26

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

Same here - u mnie jeszcze chodzą listonosze w soboty, zawsze można się połudzić ;) Aczkolwiek pamiętam, jak kiedyś wyczekiwałem na jeden drobiazg (w postaci kolekcjonerskiego wydania House of the Dead na makarona - wielkie pudło, pistolet i gra) i w piątek po południu już się poddałem, a tu w sobotę z rana dzyń, dzyń - pan listonosz :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

No Seban jeszcze też nie ma... już rozumiem, czemu się Pani w okienku pytała, czy priorytet, czy ekonomiczna... nie lubię polskiej poczty :[

___
Press play on tape...

28

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

Do mnie przesyłka dotarła dopiero dziś przed 11 - na szczęście w jednym kawałku. :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

29

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

@Voy: tak źle było ? myślę, że dobrze usztywniłem i nic się nie nadłamało ?

do Sebana też dziś doszło, dał znać - teraz tylko Kierownik - ale zapewne jego to listonosze szerokim łukiem okrążają, tak go lubią :D

___
Press play on tape...

30

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

Nic nie doszło :/ A listonosz był bo co innego przyniósł.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

maw: zapakowałeś elegancko, kasetkom nic się nie stało. :) Zaraz się biorę do dumpowania zawartości do CAS-ów. ^^

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

32

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

trzymam kciuki!

___
Press play on tape...

33

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

"Super-Gärtner" już przerobione :), z "Denk mit!" za to nie będzie lekko :/ (z odsłuchu jest ok, a przy dekodowaniu do CAS jest masa błędów - nie pomogło odszumianie i korekta amplitudy dźwięku. Jeszcze pokombinuję, choć mnie kusi przerabianie kasetek od Nosty'ego. :P

Ostatnio edytowany przez voy (2008-04-30 09:25:02)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

34

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

voy napisał/a:

"Super-Gärtner" już przerobione :), z "Denk mit!" za to nie będzie lekko :/ (z odsłuchu jest ok, a przy dekodowaniu do CAS jest masa błędów - nie pomogło odszumianie i korekta amplitudy dźwięku. Jeszcze pokombinuję, choć mnie kusi przerabianie kasetek od Nosty'ego. :P

na tej kasecie, gdzie pisze "Denk Mit C64" z drugiej strony powinien być oryginał

BTW: wyłączasz lewy kanał przy zgrywaniu ? ta muza jest straszna :/

___
Press play on tape...

35

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

Biorę oba kanały przez wejście liniowe (pod Adobe Audition 1.5), potem obrabiam jeden z nich. A muza nie jest taka zła :P, nawet mi 2 pierwsze kawałki w ucho wpadły (cały soundtrack siedzi już sobie w OGG), za to trzecia mocno trąci disco :D. Doszperałem się, kto był/jest ich autorem -> Carsten Bohn (http://www.bignote.de/). Swojego czasu współpracował z Janem Hammerem, autorem muzyki do "Policjantów z Miami". :)

Tu jest lista tych 4 utworków:

1. I Don't Know Why (1983)
2. Eva's Decision - Part 2 (1980)
3. Release Theme (1980)
4. It Ain't Over Yet (1983)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

36

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

Ja wreszcie też dostałem.

Przy okazji chciałbym zadedykować 100 ***** w miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę i kotwicę w plecy państwowemu przedsiębiorstwu użyteczności publicznej Poczta Polska. W ciągu dwóch dni przyszły do mnie dwie zdewastowane paczki owinięte w folię. Jedna z UK, druga od Mawa. W jednej kasety z pogruchotanymi opakowaniami, druga obdarta prawie do cna.

Dobra rada dla wszystkich wysyłających. NIGDY NIE KORZYSTAJCIE Z KOPERT BABELKOWYCH!!! Nie dają one żadnego zabezpieczenia, po prostu są przedzierane, przecierane, gniecione i rwane. Tylko tektura, najlepiej kilka warstw, a do tego mocny papier pakowy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

37

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

Ja nie mogę... tego się nie spodziewałem... w bombelkowej kopercie była wkładka tekturowa razem z kasetami owinięte jeszcze w drugą warstwę folii bombelkowej - zastanawia mnie, czy czasem u Ciebie w rejonie nie ma "koleżeńskiego listonosza". Dely, podeślij fotki, co ci s**** z nimi zrobili.

//EDIT: Dely dał znac, że kasety ode mnie przyszły całe, tylko kopera w strzępach - szkoda tylko tej przesyłki z Anglii... Poczta Polska Twój Wróg!

Ostatnio edytowany przez maw (2008-04-30 18:58:59)

___
Press play on tape...

38

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

Jak już napisałem w mailu mawowi pieczątki "paczka uszkodzona" pochodzą z różnych miejsc - w tym przypadku Katowice i Warszawa.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

39

Odp: Wyzbywam się "kolekcji"

Tutaj w Atariki znajduje się instrukcja ze spisem słów kluczowych do Polskiego LOGO.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.