76

Odp: Atari Basic Demo

Każdy może kodować w czym chce i na ile potrafi, a Alex to niestety malkontent który ostatnio potrafi tylko narzekać a od jakiś 5-ciu lat nie wystawił żadnej produkcji na party. Skamieniałym malkontentom mówimy nie ;) Zamiast sie mądrzyć - niech coś stworzy :)

Sikor umarł...

77

Odp: Atari Basic Demo

Szary: Ja się tylko obawiam, że nastąpi uwstecznienie i o prawdziwych produkcjach pozostanie tylko pomarzyć... :) Jeśli chcesz poznać tajniki asemblera to polecam artykuły z Tajemnic Atari i książkę Ruszczyca.

Sikor: Napisałeś "Chcemy się dowiedzieć, jak na to zapatruje się reszta Sceny" więc napisałem jak ja się zapatruję. Twój komentarz jest dla mnie obraźliwy. Nie jest Twoją sprawą kiedy, gdzie i ile produkcji wystawiłem. Ja Ci nie wytykam, że przez tyle lat się nie nauczyłeś programować w asemblerze.

Fox: "Dla tych co nie potrafią / nie umieją / nie chcą. Widziałeś kiedyś zawody sportowe sportowców, którzy nie potrafią trenować / nie umieją / nie chcą?" - genialnie to ująłeś :) Masz u mnie kolejkę ;)

Ostatnio edytowany przez alex (2007-01-03 14:28:35)

78

Odp: Atari Basic Demo

Ej, a może reszta sceny z awersją do BASICa wzięła by dupy w troki i coś zrobiła w nie-BACICu. Bo na razie to  to narzekanie przypomina mi marudzenie na nowy lejaut AA.

Czyli nie dziamać, tylko do roboty (a jak nie to CISZA). :P

I Ty zostaniesz big endianem...

79

Odp: Atari Basic Demo

alex napisał/a:

Fox: "Dla tych co nie potrafią / nie umieją / nie chcą. Widziałeś kiedyś zawody sportowe sportowców, którzy nie potrafią trenować / nie umieją / nie chcą?" - genialnie to ująłeś :) Masz u mnie kolejkę ;)

Hmm... Ale ci, którzy potrafią / umieją / chcą skakać w dal - to startują w takich zawodach. Natomiast ci, którzy potrafią / umieją / chcą pływać - to startują w zawodach pływackich. A ja chętnie oglądam takie i takie zawody. Więc chętnie zobaczę demo w asemblerze - tylko jakoś nikomu, kto potrafi je zrobić nie chce się go napisać - jak również chętnie zobaczę demo w Basicu :). Szary - do dzieła! Pokaż co potrafisz. Zrób fajne demko w Basicu i już :D

80

Odp: Atari Basic Demo

Alex: nie moja sprawa, ale przy Twoim podejściu to i za ruski rok nic nie zobaczymy. Ostatnio potrafisz tylko narzekać. A jak zechcę, to się naucze assemblera (jak znajdę czas), a jak nie - będę pisał w Basicu i już. I Tobie też nic do tego, w czym piszę.

Sikor umarł...

81

Odp: Atari Basic Demo

Porządne dema w asemblerze wymagają czasu, a full-time job raczej w tym nie pomaga (to już nie szkoła średnia/studia). Cierpliwości... ;)

Ostatnio edytowany przez laoo/ng (2007-01-03 21:25:45)

82

Odp: Atari Basic Demo

Sikor: Ja nikomu nie obiecywałem, że będę siedział i pisał. Chciałbym, ale tak się składa, że mam (podobnie jak większość z nas) ważniejsze sprawy na głowie. Pytałeś o zdanie - dostałeś odpowiedź, a Ty mnie atakujesz. W takim razie po co pytałeś, skoro odpowiedź negatywną traktujesz jako narzekanie?

Ostatnio edytowany przez alex (2007-01-03 21:29:13)

83

Odp: Atari Basic Demo

Ja natomiast chętnie obejrzałbym te produkcje, o których Sikor wspomniał że były w Głuchołazach :)

larek: :)
chętnie coś napiszę w BASICu w wolnych chwilach ot choćby dla siebie :)

Zresztą ekstremalnie niepoważną propozycją byłoby raczej jakby ktoś rzucił hasło: Napiszmy demo w LOGO :D
W końcu to też język i to nawet mocno lansowany w latach 80-tych jak pamiętam ;)


POKAZ ZOLWIA...czy jakaś taka była komenda chyba :D:D:D

ogólnie to k...a jesień idzie!

Odp: Atari Basic Demo

He he - to dobre jest z tym LOGO. Pokaz zolwia... LOL. Popieram pomysl dema w LOGO, moge dorzucic cos swojego, bo kiedys za mlodu zaczalem wlasnie od tego jezyka.

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/