Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ok .Dzieki Dely. Przygotuje salę ,ekran i zasilanie / podajcie wymiary ekranu/.Jeżeli ktoś utknie w Nysie lub Prudniku to go dowiozę.Prosiłbym aby zrobić listę chętnych którzy na 100% przyjadą wtedy będziemy mieli rozeznanie co do kosztów.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

127

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rozmawiałem z Dyrektorem szkoły, mówiłem o terminie 18-20 Sierpień, jest wstępna zgoda. Jutro będę wiedział więcej. Ktoś zasugerował mi abym też zrobił imprezkę... panowie, znając nasze możliwości budżetowe taki numer nie przejdzie. Głupio jest mi konkurować z Głuchołazami, będąc współorgiem dawnych QuaST'ów, EIL'a czy orgiem 2 edycji Silly jakieś tam doświadczenie mam. A takie "montowanie" imprez HGWD wydaje mi się trochę dziwne. No nic, wola ludu jest najważniejsza :D

Życzę udanej imprezy - jak zwykł mawiać kolega Mikey :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-06-28 13:01:22)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

128

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Greyu ma racje jeżeli chodzi o "umienie" organizacji imprez. Zawsze milej jest jak wszystko zagra i bedzie na miejscu. Odnosnie wyboru nasiadówy to 3-City naprawde nie jest złe. Blisko do morza i wdychania jodu (ehh te Sztaby Trojmiejskie). Do plazy jest na prawde niedaleko a i do "wodopojow" to  juz zupelnie blisko. Kilka komenatrzy wyzej nawet dokladnie opisane zaplecze sztaba, "czyli lasek, baziorko jakies" i takie tam.
No i podstawowa kwestia to jeszcze raz umiejetnosc organizacji tego. Greyu robil, zawsze dzialalo, czyli po co zmieniac?
Ja stawialbym na 3-city nawet pod wzgledem dojazdu, tutaj dociera wszystko bez zbednych przesiadek;)
HOWK to tyle w temacie;)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

129

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Z takiego Wrocławia do Głuchołaz są trzy bezpośrednie kursy PKSu (13:50, 17:10 i 20:30) po 2:20 każdy, więc nie pierniczyć że nie ma dojazdu, bo do Wrocławia, to każdy dojedzie.

130

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Z Opola tez dobry dojazd, busy sa.

131

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiek: powiem Ci, ze wczoraj spedzilem jakies 5 godzin siedzac non-stop na IRCu i forum. Dywagowaniom na IRCu nie bylo konca i troche dziwnie zabrzmialy slowa nt. "zadzwoncie do dyrektorki w szkole". Co ma do calej akcji Dely? Przeciez on nic nie mowil, ze bedzie w jakikolwiek sposob zaangazowany w organizacje party...
Ja proponuje zalozyc gdzies jakas ankiete/oddzielny watek, gdzie ludzie sie zdeklaruja gdzie chca imprezy. Powiedzmy do piatku poczekamy na glosy i bedzie wiadomo. Z drugiej strony: napiszcie co myslicie o dwoch imprezach? Jak narazie jest na ten temat jeden glos.

132

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ta i bedziemy tydzien dywagowac!?

133

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Nie tydzien. postawic ankiete i czekac na glosy do piatku (np. do 20). I tyle. Kto jest zainteresowany to sie wypowie.

134

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

laoo/ng napisał/a:

więc nie pierniczyć że nie ma dojazdu, bo do Wrocławia, to każdy dojedzie.

Hehe, bede z Katowic jechal do Wroclawia zeby dojechac do Glucholaz :) Dobre :).
Chodzilo mi o to, ze mam tam w lini prostej, i to wzdloz asfaltu, niedaleki odcinek drogi a nie ma zadnego bezposredniego polaczenia pkp lub pks. Stad moje zdziwienie. Ale sie nie boje ze nie dojade. Dam rade :)

135

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

ladnie...pare dnie mnie nie bylo a wy zlot ustawiliscie kilka kilometrow ode mnie, na ktory nie przyjade bo mi ku...wa nikt urlopu nie da.
dzieki i milej zabawy


ps. ale jestem poje...any..mamy pzreciez czerwiec. JA TEZ BEDE !!!!!!! HURRRAAAA

Ostatnio edytowany przez lotharek (2006-06-28 15:13:05)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

136

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Panowie! Widzę, że trwa spór o palmę pierwszeństwa w organizacji imprezy :) Deafcrawlers vs. Danzig :P
Z całym szacunkiem do doświadczonych organizatorów, ale pragnę zauważyć, że w dobie outsourceingu oraz obecnej formuły imprezy nie jest to czynnik kluczowy.

