26

Odp: Mikro-sztab w sobotę

TO jest sztab. Ludzie opiją się piwska i jeszcze tego samego dnia wrócą do domów. Albo i nie. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

27

Odp: Mikro-sztab w sobotę

pablozp napisał/a:

tak blisko terminu Losta ? nieładnie

Zapraszam, zaczynamy w sobotę od osiemnastej, kończymy w sobotę momencie, kiedy skończymy. Siedzimy bez kompów, przy piwku...
13:59 masz intercity z Lublina, potem wsiądziesz w pierwszy powrotny i już... Na pewno ktoś będzie siedział długo, ja będę gdzieś do 21-22 wstępnie (w niedzielę jazda samochodem), ale do końca wyjdzie w praniu. Ostatnio chłopaki skończyli jakoś koło 4 rano...

Sikor umarł...

28

Odp: Mikro-sztab w sobotę

pablozp napisał/a:

tak blisko terminu Losta ? nieładnie

spoko   ja tylko sobie żartowałem  w nawiazaniu do burzy gdy alex zaproponowal zlot w wawie

.

29

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Zlot ma inną formułę. A z przyjazdem pisałem poważnie - 2h w pociągu, zjesz coś na mieście lub na miejscu, posiedzisz z nami i wrócisz... Jakby co 21:45 masz powrotny, o 0:01 jesteś w domu ;) 3h smiało możesz z nami posiedzieć. Ewentualnie ustawić się na 6:40 rano - niestety, nie mam jak Cię przenocować, będę spał poza domem z przyczyn technicznych. Postaraj się, miło będzie ;)

Sikor umarł...

30

Odp: Mikro-sztab w sobotę

pablozp napisał/a:

tak blisko terminu Losta ? nieładnie

he he :0

Lizard napisał/a:

TO jest sztab. Ludzie opiją się piwska i jeszcze tego samego dnia wrócą do domów. Albo i nie. ;)

Ostatni sztab; skończył się nad ranem około 5tej czy 6tej dzień później.

31

Odp: Mikro-sztab w sobotę

@pabloz - To było bardzo celne nawiązanie :D

@all - Ja niestety w sobotę mam o 21 imprezę, więc marne szanse... choć możliwe, że uda mi się zajrzeć na godzinkę ;)

32

Odp: Mikro-sztab w sobotę

@pabloz - To było bardzo celne nawiązanie :D

@all - Ja niestety w sobotę mam o 21 imprezę, więc marne szanse... choć możliwe, że uda mi się zajrzeć na godzinkę ;) Tak więc 32% :)

Ostatnio edytowany przez alex (2021-05-27 23:25:58)

33

Odp: Mikro-sztab w sobotę

alex napisał/a:

@pabloz - To było bardzo celne nawiązanie :D

Nie bardzo, na sztabie nie ma produkcji, nie jest w terminie żadnego zlotu, można się spotkać nawet tydzień przed/po dowolnym party, omawiając na przykład kwestie dojazdu. Poza tym - do party jest półtora miesiąca, więc można pogadać o ewentualnych produkcjach ;)

Sikor umarł...

34

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Sikor, wyjmij sobie "już Ty wiesz co", z "sam wiesz skąd". :) Chłopak jaja sobie robi, a Ty tak na poważnie. Lost i Silly Venture też są blisko siebie i jakoś nikt z tego problemu nie robi.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

35

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Ja może bym i wpadł, ale jestem akurat w pracy - jakiś event w Arkadach Kubickiego.... Zobaczę jak się skończy :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

36

Odp: Mikro-sztab w sobotę

@Pecus co robisz przy tym evencie może jesteśmy z tej samej branży. Ja czasami robię przy  takich eventach jako realizator światła.

37

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Bedziemy tam prezentowali na żywo rekonstrukcję. Musimy ogarnąć kolegom 4 wydajne (bardzo ;) ) stacje robocze z softem i osprzętem i przypilnować by nie było wtopy z działaniem tego.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

38

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Halo halo;
-to gdzie jak i o której ?

39

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Przeca jest, róg Dynasy i Oboźnej od 18-tej. Miejsce jest Ci znane ;P

Sikor umarł...

40

Odp: Mikro-sztab w sobotę

ok tak tylko profilaktycznie bo o 21szej mam imprezę :)

41

Odp: Mikro-sztab w sobotę

to możesz z nami dwie godzinki posiedzieć i pójdziesz dalej ;) Ja pewnie będę krótko, bo w niedzielę rano potrzebuję się przemieszczać samochodem. No dobra, koło 10-tej rano... A trzeba przetrzeźwieć.

Sikor umarł...

42

Odp: Mikro-sztab w sobotę

o której na miejscu?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

43

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Chyba pora się zbierać. Zapomniałem poprosić @Sikora, żeby zabrał dla mnie klawiaturę do XL-a. No nic.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

44

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Ja już czekam

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

45

Odp: Mikro-sztab w sobotę

i dalej nikogo nie ma.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2021-05-29 16:53:01)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

46

Odp: Mikro-sztab w sobotę

o jest Sikor :)

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2021-05-29 16:53:49)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

47

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Nie czekamy, zaczynamy pić ;)

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2021-05-29 16:57:48)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

48

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Ja w drodze. Pewnie was nie poznam ale mnie łatwo będzie wyłapać.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

49

Odp: Mikro-sztab w sobotę

W końcu sztab piwo grill oraz Atarowcy..

50

Odp: Mikro-sztab w sobotę

Czas uciekać na 2ga imprezę ..
Fajnie było..
Tylko za krótko ..

Ostatnio edytowany przez AS... (2021-05-29 20:25:21)