76

Odp: QuaST 2k5 & others

ale ja chcialbym sie wpisac !!!!!! :-)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

77

Odp: QuaST 2k5 & others

"Statsiaż" czy co? :lol:  :lol:  :lol:  ;)


Ale fakt faktem strona by się przydała :twisted:

78

Odp: QuaST 2k5 & others

No wlasnie, a Nabojka statsiarzy nie lubi :) :twisted:  :twisted:  8)  :lol:

79

Odp: QuaST 2k5 & others

Bardzo smieszne.....
A strony dalej nie ma.....

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

80

Odp: QuaST 2k5 & others

btw. czy bierze ktos rzutnik na party ? i czy znowu bedzie big screen outside ? jelsi tak, to czdzik ... bo pomysl byl bardzo zacny, a wykonanie proste :)

81

Odp: QuaST 2k5 & others

wykonanie wcale nie było proste:
-zużyłem z Małym  ok. 4 do 6 piwek ( podstawowy materiał :D ),
2-3 taśmy, stertę papieru, kawał sznurka, 1scyzoryk, krzesło i biurko do którego został zamocowany owoc naszej cięzkiej pracy  i to chyba wszytkooo...   :idea:

Hmm a co będzie w tym roku :?:

82

Odp: QuaST 2k5 & others

Właśnie dzisiaj jadąć służbowo z Ostródy do Lidzbarka Warmińskiego stwierdziłem, że pojadę dłuższą drogą i zahaczę o Ornetę. Z coraz większym napięciem mijałem tablice informacyjne: Orneta 27... Orneta 21... Orneta 14... Orneta 4....  no i wreszcie.... przejeżdżając obok glinianki w której się kompaliśmy czułem się mocno podniecony... jeden skręt w prawo i już nasza ukochona ulica... oczywiście wjechałem na teren MDK i zrobiłem pętle ;-)  Zaparkowałem brykę, usiadłem na ławce przed MDK-iem, wyjąłem butelkę.... niestety tylko z wodą gazowaną (rozumiecie, kierowca)... podszedłem do MDK-u i dotknąłem ręką jego zacnego muru (chyba dzisiaj rąk nie będę mył ;>).  W oknie na parterze dostrzegłem kartkę z planami imprez do 26.08 włącznie.... no i oczywiście na dni 29-31 lipca widnieje pozycja: zlot komputerowy :) Dzień wcześniej od 12.00 do 14.00 jest jakaś dyskoteka dla dzieci ;) (gdyby  Andrzej S. lub/i Michael Jackson byli atarowcami, pewnie by się pojawili jako pierwsi na zlocie ;-> ). No ale pamiętając, że jednak jestem w pracy musiałem ruszać w dalszą drogę.... gdy wyjeżdżałem z tej uliczki przy MDK powiedziałem sobie pod nosem: "Ja tu jeszcze wrócę !". Po drodze mijałem sklep EDEN i zastanawiałem się, czy w tym roku nie zabraknie im trunków ;) ..... Ach już tylko 2 tygodnie :)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2005-07-13 15:47:34)

83

Odp: QuaST 2k5 & others

LOL! Petla rulez! :)

84

Odp: QuaST 2k5 & others

tak pętla jest rulz.. Lewis już niedługo...!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2005-07-16 14:04:27)

85

Odp: QuaST 2k5 & others

Witam.Czy ktoś jedzie na Quasta z Warszawy lub przez Warszawę w piątek 29 lipca???
Pozdrawiam

8 bit rulez!!!

86

Odp: QuaST 2k5 & others

Właśnie, może ktoś będzie jechał w piątek po 16-tej 30ści, najlepiej "gazociągiem"...? Krucho z kasą, ale jechałaby - jak widzę ;) - cobra, ja i pewnie ktoś jeszcze. Ze cztery osoby jakby się zebrały to byłoby spoko... Hmm, moją bryką raczej nie pojadę (poldek bez gazu), bo to około 240zł na samo paliwo by wyszło, a i komfort żaden (hmm, brak tapicerki na siedzeniach ;), wyjący "DYFER", brak podłogi ;)==> ale w sumie w porzo samochód), no, chyba że ktoś paliwko zasponsoruje...
Jeżeli pojadę, to albo z kimś jakimś pojazdem (oczywiście dorzucam się do paliwka), albo pociągiem, ale nie wcześniej niż w piątek wieczorem/sobotę rano (praca...).
Pozdrawiam
P.S.
Jakby co - mój pojazd wolno jeździ, ale się jeszcze bezproblemowo toczy... :)

MM: SIKOR MASZ W ZEMBY ;) W OKRESIE PRZEDQUASTOWYM PROMOCJA: BANY TYLKO NA 24H. RULE #8.

Ostatnio edytowany przez dely (2005-07-21 08:20:03)

Sikor umarł...

