Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 25 z 294)
Pamiętam jak był temat aby Bezrobotnego, przywrócić na forum.
I nie było żadnego compo tylko głosowanie.
Sikor napisał/a:Powtórzę - dałem link do LASTA, nie do LOSTA, które jest multi.
Sikor, dałeś link:
Zaraz Sv, potem Last, pewnie w maju coś będzie oraz Lost.
Wcześniej po drodze są jeszcze conajmniej dwa zloty ...
jury napisał/a:_tzok_ napisał/a: to bawmy się w retro, a nie próbujmy robić z naszych retro-zabawek współczesnych komputerów i zmuszać je do robienia czegoś, czego w swoich czasach robić nie mogły
Nie wypowiadam się odnośnie a8, bo temat jest poza moim zainteresowaniem, przez co niewiele o nim wiem, ale już atari 16-bit jak i 32-bit, w jak to nazwałeś "swoich czasach" miało kosmiczą ilość rozszerzeń. Na rynku 16-bit była niesamowita ilość dopałek jeśli chodzi o czystą moc procesora, od 68000 z podbitą częstotliwością do 68030 (np PAK). Kart rozszerzających możliwości graficzne też było mnóstwo. Plus "rozszerzalniki" wszystkich innych możliwych podsystemów komputera. W tamtych czasach też patrzyłeś się na takich, grożąc im paluszkiem, że zmuszają swoje maszyny do robienia czegoś co nie powinny? :P
Oj Jury, jury, Było jarane :P
tja,;
Pin, może się on sam rozwinie.
Rapidus z zapiętem prawdziwym, ide plus np. takim redidusie.
side, avg klęka.
Tylko prawdziwe new dev.
Ja się dopiero rozgrzewam, vbxe3, Zophia2 istnieje.
Do tego stereo :)
333,33
Pierwszy w kolejce!
flashjazzcat, pisał na fejsie:
"Brick thrown through window this morning between 1:30am and 7:00am. Reward offered for any information which results in criminal charges."
Jak ktoś wrzuca mu cegłę i rozwala okno w domu, to już nie są żarty.
A co tu chodzi.
@Sun, na disc ord wszystko załatwione, a ideplus to już sam wiesz :P
sun napisał/a:Dziękuję w imieniu posiadaczy wspaniałego rozwiązania jakim jest Sophia 2 :)
A MIałem w poniedziałek przekazać FtF ...
Simius, to jest super Człowiek!
jury napisał/a:AS... napisał/a:Pin, Lamusie, Co Ty masz z tym alco?
Randka mi się dziś udała!
Daruje sobie :)
Znaczy, że masz już tak na trzeźwo? :]
Wręcz, nie dopuszczam haju hormonalnego.
Da się :P
Pin napisał/a:@As - przestań pić alkohol, to będziesz kumał co się dzieje :)
Pin, Lamusie, Co Ty masz z tym alco?
Randka mi się dziś udała!
Daruje sobie :)
tzn.. co będzie?
W Googlach "występuję" że jutro kanonowicz będzie w sprawie dla reporter-a.
@Pin, ?
Ja czekam spokojnie na vbxe 3 z display port (czy co tam będzie podane full cyfra plus stereo).
A swoją drogą vbxe 2.1 z sc1435 jest zajebiste, tak samo jak z różnymi crt i lcd (led).
Tylko czas też mieć i cyfrę.
ok dzięki teraz rozumiem.
Kiedyś było tak że reb.6 w ct63 od razu 95mhz się ustawiało i sprzęt latał nawet tydzień.
To ja też :)
Na ct63 z rev.6 110mhz Quake latał trzy dni na zlocie.
Wiadomi ct63 jest bardzo głośne, natomiast ct60e rev.6 i tam 95mhz, latał sobie spokojnie, dwa dni, warunki bardzo podobne :)
- latemm, ciepło.
Chłodzony powietrzem w std. obudowanie falcon-a :)
-Skąd takie info że nie da się katować rev.6 ponad 30minut ?
na powyżej 90mhz ??
Dodam ze pasywnie chłodzony rev.6 w ct60e @ 85mhz latem działa też kilka dni :P
Monsoft napisał/a:Ehh, pamietam czasy magazynow dyskowych, jak czekalo sie na dyskietke z softem ktora przyjdzie poczta, a pozniej spedzalo sie kilka dni przegladajac skrupulatnie wszystko.
Też pamiętam te czasy i swappowanie :)
Pamiętasz ..:
Czołgiem ...:P
@Leonias,
Sun,
sprawdzał czujność :)
Zobacz na przełączniki, cyk i centrum dowodzenia światem się włącza.
A skąd ta informacja że rev.6 060 można chłostać tylko przez 30minut na 95mhz?
*Oczywiście wypowiem się po odpowiedzi :)
Znalezione posty [ 601 do 625 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.966 sekund, wykonano 10 zapytań