601

Odp: Co ostatnio udało ci się kupić/zdobyć?

Ta działa :-) Gratulacje!

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

602

ZuluGula napisał/a:

Kupilem gre od comodorowca, ale mowil ze dziala na Atari.

Byłeś na festiwalu i kupiłeś od 8-Bit Guy-a?
https://youtu.be/VOeoPPCZEB0
Od 5 minuty widać jego stoisko
A swoją drogą macie tam fajne sprzęty, takie amerykańskie :)

Atari: 65 XE,130XE, 800xl, 1040STF+ megafile 20, Commodore: VC20, C16, C+4, C64, C128, A500,
Timex: 1000 i 2048, Schneider: 464 i 6128, JS128, zx81, zx48, zx +, zx +2, zx +3,
MSX: Toshiba HX-10, Philips Vg-8020, Yashica yc-64, Mitsubishi ML-F80, Sakhr AX-170 i AX-230, SONY HB-75F

603

Tak, bylem w tym roku na VCF MW i kupiłem gre prosto od niego, z autografem. Kolejka do jego stołu byla taka sama jak do mięsnego w PRL ;) . Miał tez działający Commander X16. Byl tam tez LGR i jakis inny youtuber, ktorego nie znam. Mialem okazje troche porozmawiac z chlopakami od FujiNeta - Thomasem i mazzaldem. Z rzeczy ktore mnie zaciekawiły, byl między innymi twórca klona plyty VIC-20 (tez mozna zobaczyc na kanale 8-bit Guy) i byl chlopak z monitorem Atari XC 1411 dedykowanym wizualnie do serii XE. Z innych ciekawostek (dla amerykanow) bylo calkiem spore stoisko ze sprzętem Sinclair, Amstrad i BBC. Ogólnie fajna impreza, ale slyszalem ze wiele osob nadal sie nie pojawilo ze wzgledu na virusa. Ja tez bylem tylko kilka godzin. Troche za malo Atari. Bede sie starał zeby w przyszłym roku wziąć tam swoj wlasny sprzet (np PAL 800XE) i pokazac cos co obecnie robi sie w Polsce na male Atari.

604

@ZuluGula
Myślę że jak pokażesz im Floba to szczęka im opadnie.

605

Nie wiem po co.. nie wiem na co.. ale Atari...

Post's attachments

AtariLab.jpg 748.47 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
https://systemembedded.eu/
"...Mówił mi to jeden facet, który znał się na atari i takich różnych rzeczach. On mówił, że procesor 6502 to był początkowo procesor wojskowy. On ma tajne funkcje, nie wiadomo w ogóle, co one mogą robić..."
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

606

używałem tego laba do pomiarów temperatury piwa (na streamie), tak że poważne zastosowanie zestawu laboratoryjnego generalnie jest ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info