26

Odp: Nie jade :(

eru wyproowaj, my wyprowamy aby demo skonczyc po 10h dziennie  :X

KONCZYC DEMA I PRZYJEZDZAC ! no ehz!

27

Odp: Nie jade :(

nie, ja nawet dema nie probowalem w tym roku, ale od chwili przylotu do Polski 12 dni temu zdazylem juz jechac pociagiem, niech policze, 8 razy (nie licze laczonych), jutro znowu, w czwartek znowu i w piatek do Ornety. Szykujcie zestaw reanimacyjny :)
Justa pomaga w demie czy robi za muze ? :D

: 404. Stopka not found

28

Odp: Nie jade :(

A ja proponuje, zeby ten kto ma nie być mówił sam za siebie. Dracon co to za sianie defetyzmu!.  A co do dema Jaskiera, to nie po to on wypruwa flaki zeby go nie było (dema).

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

29

Odp: Nie jade :(

Panowie, zdażył sie cud! Mam szans aby jechać!

grzybson/SSG^NG

30

Odp: Nie jade :(

Grzybson: JEDZ! Zapraszamy! :)

31

Odp: Nie jade :(

Maciek trza być twardym a nie mientkim ... pozdrowienia dla Grzegorza ... mam nadzieję, że jego też zobaczę :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

32

Odp: Nie jade :(

JEzeli chodzi o Jaskiera - mejlowalem z nim wczoraj i pisal ze jest szansa (duza; ) ze bedzie wiec spoko!

eru: a heh a zebys wiedzial, ze Muza wplynela na czesc dema - opowiem Ci przy piwku ; )

33

Odp: Nie jade :(

Dracon wiec sieje defetyzm i tyle ;)

PS. A wiecie kto ...  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: Nie jade :(

Dracon wiec sieje defetyzm i tyle

te, Kierownik, zobacz moze 5. post od gory (1. strona tego topicu), to zauwazysz skad sie zaczal defetyzm... A nie tu powtarzasz szybko za X-em.  :twisted:

A mnie z roznych wzgledow na pewno nie bedzie, wiec sam to potwierdzam teraz.
Bawcie sie dobrze i bezpiecznie...  :)   

SHOW MUST GO ON jak to sie mowi...  :lol:


Update dla kierownictwa: zapytaj sie osobiscie TeBe jak nie wierzysz... Ja wiem to od niego...

35

Odp: Nie jade :(

Te, Dracon, nie widze jakos w tym poscie nic na temat Jaskiera czy tez Bebego? ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

36

Odp: Nie jade :(

... widocznie benzyna się skończyła ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

37

Odp: Nie jade :(

eru wyproowaj, my wyprowamy aby demo skonczyc po 10h dziennie  :X

KONCZYC DEMA I PRZYJEZDZAC ! no ehz!

a ja ostatnio spie po 3h/dobe ze wzgledu na zblizajacego sie chwasta. pinek i ntp zreszta podobnie. chyba cos bedziemy miec.
do zrobaczenia na party! :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

38

Odp: Nie jade :(

Maciek trza być twardym a nie mientkim ... pozdrowienia dla Grzegorza ... mam nadzieję, że jego też zobaczę :)

Do tatka i innych! jedziemy na 99%. Jak to mój tata powiedział przed chwilą "jesteśmy nie do zdarcia!" I ma racje. A ja już na liście gości w[pisałem się na 0%. Trza to odkręcić

grzybson/SSG^NG

39

Odp: Nie jade :(

Grzybson >> tak trzymać i pozdrów Grzybsona Seniora ;p

do zobaczenia ... no, za 24godziny już bedziemy pod olsztynem ;p

There's special place for me in hell. It's called the throne.

40

Odp: Nie jade :(

Meska: tja... ja za 24 godziny bede pewnie w pracy... podobnie jak za 36 godzin... :)
Niektorzy to maja _ZA_DOBRZE_ :)
Przygotujcie tam wszystko jak nalezy. I bez zbednego pijanstwa :)

41

Odp: Nie jade :(

e tam zbednego - zatankuje cie azbest na caly rok :) pigwa rekords rzy.... :) nie nie jeszcze nie :)

42

Odp: Nie jade :(

YO YO, sprawdz to!
Od matki dostalem troche kasy, wiec jade z Wami jomassy!

43

Odp: Nie jade :(

xan >> brawo! zuch chłopak  8) . tak wiec 11:45 pod jebusem na głownym ;p (jedziesz ze swoją kobietą?)

mam plakaciki ładne zeby zaznaczyć nasz terenik już w krakowie ;).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

44

Odp: Nie jade :(

kobieta sprzata mieszkanie po przeprowadzce i pewnie bedzie sprzatac do niedzieli, wiec nie jedzie. Poza tym G.A.Z.U raczej jej nie przewiduje.