51

Odp: Once upon Atari

No Panie i Panowie, grozba palenia na stosie chyba poskutkowala bo jest juz 110 PLN. Jestesmy juz prawie prawie.

Powiem tak, dla tych co sie zadeklarowali i nie wplacili "moge zalatwic odpowiednie greetzy w demie" ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

52

Odp: Once upon Atari

to i ja się dołożę  8)

old computers yeah!!!

Odp: Once upon Atari

jak cos to ja Made in France , Paypal ready  ;)
dvd-r za 1 eur w sklepach  ;)
no i dokladam cegielke , atari powaa )))

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

54

Odp: Once upon Atari

dvd-r za 1 eur w sklepach  ;)

Drogo w tym Frankreichu ;)  U "nasz" TDK / Verbatim ~0.5 eur, Esperanza ~0.3 eur ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Once upon Atari

w Polandii taniej bo bez podatkow anty-pirat
ACHTUNG !!!  unia czuwa  ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

56

Odp: Once upon Atari

Yo!

Nie chce psuc milej atmosfery, ale potrzeba nam kogos kto przeleje tam kase. Mam dosc niemile doswiadczenia w robieniu przelewow na konto (raz mi sie pieknie zdazylo, ze kosz przelewu przekraczal dwukrotnie  wartosc przesylki - nici z tego wyszly). Potrzeba kogos na paypalu, bidpayu czy co tam jeszcze jest...

Ja dokladam sie jak tylko bede mogl  :D (czyli na dniach)

57

Odp: Once upon Atari

BeWu, credit card :) Nie bój nic.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

58

Odp: Once upon Atari

No to i ja dorzucilem swoje 10 zl. Przelew zatytulowalem "OUA - tomekM" (to wiadomosc dla Dely'ego glownie :) ).

Czy na koncie sa juz wystarczajace srodki? Kiedy planowany jest zakup?

tomekM

So it is for now and so shall it forever be ...

59

Odp: Once upon Atari

DELY! -> tu ZAJEC/SWORD, też się piszę na DVD, dziś było Matki Boskiej Pienieznej, wiec swoją dyche dozuce :). Mam nadzieje ze jeszcze zdarze przed wysłaniem kaski do USA ...

Zajec/sword ;)

60

Odp: Once upon Atari

dzisiaj wysłałem moją dychę :lol:

old computers yeah!!!

61

Odp: Once upon Atari

Okej Panowie, powoli, powoli zblizamy sie do potrzebnej nam kwoty. Brakuje jeszcze tak gdzies ze 3 osob gdyz aby sie zabezpieczyc przed skokami dolara chcialbym miec 150 PLN na koncie.

Pozostaje jeszcze kwestia przegrania. Kto bylby chetny sie tym zająć? Czyli komu mam wysłać otrzymaną z USA płytkę?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

62

Odp: Once upon Atari

ja mam  nagrywarke dvd od kilku dni.... i moge pomoc tylko powiedz mi jak wyglada sprawa wysylania nagranych plytek ?? ;/ chyba nie placac ze swojej kieszeni ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

63

Odp: Once upon Atari

Pozostaje jeszcze kwestia przegrania. Kto bylby chetny sie tym zająć? Czyli komu mam wysłać otrzymaną z USA płytkę?

jakby co, to mam burner ewejlbl i moce przerobowe. tylko material trzaby nabrac jakis nienajdrozszy, ty dely masz zrodlo takiego?

--
= krap.pl =

64

Odp: Once upon Atari

Wiecie, nagrywarke to i ja mam :) Tu chodzi o czas bo przepalenie kilkunastu DVD-R to jednak troche zajmie - nie wiadomo ile materialu tam jest nagrane :)

A co do dojscia to trzeba nabyc na allegro, najlepiej w cake 25 bo bedzie najtaniej. Najbardziej rolo byloby zebrac ~200 PLN wtedy ~150 idzie na DVD a reszta na czyste DVD / CD oraz wysylke.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

65

Odp: Once upon Atari

no mowie, ze mocy przerobowych mam - moge palic.
a co do kosztow, to trzeaby anunsment zrobic oficjalny, ile na te plyty i szipink - jako kierownik wysylaj apdejt. :)

--
= krap.pl =

66

Odp: Once upon Atari

Jak chcecie, to moge sie tym zajac. U nas w Posen sa Verbatimki po 3 zeta szt., wiec nie trzeba sie w zadne Allegro bawic. Tylko, ze jezeli w tych 10 zetach ma sie zmiescic i plytka, i wysylka, to tak naprawde na sama plyte zostanie 5 zl tylko (wysylka +- 2 zeta, w tekturce zabezpieczone moze byc >100 g), wiec zebrac by trzeba bylo 300 zl... Tak mi sie wydaje w kazdym razie.

67

Odp: Once upon Atari

Vasco ma w cholere mocy przerobowych, z nadmiaru wolnego czasu pali DVD x2 a moglby x8 ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

68

Odp: Once upon Atari

Też się piszę. Ale miałby ktoś nagrywałkę DVD+R DL? Bez ewentualnych strat jakości, ale kapkę drożej.

69

Odp: Once upon Atari

Ale nam się rozmażyło. Kopie DVD. A co jeśli oryginał będzie dwuwarstwowy? Ma ktoś taką nagrywarkę, hę?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

70

Odp: Once upon Atari

Też się piszę. Ale miałby ktoś nagrywałkę DVD+R DL? Bez ewentualnych strat jakości, ale kapkę drożej.

MA...ale z tego co wiem to plytki takie chyba narazie drogie ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

71

Odp: Once upon Atari

Wow!!! Faktycznie, nie wzielismy pod uwage, ze nosnik moze byc DL...  8O  !!! Nagrywarka jest, ale DVD+DL, to koszt 40-50 zet!!! No chyba, zeby podzielic na 2xDVDR.... Ew. mozna zdivixic

72

Odp: Once upon Atari

jak bedzie trzeba sie dorzucic to chetnie, ale na eascie, do ręki kierownika :)

73

Odp: Once upon Atari

No nie przesadzajcie, ze 3 czy 4 odcinki beda nagrane dwuwarstwowo... Chyba ze kazdy trwa po godzinie i beda w HDTV :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

74

Odp: Once upon Atari

zanim sie zbierzemy i kupimy, to dwuwarstwowe plytki juz beda kosztowac po 3 zlote. :)

--
= krap.pl =

75

Odp: Once upon Atari

No nie przesadzajcie, ze 3 czy 4 odcinki beda nagrane dwuwarstwowo...

Oj mogą być. Mam anime, gdzie 4 odcinki zajmują ok 7GB.