26

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Ja mam Jaga, ale predzej bym chyba powiedzial ze tebe jest przystojny niz BEZCZELNIE UKRADL  :mrgreen:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

ale imho podprowadzenie takiego pada (pomijajac, ze to sk_rwysynstwo) to by bylo prawie jak by go wziac i zostawic kartke z napisem 'to ja ukradlem pada'. Ile osob ma jaga? Ile z nich bylo na party?

tez nie bylem (wiec mam alibi  ;) )... masz troche racji (JAG to teraz raczej unikalna sprawa), ale zdziwilbys sie, co mozna zakosic, na portalu SCENE.PL byla pare miesiecy temu awantura o to, ze pewien osobnik (wymieniony z ksywy i grupy) ukradł na party niejakiemu Monkowi... czapkę. Zapewne jakąś drogą, firmową...  Polecam przejrzeć tamtejsze archiwum, zdziwiłbyś się ile można w tym temacie napisać  (a nawet... narysować!).  8O  W każdym razie nie wiem jak to się skończyło...  :rolleyes:

28

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Hmm, mam Jaguara, Falcona i Atari STE - pad od Jaguara pasuje do wszystkich tych rzeczy (mnie na party nie było, więc mam alibi, jakby co ;)). Oczywiście, to chamstwo, żeby nie powiedzieć inaczej, nie za bardzo mi się chce wierzyć, że wziął to ktoś z Atarowców ;(. Ale, przez kompatybilność - krąg sie rozszeża...
Grey - powodzenia!!! Wierzę, że pad się znajdzie!!!
3m się!!!

Sikor umarł...

29

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

xan: fakty są takie, że pad był jeszcze podczas compotuff w Sobotę późnym wieczorem, rano nie było już po nim śladu... przecież nie wyparował. nikt obcy nie kręcił się na party, bo SV było "invite-only" i pilnowałem tego. nie zginęło nic wartościowego , ten pad ma dla mnie "wymiar symboliczny". całkowicie wykluczam że pad znalazł się w rękach jakiegokolwiek małoatarowca.

still awaiting...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

30

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

zawsze mówiłem że scena dużego atari jest PODEJRZANIE mała...
sorki za wisielczy humor Grey-u...sk_ur_wysyństwo z tym padem...

chłopaki! to co; róbmy tą zrzute;a przy okazji może kiedyś obijemy jakiegoś kleptomana...

gep/lamers^dial

31

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

no, mysle, ze jak do nowego roku pad nie powroci, to zrzutujemy.

--
= krap.pl =

32

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

A moze pozyczyl go ktos z gosci zagranicznych, ktorzy nie zagladaja na to forum. Grey: moze wyslij do nich e-maila?

33

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

lewis: nie dojechał nikt z zagranicy...  :cry: miało być ok 5-7 osób...

pozdrrr.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

34

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Aha. No to nie wiedzialem... Ja jednak bym optowal za tym , ze ktos wlazl z rana i zabral tego pada...

35

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

lewis: hmm, było 100 bardziej cennych rzeczy niż pad... poza tym w tak małym gronie każdy rozpoznałby że jest na party-place jakiś "intruz"...

cholera, wiem że to boli, ale pad'a przywłaszczył sobie ktoś z uczestników SV, wszystkie poszlaki na to wskazują. zaczynam powątpiewać że ktoś mi go zwróci albo znajdzie go w swoim bagażu (bo każdy się już chyba rozpakował...).

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

36

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

lewiS: w sumie w tym układzie dobrze że nie przyjechałeś;) ponieważ sam byłbyś jedynym gościem z zagranicy;)

grey: nie łam się;niedługo będziesz miał nowego,lśniącego pada...szkoda nerwów na jakiegoś atarowca który okazał sie c***...

gep/lamers^dial

37

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Nie byłem, żałuję. Przyłączam się Grey do Twojego wkur...

Mnie nigdy nic na zlotach nie zginęło, a też niejednokrotnie się o to prosiłem. W Opalenicy zostawiałem komórkę do ładowania, podczas, gdy sam gdzieś spałem na drugim końcu miasta. ;) Na pierwszym SV cały sprzęt był bez opieki, a obcy się wtedy kręcili. Nawet na RH98 zostawiłem dysk na wieszchu na kilka godzin, a jak wróciłem, leżał na swoim miejscu nieruszany (a imprezka co najmniej podejrzana).

Nie rozumiem ludzi, którzy łaszą się na rzeczy im nie przydatne. :rolleyes:

Jak pad się nie znajdzie dorzucę się do składki. Tylko dlaczego, w czasie jak ludzie sobie pomagają, jakiś palant ma mieć satysfakcję, że mu się to upiekło?

Wspomniałeś Grey, że masz podejrzanych. Kontaktowałeś się z nimi w tej sprawie? Może głupie pytanie, bo małe szanse, że się przyznają. Jeśli jednak będziesz mieć pewność, kto za tym stoi, nie wahaj się wytknąć ich palcem (a raczej pięścią).

[ Dodano: 28.12.2004 19:08:56 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

38

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Nie rozumiem ludzi, którzy łaszą się na rzeczy im nie przydatne. :rolleyes:

Z ta przydatnoscia to rozumiem zartujesz?

39

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Nie żartuję. Jak wspomniał Grey, na party było masę sprzętu bardziej wartościowego, który można było upchnąć w kieszeni czy torbie. A zaginął akurat jeden pad. To mnie dziwi.

