51

Odp: Głuchołazy 2k7...?

partyplace musi być otwarte w czwartek, bo zakomunikowałem Ryśkowi, że będziemy kole północy z czwartku na piątek. JURY - zamierzam zrobić kompo na ST, zabieram kompa na owe kompo, mam bodaj 5 prac (i 3 autorów) na to kompo - będzie z tym związany nowy scenowy txt, a kompo powinno powalić na kolana. Z radości z całą pewnością :D - prace jednakże na wysokim raczej poziomie :). MIKEY - PLAN(tm) jest dobry. I będzie. :)

MIKER - mam chyba twój joy - ten czarno-beżowy, by Atari. Zabieram go na party.

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-07-23 06:47:45)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

52

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Pin: to rewelka :) , ja przywioze ze soba 1 lub 2 prace.

53

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Zabierz również moje okulary drewniany człowieczku!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

54

Odp: Głuchołazy 2k7...?

w piatek wieczorem ktos jedzie z krakowa?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

55

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Mam pytania organizacyjne ;-)
1. Czy w tej szkole będą jakieś prysznice? Albo ewentualnie czy gdzieś w okolicy będzie możliwe odpłatne skorzystanie z takiego luksusu?
2. Trzeba wziąć karimatę, czy tych materacy starczy dla wszystkich?
3. Daleko od busów do party place?
4. Zlot trwa do niedzieli, tak? Bo o ile kiedy się zaczyna, to jest podkreślone, ale kiedy się kończy, to już nie... ;-)

56

Odp: Głuchołazy 2k7...?

z tego co pamiętam to są, ale nie korzystałem,
co 2gi partowicz wynajmuje "melinę" na mieście, także musisz się tylko zorjentować z kim się wybrać do meliny i na prysznic :)

57

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Prysznice są, materace też, ale czeka Cię ostra walka o wolne miejsce względnie pójście jako pierwszy spać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

58

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Ok, dzięki Wam za info.
Jeszcze takie pytanko: czy na stacji PKP w Głuchołazach można kupować bilety, czy lepiej wcześniej? Wstępnie planuję wyjechać w niedzielę koło 8:00...