26

Odp: east party?

:D Przecieram oczki i widzę widzę ciemność Albercik (ad 2044) :D  :D  :D

27

Odp: east party?

wiec prosze cie Dely przetłumacz mi jeszcze jak wygląda ikona gdzie jest data tegosz party.

Zgadza się a data :?:

28

Odp: east party?

No ikonki z data to jeszcze nie ma  :oops: ale mcmaster pewnie zrobi  ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

29

Odp: east party?

Moi drodzy! tak trafne spostrzeżenie, nie ma daty bo jeszcze niewiadomo czy to małe, aczkolwiek sympatyczne party się odbędzie... w poprzednich postach sugerowałem, że zgodnie z tradycją będzie to pod koniec października - prawdopodobnie mógłby to być 25-27. I właśnie, po to wrzuciłem aby zbadać waszą reakcję i o to czy przyjedziecie?
Dałem sobie czas do końca sierpnia po terminie ogłoszę, czy party będzie :) czy nie  :( 

Dodam jeszcze bo może to kogoś zachęcić, że wjazd będzie dużo tańszy niż u Vasco (ok.20zł) a dla osób, które przyjechały z daleka (powyżej 350km) mogłyby być jakieś zniżki...

wracając do biletów:

pociag z Poznania (pośpieszny) jest bodajże o 2:34 z przesiadką w warszawie (7:40) (nie trzeba dużo czekać ok. pół godziny) a w mońkach około 11:30... bilet 37% kosztował 29:30!

Takiż sam bilet tyle, że expressem razem z miejscówką kosztuje 54zł (Poznań-Białystok)

Z warszawy do B-stoku/Moniek pociągi jeżdżą praktycznie co 2.5 godziny,
są to pociągi pośpieszne z wyjątkiem jednego Expressu "Mickiewicz" który jest z Warszawy ok. 17:00...

Bilet z Wawy kosztuje ok. 20 zł (37%)

Acha mile widziane są wszelkie uwagi, nawet w stylu "że nie przyjadę bo bla bla bla... " - przynajmniej wiadomo.

30

Odp: east party?

Zastanawiam sie czy poza napiciem sie browara (tudziez innych trunkow) z ludzmi cos sie jeszcze bedzie dzialo ?  Compoty ??  (ktos cos wystawia??)  Bigscreen ??  (hę?)  Jakiez inne atrakcje sa szykowane ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

31

Odp: east party?

No jesli by bylo 27-29 pazdz. to raczej malo prawdopodobne zebym zajrzal poniewaz moja malzonka ma wyznaczony porod (yeee !) na 15 listopada i wolalbym raczej pilnowac :) Jesli wczesniej np. na poczatku pazd. to by bylo OK.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

32

Odp: east party?

No jesli by bylo 27-29 pazdz. to raczej malo prawdopodobne zebym zajrzal poniewaz moja malzonka ma wyznaczony porod (yeee !) na 15 listopada i wolalbym raczej pilnowac :)

A dla mnie nie za wczesnie, bo moja tez ma termin i koniec pazdziernika bylby dla mnie ok! :)

A co do pociagu, to fakt - to ten do Terespola - jechalem nim do Podkowy Lesnej. W kazdym razie moje szanse na przyjazd wzrastaja do powiedzmy 70% :)

33

Odp: east party?

Zastanawiam sie czy poza napiciem sie browara (tudziez innych trunkow) z ludzmi cos sie jeszcze bedzie dzialo ?  Compoty ??  (ktos cos wystawia??)  Bigscreen ??  (hę?)  Jakiez inne atrakcje sa szykowane ??

Kochani! jeszcze raz powtarzam, to nie ma być party w znaczeniu stricte... otóż spójrzcie na wyniki ankiety, odpowiedziało zaledwie 17 osób! (na forum jest chyba więcej zainteresowanych) - trudno! Ale gdybym wiedział, że te 12 osób przyjedzie na pewno party zrobiłbym i tak!
Dlaczego? Bo byłoby to swego rodzaju towarzyskie spotkanie, na którym można sobie miło pogadać i nie tylko... gdyby party się odbyło i gdyby przyjechało naprawdę kilku żądnych wrażen atarowców to można zorganizować parę rzeczy - chociażby wypad do Biebrzańskiego Parku Narodowego! i do znajdujących się tam XIX ruin fortów obronnych...
plus na przykład ognicho...

Na poprzednich Eastach (2000, 2001) również bywało tylko kilkoro osób a było fajnie (prawda Fox?) - gra w piłe,  fryty!

Nic nie mam przeciwko temu aby na party przyjechało dużo osób i żebym miał za co wynająć BS... ale póki co to party ma klimat właśnie przez ludzi, którzy przyjezdzaja, rozmowy i fryty robione przez cały dzien!

ps. na poprzedniej edycji wjazd byl za free! (relacja w Serious #10)

34

Odp: east party?

