Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 264 z 294)
he he he
a ma ktoś zdjęcie z "miedzy drzewek"...
ale ład zrobili dwie bańki a porsche 100tyś ...
chodzi mi o ilość !
nie chce zbędnej dyskusji ..
może ktoś zna liczbę wyprodukowanych Amig 1200
tak mam na myśli A(migę)1200..
jako maszynkę konkurencji..
to może ktoś wie ile tego zrobili?
jeszcze się nie spotkałem aby ktoś pisał A1200xl (!)
weź na pewno zjadzie się jakiś chętny..
jak masz xxl to ja się piszę!
-musi być jej dużo skoro na allegro można mieć taką goła Amisie1200 za 100pln (!)
Flaszkę jest ciężko znaleść od 500pln w górę..
ciekawi mnie ile wyprodukowane A1200...
Mikszey przeczytaj dokładnie..
-albo czytałeś i się spóźniłeś!
Oj Dely Dely - chyba masz bardzo duże ciśnienie na winiacze.. ciągle tylko o jednym..
Ale przecież już niedługo (!)
-Obecnie chyba jedziemy autem Zajca
Szkoda można było zachować dla potomnych....
Vasku może masz jakąś "linokownię" do tego cuda?
jako że byłe Depeszem, bardzo chętnie bym się przejechał i wybrał na taki koncert.
-ale jak czytam po ile chodzą bilety to scyzoryk mi się otwiera w kieszenie!
*bilety po 240zł już się skończyły.. to po ile są takie które się nie skończyły (?)
kogoś trochę poniosło jak to pisał (!)
dział się przyda...
np. jaki qpić lcd do grzyba i Atari..
-Przyda się bardzo!!!!!!!!
cyt. "Grubszy odprowadź Pana"
nie po prostu ich tam nie ma
ul Bełdan 2 - jakieś dwa lata temu w miejscu tej firmy powstał salon fryzjerski..
-jak jest teraz nie wiem(!)
eee tam...
Pinek jak się spotkamy to jak zwykle powykonujemy obroty....
posuwisto zwrotne (!)
wszystko wskazuje na to że będę jechał libatronem...
jazdy libatronem są niezapomnianym przeżyciem!
Znalezione posty [ 6,576 do 6,600 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.650 sekund, wykonano 12 zapytań