Rysiek zajmie się załatwieniem sali (ławki, materace, prąd i sprzątanie wliczone w cenę) i przygotowaniem ekranu, Pinek poprowadzi kompoty przygotowując odpowiedni sprzęt ;), Swordzi dostarczą projektor, dojazd, noclegi i jedzonko każdy organizuje we własnym zakresie - proste? :)
Pozostaje tylko problem nagłośnienia.

Nie spotykamy sie po raz pierwszy, doświadczenie w tego typu imprezach mamy wieloletnie także uważam, że problemu z organizacją nie ma.

137

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Zdaję sobie sprawę, że jestem w mniejszości, ale wybieram Gdańsk, choćby ze względu na termin. Niestety niedawno okazało się, że przed połową sierpnia - ni chu..chu. W Głuchołazy chętnie się kiedyś wybiorę na tygodniowe byczenie, nie na copy-party.

To co, party kompo? :>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

lewiS ja nie siedze na ircu, a telefon do P.Dyrektor podałem aby uwiarygodnić cene .

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Deklaruje sie, ze przyjade na copy-party do Glucholaz. Warunek mam tylko jeden - zeby byla to data, ktora juz padla, czyli przelom lipca/sierpnia. Mozecie doliczyc mnie do budżetu z wejsciowek.

Pozdrawiam serdecznie Ryska i dziekuje za to, ze zechcial jako pierwszy powaznie i odpowiedzialnie podejsc do sprawy.

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Szkoła za dodatkową odpłatnościa pożyczy nam sprzęt nagłaśniający.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

141

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

No to fajnie :) I co chłopaki? Możeby zrobić listę, gdzie się wszyscy będą wpisywali? Tutaj niestety nie da rady nawet ankietki...

142

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiek: checked ;)
Grey: a może zorganizuj na początku września jakoś...? Jeszcze ciepło, a ludzi jakby nieco mniej. Wtedy też może mi się uda dojechać.Co dwa party to nie jedno ;)
O.K. - party jest w tym roku ;)

Sikor umarł...

143

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Postaram się dziś jakąś online listę przygotować.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ok.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

KRZYSZTOF termin jest 28-30 lipca

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

146

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

No to mamy konkrety :P

147

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Sikor: Tak, najlepiej zloty co tydzień. Wtedy będzie faktycznie "ludzi jakby nieco mniej". ;)
Ryszard: Dziękujemy za organizację zlotu, prosimy jednak o przeczytanie regulaminu forum. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

148

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiek :) - za sprzet nagłasniający - jaka jest dodatkowa opłata ???? - bo jest opcja, że wezmę końcówkę 2x400W i paki do tego - tylko musiałbym z przyczepą jechać.

Tak czy inaczej - mi bardziej pasi jednak termin przełomu lipca i sierpnia - bo około 20 lece na tydizeń do London zdrój (koncert :) ) -

tak czy inaczej - na party zabieram sprzęt - konkretnie moge poprowadzić kompoty na 8-bit - jeśli oczywiście ktoś mnie od mikrofonu nie przegoni :D

Jeśli party uzyska moc wykonawczą - POSTULUJE O WYNAJEM ROLL-BARU :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - KONIECZNIE. Cena browaru spadnie znacząco - a przy okazji nie trzeba będzie pić tego słowackiego (bez urazy) siku - miku :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Kochany spadles mi z nieba. O browar sie niemartw bo 100m Biedronka a tam puszka fasberga 1,60zl/browar okocim/ .Dla biedniejszych sa tansze.Co do naglosnienia to niechcialem zalatwiac do konca bo p dyr. moze nabrac apetytu na wieksza kase.Powiedzialem jej ze jak sie wam spodoba to moze tu wrocicie i to w iekszej liczbie.Cene ma mi podac jutro.Dla wszystkich zainteresowanych, obok sa 2 pizzernie i 3 bary z pivem/czego sie te dzieci ucza?/

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

150

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Obiecane: http://atariarea.krap.pl/party/

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.