No jesli by bylo 27-29 pazdz. to raczej malo prawdopodobne zebym zajrzal poniewaz moja malzonka ma wyznaczony porod (yeee !) na 15 listopada i wolalbym raczej pilnowac :)

A dla mnie nie za wczesnie, bo moja tez ma termin i koniec pazdziernika bylby dla mnie ok! :)

A co do pociagu, to fakt - to ten do Terespola - jechalem nim do Podkowy Lesnej. W kazdym razie moje szanse na przyjazd wzrastaja do powiedzmy 70% :)

A ty mnie nie denerwuj! :D  :D  :D  :D
Bo ja to do Ciebie na party jezdze rok w rok, zima ni nie zima!  :D  :D  :D
A pozatym to i tak masz w $%#% za ostatniego Easta !  :D  :D  :D
Tylko zawsze zapominam Ci wymierzyć wyrok wydany przez dwu-osobowy trybunał McMaster-Yezus  :)  :)  :)  :)  :)  :)

35

Odp: east party?

> A ty mnie nie denerwuj! :D  :D  :D  :D
> Bo ja to do Ciebie na party jezdze rok w rok, zima ni nie zima!  :D  :D  :D

A nieprawda! Ja u Ciebie raz nie bylem i Ty u mnie tez, wiec czego sie burzysz? :)

36

Odp: east party?

> A ty mnie nie denerwuj! :D  :D  :D  :D
> Bo ja to do Ciebie na party jezdze rok w rok, zima ni nie zima!  :D  :D  :D

A nieprawda! Ja u Ciebie raz nie bylem i Ty u mnie tez, wiec czego sie burzysz? :)

Toś ty taki? to inaczej pogadamy:

ja byłem na 88,8% zlotów w Opalenicy!!!

A ty tylko na 50% zlotów w Mońkach!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:

37

Odp: east party?

Moja matematyka jest mi zdecydowanie blizsza. Jak mowie, mam nadzieje, ze tym razem uda mi sie wyrwac z pieluch itd :))))

38

Odp: east party?

:twisted: dobra!
- 25-27 październik
w Mońkach k/ Białegostoku będzie kolejna edycja frytka party pt. EAST #3

więcej info, wkrótce na stronie...

Strzeżcie się wszyscy, którzy oddali głos na TAK!  :twisted:

39

Odp: east party?

Strzeżcie się wszyscy, którzy oddali głos na TAK!  :twisted:

A co, masz liste? :)

40

Odp: east party?

A ja i tak przyjadę... :)  Chyba że mnie nie wciągnięcie na LISTĘ albo stanie się coś strasznego  :evil:
A może i "ATARYNKA#3" będzie ze mną? Ale tego nie obiecuję... :oops:

Sikor umarł...

41

Odp: east party?

Tak trzymać!!!

To może jeszcze weż parę otwieraczy firmowych (jeśłi masz) bo taki np. Grubshy też chciałby mieć coś fest do piwka  :D

42

Odp: east party?

A-TA-RYN-KA  A-TA-RYN-KA !!
No Sikor, przywieź. :)
Otwieracz jest spox, tylko... k*.*, kto wyp*.* ten topic z działu Scena, hę?? :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

43

Odp: east party?

Otwieraczy jeszcze parę mam, więc je wezmę...

Sikor umarł...

44

Odp: east party?

z innego watku...

Heh. Mnie agitowac nie trzeba :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Buster, stary chlorze!
Zbieraj kase na EAST'a!
W końcu października kończy mi się legitymacja. Zdąrzę ze zniżką!

Ejze, Axie?! To znaczy ze jedziesz???? A zabierasz kanapki? A zolty spijwor? A przez Poznan jedziesz? Ejze, ale sie natlumacze, aby przyjechac... :))))

A wlasnie, czy gdyby mi nie starczylo argumentow, to moge zabrac Malego? Pomozecie zmieniac pieluchy?

45

Odp: east party?

No cóż, jak trzeba, to pomożemy. Ale ja najprawdopodobniej będę dopiero w sobotę  :(  Ale będę na 99,99% (o ile mnie xycyxyx nie trafi cy cuś...)

Sikor umarł...

46

Odp: east party?

Otwieraczy jeszcze parę mam, więc je wezmę...

OTWIERACZ! ja chce K***A otwieracz, bo mi tu mlodszy brat szpanuje!!!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

47

Odp: east party?

Było przyjechać na Lato, lamo. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

48

Odp: east party?

Pracowalem cholera... a ty wogole sie foxie nei odzywaj bo znowu cie podniose na powitanie :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

49

Odp: east party?

Grubshy żyje?  8O
Niemożliwe!
Grab, makaroniarzu! Wiedziałeś, że Vitek ma jeszcze jakieś twoje książki?
Możliwe, że Xanth...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

50

Odp: east party?

wiedzilaes...  mowilem wafle, ze moj przesmyk centaura i/lub zamek roogna trzymacie

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.