Sono powinno działać bo to Falcon
Jak by to zadziałało ...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez AS...
Sono powinno działać bo to Falcon
Jak by to zadziałało ...
Jak "sono tam przeleci", to będzię.. !SZOK!
Jeszcze trochę i Yerz wróci na pełnej!
-Super!
Tylko trochę nie smak że nie na falkonach ... A już tak koncertowali :)
@pin?
Jak pisali przedmówcy 5dni a tak szybko czas zleciał.
Dziękuję organizatorom Agnieszce oraz Vascowi (plus last party team), za tak fajnie zorganizowaną imprezę!
Oraz samym partyzantom...
Aaaaaaaa umarły mi w oczach wszystkie dioptrie!
AS, wypozycjonowania tych buttonów nie da się odzobaczyć :(
To nie ja rysowałem, ja tylko wrzuciłem na forum ;)
Atari 8bit, czy jakiś inny system miał tyle rodzai stacji?
Obstawiam że nie, ile tego jest :)
Poproszę:
Sz, S1; Nz, N1; Pz, P2
Przelew zrobiony.
W tym roku obiecujemy wyłączać prąd w pokoju Asa, jeśli znowu zapomni wyłączyć telewizor... albo cokolwiek innego.
Mam brać własny prąd ?
Sztab był świetny, był...a jeszcze dogrywka ;)
Zero litości!
Ciekawe jak SS v4 zagra po S/PDIF
AS
PARTY.
Dobra zostawię włączony tv w pokoju ;)
Straszna szkoda. Czy ktoś ma zamiar iść na pogrzeb? Chętnie dorzucę się do wiązanki "od społeczności".
Adam jest sporo szansa że ja i Grzybson będziemy, kto jeszcze?
Na disco atariarea też o to pytają....
Pomogę Gzyniowi ;)
Myślimy o lokalu First Floor,
Sztab Master, Alex jak zawsze wylazł lokal z HH , a w piątki co bardzo ciężko.
Ech ten Łorganizator i jeszcze prunt będzie wyłączał ;)
Pięknie zaczyna się rok 2026, kolejny Sztab wyjazdowy Warszawski oraz Last Party.
Oczywiście będę z własnym prądem.
pt/sb/nd/pn/wt - AS..., Gzynio, Nosty, Nietoperek
Tak od piątku, sztab-a Warszawkiego tam robimy przecież :)
p.s.
W tym roku obiecujemy wyłączać prąd w pokoju Asa, jeśli znowu zapomni wyłączyć telewizor... albo cokolwiek innego.
?
Ciekawe jak "leży pod paluchami" ...
Wygląda ładnie /I\
To będzie ciekawe:
- sztaby Warszawskie w różnych miastach Polski :)
Szykuje się silna ekipa ;)
Tysz mam zamiar być ...
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.228 sekund, wykonano 15 zapytań