87

Odp: QuaST 2k5 & others

brak tapicerki na siedzeniach, wyjący "DYFER", brak podłogi ale w sumie w porzo samochód

ROTFL, a koła są?

Jakby co - mój pojazd wolno jeździ, ale się jeszcze bezproblemowo toczy

Ta, szczególnie jak w czasie powrotu z Lasta 2003 wchodziłeś w nadświetlną (lusterka miały zmienną geometrię) na trzeciego po ciemku na wąskiej leśnej drodze :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

88

Odp: QuaST 2k5 & others

Ja tam podróż Poldkiem miło wspominam... zwłaszcza teksty Mikera (budzi się... ziew "kurde, ciągle ciasno, to znaczy, że jeszcze jesteśmy przed Turkiem"). :)

89

Odp: QuaST 2k5 & others

Mam dwie prośby pzrde quastem:
1) Czy ktoś mógłby wziąc ze sobą Memory Carda do portfolio? Ostatnio próbowałem wgrać na Pofo przy maksymalnym ramdysku pewna animkę. Animka weszła, ale na player zabrakło ok. 200 bajtów. Poza tym można by inne dema pooglądać.
2) Czy mógłby ktoś wziąć ze soba Lynxa? Mam dwie gry, które chciałbym zobaczyć na prawdziwej konsolce (bo emulator is not enough for me)

grzybson/SSG^NG

90

Odp: QuaST 2k5 & others

A ja sie chcialem zapytac czy ktos bedzie mial CD do Jaga?! Bo chcialbym zeby mi ktos sprawdzil plytki z grami - mam kolo 8 szt. mocno porysowanych a moj cd-jag jest martwy wciaz :(
Ktos zabiera takie cacko nie baczac na trudy podrozy?

91

Odp: QuaST 2k5 & others

Aha, jeszcze jedna sprawa - zostalo mi kilka sztuk koszulek czarnych z motywem Jet Set Willy i Zork, ktore w zeszlym roku przedawalem na Allegro. Jakby byli chetni to moge zabrac i po kosztach opchnac - jakies 12zl cobym mial na zagryche. Wszystkich rozmiarow nie mam juz niestety.
Warto tachac? (tak pytam bo jade pierwszy raz i nie wiem jakie sa zwyczaje na zlocie - czy tam wogole wypada czyms handlowac czy co... ;)

92

Odp: QuaST 2k5 & others

weź na pewno zjadzie się jakiś chętny..
jak masz xxl to ja się piszę!

93

Odp: QuaST 2k5 & others

nosty napisał/a:

Warto tachac? (tak pytam bo jade pierwszy raz i nie wiem jakie sa zwyczaje na zlocie - czy tam wogole wypada czyms handlowac czy co... ;)

Jechać warto.
Ja praktycznie co roku coś miałem. W tym roku zabieram tylko zamówione rzeczy.

Sikor umarł...

94

Odp: QuaST 2k5 & others

Wlasnie jade na dworzec - do zobaczenia bando pijakow.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

95

Odp: QuaST 2k5 & others

No i po party.. właśnie wróciłem do domciu, wykąpałem się... zaraz kładę się spać (jak się podczas party śpi średnio 2-3 godziny na dobę, to trzeba to odespać). Impreza bardzo mi się podobała... jak zwykle super klimat, zabawa, kupa śmiechu... dziękuję wszystkim  za wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę. Mimo, że ilość prac nie była zbyt wielka, to party nie można uznać za nieudane... wspólnie wypite piwo, żarty i śmiech, wypady nad jezioro, także dyskusje techniczne i sprawa dziwnych przypadków samochodu pana Azzaro sprawiły, że przypomniałem sobie na czym polega prawdziwa, dobra impreza. Jeszcze raz dziękuję i obyśmy się w Ornecie znowu za rok spotkali.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2005-07-31 19:22:27)

96

Odp: QuaST 2k5 & others

tez juz jestem w domku  :) impreza udana jak zwykle

ps
odkad uzywam megafonu przestaly bolec mnie plecy :)

97

Odp: QuaST 2k5 & others

Bylo milo : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

98

Odp: QuaST 2k5 & others

Pętle, megafon, party and at last but not least Ejk żondzom i dominujom. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

99

Odp: QuaST 2k5 & others

Ja również chciałem powiedzieć, że bawiłem się wyśmienicie. Był to pierwszy Quast na jakim byłem, ale od teraz już wiem, że będę na niego przyjeżdżał co roku (miejmy nadzieje, że kierownik mdk'u nie załamał się po obejrzeniu podłogi). Pozdrowienia dla wszystkich ludzi, z którymi miałem okazję się napić i pogadać.

Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze niedługo na jakimś sztabie.

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

100

Odp: QuaST 2k5 & others

ziomboiz .. wgralem swoje zdjecia do ftp://ftp.atari.art.pl/upload/_q2005
ale ktos tam musi zadzialac zeby to bylo dostepne :-)

pozdro

sun/goes/nowhere/fo/real