Postanowiłem właśnie tutaj o czymś napisać. Jestem tutaj od czasu do czasu. Nie zabieram głosu w dyskusjach na temat sprzętu, oprogramowania itp. bo się na tym nie znam. Zbieram stare kompy, różnych marek i nie mogę powiedzieć, ze jestem atarowcem, czy komodorowcem. Czasem potrafię kupić jakiś zestaw tylko i wyłącznie dla np. joysticka. Reszta zestawu trafia do kogoś innego, bo miejsca w domu nie ma sie w nieskończoność. Pewnie wiecie o czym pisze:) Wszystkie (prawie) moje posty związane są z działem kupno/sprzedaż/zamiana. Ale do rzeczy. Dlaczego na forum, które skupia pasjonatów tak fajnych rzeczy jak stare kompy, jest taki brak życzliwości? Dlaczego w dziale kupno-sprzedaż, które jak sama nazwa wskazuje przeznaczony jest do HANDLU pojawiają się tematy poboczne? W jakim celu wypowiadają się osoby, które stają pomiędzy sprzedającym, a kupującym? Chyba jest sprawą normalną, że osoba kupująca chce uzyskać jak najlepszą cenę. Osoby zupełnie nie zainteresowane przedmiotem sprzedaży, zabierają głos i nie po to, żeby cokolwiek wnieść pozytywnego, tylko po to, żeby komuś dokopać, wykazać jaki to sprzedający pazerny, jak chce kogoś zrobić w trąbę. Przykre to bardzo i niestety obecne na innych forach.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.