Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 27 z 34)
ricziricz napisał/a:Chyba poproszę go o więcej zdjęć tego kompa. Ciekawe skąd je wygrzebie...
Poprosiłem.
Napisałem tak:
"Hmm, proszę wysłać kilka zdjęć tego komputera na adres xxxx@xxxx.xx
Proszę również napisać, dlaczego jako zdjęcie przedmiotu aukcji umieszczony jest obrazek z tego forum?
http://www.atari-forum.com/viewtopic.ph ... mp;t=21159
pozdrowienia
thePink"
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:Niemal?
No niech Ci będzie, poprawiłem.....
tP
Iron napisał/a:jellonek napisał/a:ta, w dodatku leją promile!
Like it! :-)
I leją te promile niemal* do upadłego :)
* Nie dotyczy ...... .
tP
wieczor napisał/a:Ja nie jestem. Nie widziałem jeszcze odtwarzacza blu-ray z wyjściami po niskiej. Ale odtwarzaczy klasycznych DVD nie widziałem jeszcze bez :)
Hmm, to dziwne - szybki rzut oka na aledrogo i mamy odtwarzacz Samsung BD-P1600.
MA wyjście po niskiej..... zaznaczone czerwoną strzałką na dołączonym do postu zdjęciu.
Ale jest to model sprzed 2 - 3 lat, może teraz po prostu nie mają?
pozdrowienia
tP
Pin napisał/a:.. pytanie tylko, czy finalnie będzie to lepsze od chroma/luma, czyli np. s-video. Nie podejrzewam, by s-video zostało zlikwidowane jako standard w najbliższych latach ;)-
I tu się możesz zdziwić.
Polazłem ostatnio do jakiegoś sklepu dla idiotów czy tam EuroRTVcośtam i rozglądałem się za jakimś odtwarzaczem blu-ray z USB i obsługą YouTube.
Są, jak najbardziej. Ale - mają TYLKO wyjście HDMI! NIE MA wyjścia S-Video ani po niskiej! Jest USB, ethernet, coaxial i właśnie HDMI. Byłem w szoku......
best wishes,
tP
HDMI do Atari? Podoba mi się ten pomysł.
tP
Nie ukrywam, że się wybieramy ze starszą latoroślą.... :)
tP
Dobra robota! Fajnie to brzmi.
pozdrowienia,
tP
Będę, razem z famlilą :)
Grey, możesz liczyć na moją pomoc.
tP
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:Zupełnie, jak Citroen.
Hmmmm ???????
tP
Vasco/Tristesse napisał/a:erOS napisał/a:jednak sama sala budzila we mnie jakies blizej niezidentyfikowane, negatywne emocje;
Był specjalny stolik do rozładowywania negatywnych emocji :P
Oj tak. :)
lotharek napisał/a:ja juz nie pije. a takiej ilosci nie przechlejemy
Chętnie pomogę :)
tP
Pax, pax, pax, panowie.
Grey - event był WSPANIAŁY i koniec.
tP
Oczywiście że jest sens.
tP
Moje zdjęcia są już u Azbesta
Pozdrowienia.
Grey - dzięki za kolejne, wspaniale zorganizowane party;
pozdrowienia,
thePink
epi napisał/a:jellonek napisał/a:pietra zlapalem ze w razie czego musialbym liczyc na gdanska sluzbe zdrowia
Całe szczęście, że nie łódzką!
Albo krakowską! :)
Na plażę tramwajem nr 8 do końca :)
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:A my też powinniśmy być jutro. Wiecieram.
Tak.
My (czyli Pin, Yerzmyey i ja) już wyjeżdżamy z Krakowa:)
1010 bez zapisu 15 zł
thePink
sq7bti napisał/a:thePink napisał/a:hmm, może bym wziął tego uszkodzonego japońca?
Ile?
tP
25+pp
s.
Przywieź na SV2K12
pozdrawiam,
thePink
sq7bti napisał/a:pilat23 napisał/a:[...] bym byl zainteresowany wersja BOX
Te dwa magnetofony BOX jaki ostatnio widziały to pudła podczas przeprowadzki ;)
Zdjęcia japońskiego wrzuciłem na picassa.
HK działa i ma dodatkowa LED pokazującą stan linii motor-control, natomiast japoński ma problem z torem odczytu.
s.
hmm, może bym wziął tego uszkodzonego japońca?
Ile?
tP
Hmm, a czy wadliwe GTIA pojawiały się również w XEGS?
pozdrowienia,
tP
Znalezione posty [ 651 do 675 z 828 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.120 sekund, wykonano 9 zapytań