226

(28 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Arka rurka, nawet mam taką w szafie :(

227

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Polecam ten "Minetor" warty każdych $$$ , na tej aukcji bez podstawki, ja miałem to szczęście że mój każdy sc1435 ma taką.

228

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

DO Falcona nawet można kupić OE p*.* Atari.
Crt to jednak Crt

229

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Nigdy nie miałem commodore 1085 (mógł bym jakiegoś trypla dos†ać czy coś takiego)
A tak poważnie sc1435 to stereo monitor, świetnie działa z atari xe.
Jest wręcz zrobiony na mm (milimetry pod niego)
Oczywiście z xe działa dzięki vbxe 2.1, nawet słuchawki na kablu dają radę z nim.
Mam ich kilka ;)

230

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Parę osób szukało Atari SC1435 https://www.ebay.de/itm/146099063877?_s ... R6SmzY_UZA

Przycisk od zasilania w jednych z moich SC1435 miałem to samo, do kupienia oczywiście na ebay.
Zupełnie się tym nie przejmować.

Hehe,
Dobre!

Stryker, rozprowadzał nawet "kity" aby to zrobić na pal.
Nabyłem w 2012 roku jak dobrze pamiętam.

233

(21 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No właśnie najtrudniej jest "wyrwać" procesor.

234

(21 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Przecież napisałem

235

(21 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Falcon z 060 "melduje przy uruchomieniu" jaki ma procesor.
*jak jest uruchomiony w trybie 060 ct63 tak robi ct60e, nie wiem jak te najnowsze turbo w którym jest nawet "bios".

236

(3 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Stach się bać jak walnie wyszukuj pionowo w excelu gdzie są promocje.

Jestem, też nie dostałem żadnego maila/wiadomości?

238

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Lizard napisał/a:
ccwrc napisał/a:

Premiera 4.10.2024, czyli w piątek za tydzień:

W takiej sytuacji sztab warszawski odbędzie się w kinie. Obecność Kierownika Zamieszania obowiązkowa.

Tylko czy kino to wytrzyma ;)

239

(25 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Aktualizacja na atarionline.pl i discord atariarea .
Znowu się nie udało :)

240

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Będzie przetestowane :)

241

(25 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Ja ma dwie uszkodzone, leci kolejna wysyłka, ciekawe co tym razem będzie :)
Ta od złomodore to powinna być uszkodzona, ale Atari :(

:ukradzione z atariatra discorda:
"Na specjalne życzenie po pierwszym zakupie przysługuje prawo otrzymania nieuszkodzonych egzemplarzy."

242

(25 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

perinoid napisał/a:

Tak samo były pakowane wcześniej. Czepiacie się żeby się czepiać :-P

Podwójny karton, folia bąbelkową, a rogi jak by grał ktoś to toczył po podłodze...
Opakowanie z zewnątrz nie uszkodzone, cholera wie może pozbywają się makulatury.

W przypadku Januszerki można tak się bawić,
-natomiast na szczęście te "znienawidzone allegro", Januszerkę Januszuje :)

Jednak lubię kupować na allegro .!.

*także nie tak samo jak np. przesyłkę dostał Vasco.

243

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To zmieniamy miejsce .

244

(25 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Zobaczę jak dzisiej przyjdzie czy będą pogryzione, za późno zobaczyłem info otym..

245

(25 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

perinoid napisał/a:

Trochę bez sensu - wydawnictwo wystawiło promocyjny bundle na Allegro za 99: https://allegro.pl/oferta/zestaw-united ... 6362605698

Należy dodać że są "świetne" pakowane i przychodzą uszkodzone..

246

(3 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Qrka ruka, trzeba by przepłukać wątrobę :)

247

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Najlepsze side robił Zaxon!

248

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Side nie jest takie złe, Zaxon robił je świetnie, Wiem że On ma talent do kebabów,


https://zapodaj.net/thumbs/c5e8e302a29bf.jpghttps://zapodaj.net/plik-tYBqjR3xM4

Na allegro jeszcze trochę zostało:
https://allegro.pl/oferta/side-3-1-12992677457

249

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Fajny set:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/kolek ... atari-xlxe

250

(6 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Mój ulubiony serial powrócił .:.