101

Odp: Once upon Atari

Gdy zgłosiłem się długo po sciepie na APE 2.x, Vasco nawet się nie zająknął, że był czas na kwestę.

Wiesz, co roku trzeba OC/AC oplacac, ze samych zlotow sie nie da wyzyc ;) Poza tym kto Ci uwierzy, ze nie marudzilem, he?

A na powaznie, to kasa lezy i czeka na jakis nowy program do zarejestrowania ew. na nowsza wersje APE.

102

Odp: Once upon Atari

No to co nam wciskasz kit o jakiś future wersjach, skoro i tak cała kasę przeznaczasz na OC/AC. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

103

Odp: Once upon Atari

Nie, teraz Vasco zbiera na nowy wóz (busa), bo mu się w twingo nie mieści żona+komputer+dwójka dzieci.

104

Odp: Once upon Atari

I co, dalej nic nie przyszło?  Toć już miesiąc minął :(

tomekM

So it is for now and so shall it forever be ...

105

Odp: Once upon Atari

Pisałem do kolesia i powiedziałem, że jak do końca miesiąca nie dojdzie to wsiadam w kajak i mu z gardła osobiście wyrwę te DVD.  :mrgreen:

A tak na serio to bardzo podejrzana sprawa, bo na przykład dostałem wczoraj kartkę od kumpla z USA i szła niewiele ponad tydzień!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

106

Odp: Once upon Atari

jak dojdzie przed 17stym grudnia to przywiez do Gdanska i sobie wszyscy zobaczymy/zgramy toto na plytki :-)

[ Dodano: 28.11.2004 22:56:57 ]

w razie czego jakby nie doszlo w ciagu miesiaca to obiecal wyslac jeszcze raz na swoj koszt.

i wyslal ??? drugi raz ??? ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

107

Odp: Once upon Atari

Hello Daniel,

Goodness; your order must have gotten held up by Customs.  I can confirm that it was shipped, but unfortunately the $10 I charge for Shipping & Handling overseas does not provide enough to cover tracking orders.

Up until now, I've never lost an overseas order.  I guess I'll just ship you another copy, and this time pay the extra to track it.

Can you please confirm this address so we're both sure it's being shipped to the correct location?

Daniel Kozminski
.........................

Thank you very much for your order, and I will mail a replacement out to you as soon as you confirm the address.

Best,

Mike
Virtual Voices

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

108

Odp: Once upon Atari

albo odpier... tego celnikom, albo szanowna Ju-Es-poczta nie wie co to  i gdzie raczy leżeć Polska, ech, macdonaldowcy...  :evil:

I Ty zostaniesz big endianem...

109

Odp: Once upon Atari

US Post podejrzewam, że wie doskonale. Problem jest w tym, że najprawdopodobniej (na 99%) paczka jest już w Polsce, tu się zaczyna trójkąt bermudzki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

110

Odp: Once upon Atari

Gość jest jakiś zakręcony.

Zdaje się, że na tamtejszej poczcice grzecznie powiedzieli mu ile wyniesie szipink, a ten zastanawia się, czy przypadkiem nie zapłacił za mało. :?

[ Dodano: 29.11.2004 11:10:32 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

111

Odp: Once upon Atari

zaplacil za sziping dobrze ale w tej stawce nie bylo mozliwosci sledzenia przesylek. calkiem normalne imho. zgadzam sie z delym ze to w polsce gdzies zginelo :)

112

Odp: Once upon Atari

no to chyba juz niewypali plan przegrywania tego na SV ;/ a szkoda....

"wszystko się kiedyś kończy......."

113

Odp: Once upon Atari

Dely, a jak to mialo isc? Samolotem czy statkiem? Znaczy nie isc tylko leciec czy plynac?
Samolotowe dochodza do mnie w 5 dni do 2 tygodni (ale raz sie zdarzylo ze choc paczka byla oplacona jak lotnicza to _plynela_ 2 miesiace)

Za to morskie... USPS pisze ze dochodza w 4-6 tygodni. Ja jeszcze nie dostalem nigdy szybciej niz w 10 :/ Wczoraj odebralem paczke po 11 tygodniach oczekiwania! Doslownie wlasnei mialem usiasc i pisac do goscia z prosba o reklamowanie na poczcie.
Teraz nauczony przykrymi doswiadczeniami (2 paczki mi wogole nie doszly) zawsze prosze o ubezpieczenie i wysylke z potwierdzeniem odbioru - koszt moze 3 dolary wiekszy a nie ma niedomowien...

114

Odp: Once upon Atari

3 dolary roznicy? szczesciarz. ja przewaznie 'dostaje' takie ceny, ze jest to 30 dolarow roznicy.

--
= krap.pl =

115

Odp: Once upon Atari

krap - ja na wszelki wypadek zawsze pytam wczesniej czy stosuja taryfe USPS (bez dodatkowych oplat za pakowanie itp.) i ile wazy paczka... Czasami faktycznie przywalaja ceny z kosmosu (cwaniacy chca sobie dorobic na frajerze troche dolcow - czesto wiecej niz kosztowal towar).

116

Odp: Once upon Atari

:lol: no to se normalnie obejzalem ;) :x

"wszystko się kiedyś kończy......."

117

Odp: Once upon Atari

Hello Daniel,

Well, I shipped you a second copy of "Once Upon Atari" this past Thursday; unfortunately I was unable to include tracking via the US Mail (not without spending a LOT of extra money to do so).  I will waive the extra $9 I spent on the postage to ship the second package, because it is not your fault that the postal service had a problem delivering the first order.

I did mark this package as a gift, so perhaps customs will let it through this time...hopefully you'll see it fairly soon.

If not, I'll look into shipping it Global Express, or Federal Express, which may cost $25-$30, but would come with tracking included.

Please let me know if you receive the package, or if you do not receive it by Groundhog Day.

Thanks again very much for your patience; I apologize once again for the now very significant delay in receiving your order...

Best,

Takiego maila dostałem tydzień temu po kolejnym zapytaniu. Zobaczymy ...

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

118

Odp: Once upon Atari

Dely, niech wrzuci ISO gdzies, bedzie szybciej  8)

119

Odp: Once upon Atari

Ale opakowanie, naklepki na płycie, i ta oryginalna wstążeczka, którą przewiązana jest paczuszka! Tego nie uświadczysz w obrazie ISO. ;)

[ Dodano: 01.02.2005 00:24:57 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

120

Odp: Once upon Atari

Zgadza się, chodzi mi o to, że lepszy wróbel w garści... Poza tym dla wiekszosci i tak bedzie DVDR, wiec moze byc z ISO.

121

Odp: Once upon Atari

Dely, niech wrzuci ISO gdzies, bedzie szybciej

urwał mać my chcieć ISO !!!!!!!!! ile mozna czekac ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

122

Odp: Once upon Atari

Dobra - albo ISO, albo zrzuta jeszcze na ten kajak... ;)

no kuna, ile można...  :evil:

I Ty zostaniesz big endianem...

123

Odp: Once upon Atari

az sie cisnie na usta 'no do hcuja waclawa'...

--
= krap.pl =

124

Odp: Once upon Atari

Mi też :/

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

125

Odp: Once upon Atari

cytat:

  "...Please let me know if you receive the package, or if you do not receive it by Groundhog Day..."

wszystko jasne...świstak wpi*... ;)

gep/lamers^dial