51

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

no cóż, cudów nie ma... h**em był i h**em będzie  :cry:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

52

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

no i jak - czy g.anonim dalej jest wujem czy odesłał zgubę?

I Ty zostaniesz big endianem...

53

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

...oczywiście nadal pozostał wielkiem wujem... ale widocznie nic go "nie rusza"... nawet to, że może nie być kolejnej edycji SV...

...a może to po prostu dziedziczne i przywłaszczanie sobie czegoś stoi u niego na porządku dziennym?

eh...  :cry:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

54

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42507937

^^^^^^^^^^^^^^^

...w sumie tu jest jeden i możnaby coś ala zrzutę machnąć (cena jeszcze dobra) - a może to ten nawet  :?:

I Ty zostaniesz big endianem...

55

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Dobra pad juz jest kupiony za astronomiczną cene podziekujcie Pasiowi ;] (bo bylo 36 zł...) a teraz jest 92 zł ;] wiec zostawie to bez komentarza...
jezeli ktos chce sie dorzucić to zapraszam na priv...
jezeli nikt nie pomoze to coz :) czego to sie nie robi dla nastepnego party ;)

pozdro.
Stryjek

"wszystko się kiedyś kończy......."

56

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Trzeba bylo pisac, ze jest zrzuta, wtedy dalbym na wstrzymanie. A domyslec sie, ze jest takowa po wyrazeniu:

...w sumie tu jest jeden i możnaby coś ala zrzutę machnąć (cena jeszcze dobra) - a może to ten nawet

naprawde trudno. Nie miejcie mi tego za zle, mi tez brakuje do Jaguara pada (bede musial sobie joya przerobic).

Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. Wszelakie fucki -> pasiussg@wp.pl

57

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Jak dla mnie, to też cała sprawa jest nie fair... :? Takie rzeczy to się do końca omawia na forum, a nie przez gadulca, czy IRCa. A potem się ma pretensje do  innych, co też licytowali, a o sprawie nie wiedzieli (czyt. nie byli na SV  :D ) ...

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

58

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

no - ja się mogę dorzucić parę złociszy...

btw. ciekawe czy ten pad działa.  8)

I Ty zostaniesz big endianem...

59

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

btw. ciekawe czy ten pad działa.

jak to zacytowal mi na gygy Pin

"Pasiu go naprawi ;D"

a jak ktos chce sie dozucic to tu ma dane konta...http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=611715

pozdro.
Stryjek

[ Dodano: 02.03.2005 19:22:35 ]

Nie miejcie mi tego za zle, mi tez brakuje do Jaguara pada

Zacytuje ci co gosciu do mnie napisal po wygranej licytacji.. "mam jeszcze jednego takiego pada - nawet ładniejszy i grę
na Jaga: CyberMorph - jesli jest Pan zainteresowany to naewno się dogadamy" wiec wal do niego pewnie ci go nawet taniej sprzeda... ;]

Zreszta i tak od goscia juz cos kupowales :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41859562

"wszystko się kiedyś kończy......."

60

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

...w Czwartek wydarzyło się coś, co spowodowało u mnie totalny "szczenopad"... po prostu brakuje mi słów. Nie wiem dzięki komu to zawdzięczam, ale właśnie tego dnia do moich drzwi zapukał listonosz. Nie spodziewałem się żadnej przesyłki, nadawca raczej też mi mało znany... Szybko rozpakowałem pudełko i... NIE WIERZĘ!  8O  8O  8O W środku znajdował się... JagPad  :D  :D  :D DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA!   :D To tylko potwierdza moje przekonanie, że atarowska scena jest wyjątkowa... a czarne owce są niestety wszędzie  :cry: (btw -  w pierwszej chwili gdy zobaczyłem pad'a pomyślałem że ktoś wysłał to przez "pośrednika", poczuł skruchę i nie chciał być wujem... eh, niesmak pozostaje...).

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO MIŁEGO GESTU!!!  :D  :D  :D

Na pewno będzie kolejne Silly w Gdańsku, lecz tym razem nie zabiorę Pad'a... tak na wszelki wypadek  :twisted:

p.s. W poniedziałek jestem off-line, dlatego sorki za ew. brak odzewu z mojej strony!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

61

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

uff a juz myslalem ze nie doszedl ze poczta se w *ja leci...
odnosnie nadawcy to powinien byc Wrocław /Rafał Jarkiewicz bo podalem mu twoj adres jako odbiorce..pozdro i milego grania :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

62

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Hmm. No to Stryket ma pada do Jaga... :)

63

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Hmm. No to Stryket ma pada do Jaga...

po pierwsze jaki Stryket ???
po drugie nie mam pada bo ma go Grey korwa toc wyslal go gosciu z Allegro od ktorego go wylicytowalem czy tak trudno to zakumac ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

64

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

Moze Krykiet? :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

65

Odp: zaginął Pad do Jaguar'a na SV2k4 :(

albo Trykot lub Antrykot tudzież...

dely: a może lepiej w Bowling lub Carling? ;)

gep/lamers^dial