51

Odp: Migracja

I newsy nie starsze niż kwartał. }:>

52

Odp: Migracja

Znalazłem jednego błęda -> otóż przy zmianie avatarka (na pewno występuje jak już mamy avatar i chcemy wgrać sobie inny) forum najpierw ładnie "przekierowuje", po czym wyświetla błąd, a skacze pod coś takiego: "http://atariarea.krap.pl/forum/profile. … ty&amp".
Efektem tego jest zmiana wielkości wyświetlanego avatara przy jednoczesnym zachowaniu tego poprzedniego - także wychodzi raczej kicha...

Prosiłbym Jaśnie Kierownika ;) o sprawdzenie tegoż.

I Ty zostaniesz big endianem...

53

Odp: Migracja

miker: odswiez strone :>

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

54

Odp: Migracja

A ja mam pytanko... Zmiana forum wymuszona koniecznością - zrozumiałe i choć poprzednie forum było bardziej estetyczne, przyjazne, itp. to skoro mus,  to mus. Natomiast dlaczego główna strona stała się tak potwornie grobowa, czy nie można wrócić do poprzedniej, która była naprawdę rewelacyjna, o wiele lepsza kolorystyka, piękne logo...? A teraz strasznie szaro buro, to rzecz gustu oczywiście, ale wygląda to naprawdę ponuro, niech się wypowiedzą również może inne osoby... Żeby nie było nieporozumień, bardzo szanuje i doceniam trud i wysiłek Kierownika, dlatego proszę to potraktować jako "feedback" a nie koncert życzeń. :-)

55

Odp: Migracja

dely: zrób compo na wygląd srony głównej :D

I Ty zostaniesz big endianem...

56

Odp: Migracja

Forum jest OK, ale rzeczywiście poprzedni design/kolorystyka strony wnosiła więcej optymizmu.

57

Odp: Migracja

no i stara z profilem kolorystycznym spinkBB bedzie sie lepiej komponowala.
a na marginesie to teraz mamy trilajnera ;P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

58

Odp: Migracja

Gdyby ktoś był *bardzo* przyzwyczajony do starego wyglądu forum to proszę się udać do własnego profilu i tam wybrać jako domyślny styl "phpbb blue". Właśnie wgrałem :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

59

Odp: Migracja

siuper juz zmienilem ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

60

Odp: Migracja

a ja zauwazylem cos takiego, ze jak chce zaktualizowac swoj profil (dane personalne) to wszystko jest ok - znaczy sie zmienia i zapisuje ale dostalem takie info:   Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny. ...
Najpierw wprowadzilo mnie to w blad, bo myslalem, ze cos zle zrobilem ale okazalo sie, ze wszystko jest ok. tylko komunikat jakis glupi.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

61

Odp: Migracja

dely: szacuneczek za przerobienie front page na dziwy...
gdzies za tydzien moze bede mial chwilke to z dwa style dorobie.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

62

Odp: Migracja

Jedna rzecz mi przeszkadza - jak wchodzę na forum i wybieram "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" to z reguły dostaję "nie ma nowych postów" - i tak prawie dzień w dzień od czasu zmiany na PunBB. Nie muszę dodawać, że mocno to przeszkadza w śledzeniu wątków...

63

Odp: Migracja

a ja jestem zadowolony, bo te 'nowe posty' dzialaja o wiele lepiej mi tu teraz, niz w phpbb. wchodze, klikam, zawszem mam jak trzeba, moge naklikac na buton 'nowe posty' i od razu mi sie ekran ustawia tylko od nowych.

jest radosc.

prosze wreczyc statuetke swietej cecylii.

--
= krap.pl =

64

Odp: Migracja

jak dla mnie punBB roxxorz