Niebawem, to przeczytasz o lumbago, prostacie i braku wzwodu, spokojnie - na dziś dzień jeszcze nie jest tak źle :D
Łojezu....... :):):):)
No to Ci się Pin udało, prawie padłem na ziemię ze śmiechu (nie mam biurka, żeby pod nie wpaść :))
tP
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez thePink
Niebawem, to przeczytasz o lumbago, prostacie i braku wzwodu, spokojnie - na dziś dzień jeszcze nie jest tak źle :D
Łojezu....... :):):):)
No to Ci się Pin udało, prawie padłem na ziemię ze śmiechu (nie mam biurka, żeby pod nie wpaść :))
tP
Imput?
Nie wiem, czy nawet Pasiu na to coś poradzi :)
Świetne! Pokażę jutro w biurze :)
tP
Ja również czekam na wyniki testów.
tP
Xbox ? :)
13
A dziś znów mi się nudziło..... :):) Tym razem w RTVcośtamcośtam ...
Łojezu..... :)
Nie wiem, bo termin mi średnio pasuje (zajęcia na uczelni), zobaczymy.....
tP
Nie.
To youtube :)
Obejrzałem całe demo, a razem ze mną kilku klientów :)
tP
w pewnym mediasklepie, więc postanowiłem coś obejrzeć.
:)
tP
Dzięki. Mogę więc spokojnie odkładać $$$ na MISTa.
tP
Otóż zaistniała potrzeba zczytania softu z ECU VW Golf II. Eprom to 27-64, 28 pin. Nie znam się i stąd pytanie: Da się, czy nie? (sic 32 pin).
Jedź do Piotrka. Oczywiście służbowo.
tP
@marekp,
udało Ci się sprawdzić MIDI ?
tP
"Piekno rzec"
Łojezu....
Pamiętam takie. robiły za terminale znakowe na AGH......
tP
temat do zamknięcia
po raz kolejny zaczynam jakiś topic i jest on niemalże od razu rozwalany.
Też nie mam konta na fakebooku.
A co do tematu - jak ktoś nie chce, to po prostu niech nie klika i nie robi mi offtopica.
Ktoś w ogóle oglądał ten filmik?
tP
Co to za zwyczaj ukrywania linkow na forum? To nie twolinear, ze moze sie nie zmiescic. Nie klikam w takie ciulstwo z wiadomych wzgledow.
Po to, by nie zaśmiecać forum kilometrowymi linkami. Uważam to za dobry pomysł.
tP
1010 był w co najmniej dwóch wersjach.... z różnym układem klawiszy....
tP
No proszę! Yerz staje się coraz bardziej sławny!
cross soft dla PSPD i Odry:
http://allegro.pl/stara-dyskietka-8-syt ... 70607.html
:)
Mam kilka takich dyskietek :)
tP
Pax, pax, panowie.
tP
atari.area forum » Posty przez thePink
Wygenerowano w 0.036 sekund, wykonano 34 zapytań