Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 23 z 294)
MegaBlast jest super, jest też bardzo fajna wersja stereo na 260xe :)
W to bym chętnie pograł ;) Do turnieju wspaniała gra.
Od siebie dodam że jako klient otrzymałem wszystko za co zapłaciłem i co zamówiłem, a nawet więcej.
Piszę o Atari fanach i innych pismach od Piter-a i "chłopaków" .
To jeszcze jakieś "kolacje" by się przydały.
Pin napisał/a:Startujemy o 10:12 z Krakowa,
To jakaś specjalna godzina?
Poproszę:
piątek:
zupa
zestaw 2:
sobota:
zupa
zestaw 2
Stryjku, Piter się wybiera na Lasta...
A dodaj do tego nową folię, nowe sprężynki ..
Ostatnio kupiłem na allegro lokalnie za niecałe 400pln, prawie działająca :)
Trudno to zdobyć.
Zobacz to:
https://allegro.pl/oferta/klawiatura-at ... 2997117117
@Sikor, bardzo chętnie, tylko z dnia na dzień nie dam rady ...
Laoo, weź śrubki do Atari :)
Skoro na 1050 robią kilka systemów, to może i z tmd by się dało ?...?
dante napisał/a:Hejo! Właśnie zakupiłem bilet, poproszę o nocleg od czwartku do niedzieli w pokoju z Panem Sebaloz/Lepsi.de.
Vasco, to dobry Ziomek!
x_angel napisał/a:AS... no i jakoś minęliśmy się....
#AkcjaZnicz była prowadzona ostro, aż dziwne że się minęliśmy ...
A jak to sprawdziłeś że sam sobie podbija?
To co zalinkowałeś "nikt nie licytował"
Licytujący może,
- wylicytować;
- nie zapłacić itd.
- allegro ma to w poważaniu.
Pin napisał/a:Ty, to lepiej zjedz tabletki na porost wątroby ;))
Trzeba trenować ;)
Już wcinam, ostropest plamisty oraz esentiale forte ...
Simius napisał/a:Przesada. Rozmawiamy o 375.
To ja 1szt z dvi :) (qrde znowu kable :) ...
Które robisz super extra do vbxe 2.1
Z Kablem :) oczywiście!
x_angel napisał/a:Ok, przywiozę.
Ogólnie to albo dziś wieczorem albo jutro zrobię rewizję gratów, które mam, bo jest opcja, że jest tego więcej.....
Znaczy FujiNETów na pewno było tylko dwa złożone, ale może mam części na więcej.
Jak byś wystrugał gtia fixer-a to chętnie na SV zamienię za bilety narodowego banku polskiego :)
Tak post pod postem,
Ponoć mają taki zapioerdol, że taczek nie ładują.
Takie VCS,
zajebisy przycisk do papieru, ale aby chcieli je jeszcze sprzedać .:.
/i\
Ale spece mają kolejkę na rok :(
Znalezione posty [ 551 do 575 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.233 sekund, wykonano 15 zapytań