[ Dodano: 28.12.2004 19:29:02 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

40

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Raczej chodzi mi o to, ze bez wzgledu na przydatnosc ww sprzetu sam fakt polaszenia sie na niego jest niezrozumialy

41

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

no nie wierze, kurde nie wierze, zeby to ktos z naszych. ja juz predzej w ufoludki kurde uwierze.

ps. jak sie nie patrzy na dlugopisy, to one przechodza w inny wymiar (nie wierzycie? nie ma tak, ze po zakupionych niedawno 10 dlugopisach sladu nie ma?: ) wiec pewnie i z padami tak jest. albo to albo kurde ufoludki.
pps. wystawiam alibi bratu. przesluchalem go : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

42

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Słuchaj, Grubshy, może powinieneś przesłuchać wszystkich partyzantów? Wiesz, lampa w oczy itd. Razem z Lewisem, jak koleś nie zmięknie na wasz widok, to musi być niezły twardziel (nie HDD). ;)

Kurna, sam czuję zażenowanie, że ktoś mógł być taką świnią (wybaczcie prosiaczki). I głupio mi, chociaż mnie nie było. Na następnym zlocie możemy urządzić rytuał i rzucić na złodzieja klątwę. Zbiorowe rytuały są bardzo skuteczne? I wcale nie mówię żartobliwie...

43

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

...dzięki za wsparcie duchowe. jednak co do przyznania się kogokolwiek do przywłaszczenia sobie pad'a naprawdę nie wierzę  :cry:  po padzie zostało mi oryginalne pudełko, może jest tam numer seryjny to go rzucę na forum, może tą drogą uda się kiedyś złapać tego "atarowca".

na jednym z Quast'ów Klockowi ukradziono worek z wieloma cart'ami do Jag'a, nigdy ich nie odzyskał. natomiast Legwanowi z Shadows'ów (Falcon) ktoś podwędził HDD na Quaście 96...  :(

czarne owce są wszędzie  :(

Lizard ma rację że przez taką zrzutę zrobicie przy okazji przyjemność takiemu skur***ynowi  :oops: przyznać się nie przyzna, a pad'a będzie nadal używał... ba, i może się jeszcze dorzuci do tej zrzuty?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

44

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

na jednym z Quast'ów Klockowi ukradziono worek z wieloma cart'ami do Jag'a, nigdy ich nie odzyskał. natomiast Legwanowi z Shadows'ów (Falcon) ktoś podwędził HDD na Quaście 96...

.... nie mowiac juz o moich dyskietklach ze zrodlowkami na sceneRY'98. Gosc, ktory to zrobil zostal wskazany przez kilka osob (ktore widzialy te dyski u niego), ale owy koles nie raczyl ich oddac. Szkoda, bo bylo na nich kilka lat mojej pracy....

45

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Sluchajcie, zostalo tu powiedziane tyle slow, ze na miejscu tego goscia juz dawno bym sobie dal spokoj i oddal tego pada. Ale - moze jednak jest mu tak wstyd, ze nie chce tego zrobic osobiscie (w ogole mu sie nie dziwie). Moze w zwiazku z tym Grey podasz snail-mailowy adres do siebie a ow koles chcac dodatkowo zachowac anonimowosc przejezdzajac przez jakies miasto w ktorym nie mieszka, wysle stamtad paczke. Dlaczego tak kombinuje? Bo Grey chce pada a jego 'nowy wlasciciel' skoro do tej pory go nie oddal to i nie zrobi tego pozniej (przynajmniej w 'tradycyjny' sposob). Co o tym myslicie? Jesli jestescie za, to apel do jegomoscia: pokaz, ze choc troche w Tobie z prawdziwego, prawego itp itd atarowca i ze to byla tylko jakas wpadka przy pracy, ze 'chwilowe zauroczenie' itp.... Nie badz wujem!

46

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Lewis: b. Ci współczuję stary..  :oops:

Azbest: dzięki za inicjatywę. jakiś czas temu już proponowałem coś podobnego... aby ten "ktoś" wysłał mi paczkę jako "anonim" i sprawy nie będzie. nie poskutkowało...  :oops: może Twoje słowa dadzą temu "komuś" do myślenia...

Adres snail'owy znajduje się pod tym linkiem:

http://www.ateko.pl/sv2k4/hq.html

pozdrawiam i sorki za zaśmiecanie tego forum takimi sprawami... wolałbym, żeby tej sprawy w ogóle nie było  :cry:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

47

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Dobrze prawi, dać mu wódki. ;)

Nie sądzę jednak, by komukolwiek chciało się ruszyć tyłek na najbliższą pocztę i płacić za przesyłkę łatwej zdobyczy, ale może jednak odrobinę sunienia i honoru zostało.

[ Dodano: 29.12.2004 12:59:59 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

48

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

no i co - znalazł się ten padalec?

bo długo cisza już...

I Ty zostaniesz big endianem...

49

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

nie, nie znalazł się...  :oops: dziwne, prawda? obok niego stał rzutnik zapakowany w walizeczce, a drugi wyłożony na stole... oprócz tego moja komórka oraz kluczyki od samochodu... nie zginęło nic z tych rzeczy tylko mój JagPad. tak w ogóle to przyniosłem go na party na prośbę Kosmy'ego, który nie miał drugiego pad'a a chcieliśmy zrobić jakieś game compo dla 2 player'ów na Jag'u... była też ktoś kto mówił, że jest sporo gierek na Falcon'a które wymagają pad'a, a on takiego nie ma... może zbieg okoliczności, ale rzuca to pewien cień na to wszystko...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

50

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Na Sv nie byłem, więc nic nie mogłem widzieć. Mogę Ci tylko życzyć powodzenia. A jak kierwonik zorganizuje zrzutkę na Pada, to tata mówi, że też coś dorzuci.

grzybson/SSG^NG