26

Odp: Szkoda gadać... ;(

adam: kto bedzie zbieral? poprosze o nr konta (dzis wyplata ;) ). wiem ze taki sposob motywowania sprawdza sie w spolecznosciach zwiazanych z HaikuOS, tudziez owcach (amig-owcach)...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

27

Odp: Szkoda gadać... ;(

Hłe, hłe... nie mogłem nie zabrać słowa w tej dyskusji :). Kurde pare lat temu wszyscy mawiali że SWORDZI wypuszczają "szit-gejmy" z predkością cyt. przedmówcę z tego wątku "szybkością karabinu maszynoweg"... a teraz jak widać za takiego choć jednego shita byście nas chyba ozłocili :) no może sobie troszkę kadzę :) ale chyba przyznacie że nie byłoby dziś takiej bezaprobaty jak dawniej :) Szkoda że tylko SWORD już istnieje tylko z Nostalgii do tych pięknych czasów... a wszyszcy jak to słusznie między słowami napisał ALEX ... są zajęci zarabianiem na życie, rodzinę, karierą etc. No cóż SIKORKU czas trzeba przyznać nikt z nas już nie ma tyle czasu co kiedyś... wracało się po szkole i się pisało różne głupoty co szare komórki człowiekowi do głowy przekazały.... A dziś jak mam nawet troche czasu to jakos ci powiem nie chce mi sie...

To ze jak twierdzisz coś robisz... i masz na to czas i checi ... moze troche wynika z tego - nie bierz tego tylko do siebie... z tego że nie masz żony, dzieci etc... bo może wtedy nawet byś nie miał czasu na stworzenie strony www. Ale wiekszosc z nas musi dbać juz nie tylko o swoją pupe...

Aczkolwiek Panowie, nie ma co bic piany, ja uwazam ze jest i tak swietnie, czy jakas inna platforma ma taka zajebistą scene ?. takie zloty ?. Nalezy dziekować przede wszystkim EIjkowi i Vasco, tobie Sikor za dobre checi i motywacje innych, i wszystkim nie wymienionym za to ze przynajmniej sa.... :)

pozdrawiam was wszystkich... z nowym rokiem... bo to moj pierwszy post w 2006 :) na AA :)

Zajec/sword ;)

Odp: Szkoda gadać... ;(

Jako ze rzucilem pomysl, to i podejme sie jego realizacji. Mam pomysl na zrobienie strony do tego, moze sie jakos dogadam z delym :), zobaczymy.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

29

Odp: Szkoda gadać... ;(

Pomysł jest dobry, tylko jest jeden problem. Po "aferze" z OUA ja z pewnością nie chcę być skarbnikiem - za dużo mnie to nerwów kosztowało. Jakieś propozycje?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Szkoda gadać... ;(

Jak juz powiedzialem, podejme sie, tylko sprawe dobrze przemysle.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

31

Odp: Szkoda gadać... ;(

A może założymy fundację? ;)
Fundacja pomocy biednym programistom, albo Fundacja na rzecz 8-bitowego oprogramowania :)))

32

Odp: Szkoda gadać... ;(

No w sumie czemu nie. :)

Z tym, że ostatnio słowo fundacja się cosik źle kojarzy... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

33

Odp: Szkoda gadać... ;(

To już lepiej kościół. Można wtedy całkiem sporo korzyści mieć :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: Szkoda gadać... ;(

hehe dostaniemy pare hektarow w atrakcyjnej okolicy za przyslowiowego złocisza i nie bedziemy płacic podatkow. I wez nie powiedz ze kosciol rolo :lol:  :P

35

Odp: Szkoda gadać... ;(

Kościół Wyznawców Antica :))

36

Odp: Szkoda gadać... ;(

A tak na serio to obie opcje nie są drogie i są REALNE to urzeczywistnienia. W o bu przypadkach są także profity podatkowo-celno-finansowe :)
A gdybyśmy się załapali jako non-profit to nawet ten 1% podatku ktoś by nam przekazał może?.... ;)

37

Odp: Szkoda gadać... ;(

ee czemu sie moje 2 dlugie posty nie dodaly -_-'

38

Odp: Szkoda gadać... ;(

Tak, patrząc na 5zł compo widzę już tą górę wpływów... ;(

Sikor umarł...