierzałem.

Ja bilet Weekend-owy kupiłem wczoraj 154zł + 10zeta do Pendolino w obie strony przejazd to 6:22 z BB - Gdańsk powrót 6:55min Express Sobieski do Wiednia z przesiadką 20km od BB :D luzik

Ostatnio edytowany przez gustaw (2016-11-09 21:37:01)

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI