26

Odp: ! QuaST 2005 !

Moge pociągnąć kompoty;-

i znowu bedziemy czekac 10 minut? ;)

Wyplata=rezerwacja bileta na samolot :)

27

Odp: ! QuaST 2005 !

heeh...
Znowu przyjadę szaloną czerwoną rakietą..... :-)
pewnie z Pinokiem na pokładzie...

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

28

Odp: ! QuaST 2005 !

a ja jeszcze nie wiem... gdzie będę w tym czasie.  :rolleyes:

I Ty zostaniesz big endianem...

29

Odp: ! QuaST 2005 !

a ja jeszcze nie wiem... gdzie będę w tym czasie.  :rolleyes:

W Ornecie.... :-)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

30

Odp: ! QuaST 2005 !

Moge pociągnąć kompoty;-

i znowu bedziemy czekac 10 minut? ;)

nie - ostatnio było a ze 3 godziny - bo organizator konkursów demo kończył, a pociągnął nadzbyt byxa dzień wcześniej i tak zeszło.  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: teraz wartało by wprowadzić zasade - Deadline 1 dzień przed kompotami :) - powinno załatwić z pewnością nawet 12 godzinne opóżnienia.

Z nowelizacji regulaminowo - organizacyjnych proponuje d_ojeboć zakaz stosowania nielegali 6502, oraz zakaz stosowania nielegalnych skoków w OS - to mając na uwadze dla przykładu DracOS dla 65c816.  Reszte restrykcji uprościć, oraz dodać po prostu zapis, że ma się uruchomić na kompie na którym prowadzone są kompoty. i ciul - bo i tak się nikt regulaminem szczególnie nie przejmuje - lub prawie. hehe - ok; niniejszym otwieram szóstego harnasia. :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

31

Odp: ! QuaST 2005 !

Pin: po prostu podziwiam. Najebac sie z powodu newsa, ze party bedzie. Ty sie, biedaku, zapijesz, jak Eijk oglosi Quasta 2010. Wtedy to juz bedzie szosta butla dykty, a nie harnasia... ;)

32

Odp: ! QuaST 2005 !

Spoko, gdyby Eijk ogłosił, że party nie będzie, to Pin też był musiał zalać robala. Do tej pory pił tylko z powodu zdenerwowania spowodowanego przedłużającym się oczekiwaniem na oficjalne informacje. Teraz może spokojnie popijać zniecierpliwiony oczekiwaniem na koniec lipca...

33

Odp: ! QuaST 2005 !

To tylko 3 miesiące, wytrzymamy jakoś chyba ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: ! QuaST 2005 !

no kto jak kto. w 3 miesiące to na detoxie można wylądować. Kac jest straszny.  :P  -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: ! QuaST 2005 !

Śmierć musi iść spać!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

36

Odp: ! QuaST 2005 !

X-Raz;- OOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSAAAAAAAAA!! Też na Chwaście bedzie :D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

37

Odp: ! QuaST 2005 !

oj tak ... smierc sie zmeczyla, ale spac na pewno nie predko pojdzie :D

38

Odp: ! QuaST 2005 !

Kac jest straszny

A jak to juz Eru zauwazyl w tulajnerze: na kaca najlepsze jest powietrze z pompki od materaca ;)

39

Odp: ! QuaST 2005 !

witam
jestem z Rzeszowa i cholernie bym chcial tam dojechac na te fieste, poznac w koncu wszystkich i poobcowac w gronie braci niesmiertelnych ;-) dema konkursy gadzetey bro... tylko kurcza nie mam sie z kim zabrac a w pyte kilometrow jest zeby sie tarabanic caly dzien pkp, jaka to szkoda ze tutaj w rzeszowie tak malo ludzi to czuje... no ale nic jest jeszcze sporo czasu moze cos sie wykmini... puki co trzeba szykowac hajs
pozdrowienia dla wszystkich 8-bitowych

40

Odp: ! QuaST 2005 !

z rzeszowa jest Jad (pewnie bedzie jechal) oraz Swiety jest z Tarnowa, to w sumie niedaleko (i tez pewnie bedzie jechal)

41

Odp: ! QuaST 2005 !

taaa pora mrozić browarki...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

42

Odp: ! QuaST 2005 !

No i git!
To tylko motywuje aby kolejny raz wymigac sie od woja :]

ślamk!

43

Odp: ! QuaST 2005 !

Zrobię wszystko, aby się stawić w ostatni weekend lipca w Ornecie. Obiecuję! Muszę się wziąć za produkcje na kompoty.

grzybson/SSG^NG

44

Odp: ! QuaST 2005 !

MWK"]jaka to szkoda ze tutaj w rzeszowie tak malo ludzi to czuje

Ee, nie przesadzaj, jakbymy się we trzech zabrali to Żeszuf se rządzi na kwaście :lol:

45

Odp: ! QuaST 2005 !

trub moze dejeta sie uda wyciagnac :>... trza sprobowac ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

46

Odp: ! QuaST 2005 !

Zobaczy się... Kroi się spora ekipa, trza wynająć autokar ;)

47

Odp: ! QuaST 2005 !

Z Rzeszowa to chyba była większość zespołu Tajemnic Atari? Nie ostał się ktoś jeszcze, żeby go na zlot zabrać (najlepiej metodą Vaska)?

MWK"]poobcowac w gronie braci niesmiertelnych

Nad tym też się pracuje. ;)

48

Odp: ! QuaST 2005 !

Dracon__ - jedziemy maluchem ?? :):):):)] (to pozornie żart, choć do Waska dojechaliśmy  i z powrotem też  )

Jad jedzie tak czy inaczej z ekipą z Krakowa - przynajmniej tak wstępnie ustaliliśmy dzisiaj. Optymalnie byłoby zorganizować większą ilość samojezdnych środków transportu z małopolski - i zabrać majdanek na party. Nie wiem jeszcze na kogo liczyć, a na kogo nie - więc teoretycznie za wczas jeszcze o tym mówić. Dracon__ - jak tam z twoim wozem :??? - jest ??

.. thePink mówi, że jedzie - więc teoretycznie 2 wozy po 5 ludzi = 10. być może wystarczy. Kto to wie.

Chyba, że Ptica pojedzie jeszcze - ale ostatnio coś widze, że się tym specjalnie nie przypala - więc trudno powiedzieć. Jaja mu pewnie osiwiały - i siedzi biedak przy kominku grzejąc stare (i nowe) kości  :twisted:   :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

49

Odp: ! QuaST 2005 !

tylko nie dajcie mu prowadzic ;)

Ja się spoznie :( bede dopiero w sobote, jak mi sie uda zalatwic transport z gizycka...

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

Odp: ! QuaST 2005 !

Z Rzeszowa to chyba była większość zespołu Tajemnic Atari? Nie ostał się ktoś jeszcze, żeby go na zlot zabrać (najlepiej metodą Vaska)?

Co to jest metoda Vaska?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio