Bump. Obniżka ceny. Całość 40 PLN.

502

(6 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Już przewody ogarnąłem dzięki pomocy z innego miejsca. Natomiast nadal potencjometry wariują - czy ktoś ma może informacje w jaki sposób się je serwisuje?

Czy ma ktoś może joystick QS-123 (PC, gameport)? Kupiłem, niestety w środku masakra, połowa przewodów pourywanych itp. Potrzebowałbym zdjęcia co gdzie powinno być podłączone - schemat byłby idealny. Dziękuję.

Zdjęcie poglądowe, z Internetu.

https://i.imgur.com/ZRNsHbe.jpg

504

(5 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Ja również przepraszam, ale co za wizyta...

Brawo Ty! Super robota.

506

(29 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

Dopisz jeszcze która to jest wersja. Najpierwsza (RVL-001) jest najfajniejsza, ponieważ można podpinać pady od GC - może to być też pożądana wiadomość.

507

(52 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

Azbest napisał/a:

2) Dyski twarde ATA/SATA/SCSI - różne, pytać
6) różne stare karty do PC - dźwiękowe, graficzne, komunikacyjne  - różne, pytać

Pytam o dyski ATA - jakie pojemności najmniejsze masz, jak również chętnie dopytam o sieciówki z RJ oraz grafiki na ISA. Tchx.

Dzięki, poprawione.

Sprzedane. Szybko poszło.

Trzynaście numerów "Komputera" kompletnych w świetnym stanie (z wyjątkiem jednego numeru, który ma fanbojowskie dopiski długopisem, proszę o potraktowanie jako gratis) oraz kilka magazynów IKS w przeważnie bardzo kiepskim stanie.

Zdjęcia: https://imgur.com/a/Jzg7m26

Całość 90 PLN z wliczonym paczkomatem.

Wystawione również na innych stronach.

Szczerze mówiąc wolałbym się tego pozbyć jak najszybciej. Robię porządki w szafie i nie chcę wkładać itemów z powrotem na pół roku, ani na chwilę dłużej.

Redukcja ceny. Teraz 60 PLN.

Porządki w szafie.

Komputer Świat 19/2010
Chip Special Linux wiosna 2002 (brak CD)
Chip 11/2001 (brak CD)
Chip Special Internet 12/1998 (brak CD)
Chip - temat numeru PC-Wizor (brak CD)
Chip 6/2001 (brak CD)
Linux+ Extra Mandrake 8.1 (6x CD)
Linux Plus 3/2001 (brak CD)
Linux+ Extra Red Hat 7.2 (6x CD)

Zdjęcia stanów: https://imgur.com/a/QEjNoCs

Plus przesyłka wybranym przewoźnikiem (Paczkomat, Poczta Polska).

Wystawione również na innych stronach.

Łykający całość płaci 55 zł 40 zł 30 zł i ma paczkomat w cenie.

514

(42 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Tak, będzie pasował - nawet konsultowałem przed zakupem z Jerem. Używam od lat.

Wtyk możesz sobie dobrać przy zakupie, potrzebny jest 2,5 X 5,5mm.

515

(188 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

Przepraszam za ew. ślepotę, ale gdzie można obejrzeć te zdjęcia? Czy tylko film jest dostępny?

516

(27 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Bump. Sikor, przejdź się do szafy z kasetami pls.

517

(13 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

https://i.imgur.com/lxU3yug.jpg

518

(9 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Nie ma aktualnie takiej możliwości.

519

(9 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Proszę bardzo.

520

(33 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Jacques napisał/a:

A czy już może wiadomo czy ma taką możliwość? :-)

Mam propozycję taką. Niedużą.

Jeśli chcesz żeby była dodana jakaś funkcjonalność, to sprawdź czy jest to możliwe. Można najpierw sprawdzić w katalogu rozszerzeń, może przeszukać sieć, można zapytać kolegę, który robi w PHP - SMF z zasady jest otwartoźródłowe, można sprawdzić, czy się da zrobić łatwo.

Ja wszystkiego sam nie zrobię, ani nie spełnię wszystkich życzeń w kilka dni.

521

(34 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Wydaje mi się, że konsensus jest taki, żeby wymieniać w A600, A1200, A4000, CD32 oraz Makach LC, gdzie wyciekają na potęgę. Czy jeszcze na jakieś spoza wymienionych należy zwracać uwagę?

Nie trzeba pisać od nowa.

https://atariage.com/forums/topic/23183 ... n-utility/

523

(4 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ech...

http://www.atari.org.pl/artykul/jak-sko ... e-cz.-1/43
http://www.atari.org.pl/artykul/jak-sko ... e-cz.-2/44

524

(14 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Cyprian napisał/a:

Wydaje mi się że wszystkie wersje mają tą samą funkcjonalność.

Bo mają. Natomiast PokeyONE emuluje tylko dźwięk, co wystarczy żeby zastosować go w automatach i 7800.

525

(14 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Radzę ostrożnie pisać o kimś, że jest oszustem.

PokeyONE to zamiennik Pokey, ale tylko dla maszyn arcade lub 7800.

Cyt. z FAQ:

Will PokeyONE work in my Atari 400/800/1200 home computer?
Regrettably, no. The Atari home computers require certain POKEY functions that are not supported in version 1.0 of the PokeyONE.

Will PokeyONE work in my Atari 5200 or my Atari 7800 homebrew cartridge? 7800: Yes. 5200: No.