https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari ... an-idealny
Piękny takiego nie mam, mam 4crt Atari i ogranicza mnie tylko miejsce.
Ciekawe jak on vs sc1435.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez AS...
https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari ... an-idealny
Piękny takiego nie mam, mam 4crt Atari i ogranicza mnie tylko miejsce.
Ciekawe jak on vs sc1435.
I będą @Pin Ready :P
Znieśli maseczki i inne debilizmy?
Ale jak to?
O tak?
Kiedy 9tyś osób odkryli że są zarażeni po zrobieniu testów?
A jak było ileś tam razy mniej to zamknęli lasy, zrobili lockdown-a.
Jak rzyć bez maseczek, kwarantanny testów itd.
:(
1. xxl - 1 sztuka
2. tOri - 1 sztuka
3. Mono - 1 sztuka
4. ratai - 1 sztuka
5. pancio.net - 2 sztuki
6. MaW - 1 szt. z dedykacją B-)
7. I ja, ja, ja - 1 szt. (to był pin - dopisek redakcja ;-) )
8. Sun - 1 szt.
9. µicr0Bee - 1 szt z dedykacją ;-)
10. bob_er - 1 sztuka
11. as... I ja i ja też pisałem ,ale mnie nie dopisali :(
I ja i ja
Już się nie mogę doczekać:
https://www.o2.pl/biznes/wraca-kultowy- ... 936144704a
Mniam.
Był jeszcze "turbo ptyś"... :)
Kupuję Falcona na raty. Zacznę od klawiatury. ;)
https://www.olx.pl/d/oferta/atari-falco ... OmVMx.html
Fajny sprzęt :)
@Lizard,
Piwo przy najbliżej okazji masz ode mnie :)
Ja wiem co widzę, idiotą nie jestem. Mam nadzieję że twoja kadencja na tym forum wygaśnie z dniem jutrzejszym. Kto to wie :)
?.?
Nie noszę!
A mam czasem używam w jaskiniach, prawdziwych masek z odpowiednim filtrem fp3.
Do "psedo pandemi" szmata nie wystarczy, ale to pseudo pandemia.
Tylko foliarze coś tam marudzą o tym czymś czego nie było.
Przecież sam nawoływałeś do maseczek, a to jest bez sensu :P
Avg-cart by się przydał do compo machine;, oraz dema będą wczytywane z pralki jak zmywarka skończy swój program...
AVG rządzi !
p.s.
I nie czytam tych regulaminów dla foliaży, znowu będzie coś o maseczkach czy o porcie b ?
To się porobiło, minister zdrowia rekomenduje od kwietnia koniec maseczek i kwarantanny:
https://dziennikbaltycki.pl/minister-zd ... PlK6pd9WPQ
Naprawdę nieźle, mając dwa miliony uchodźców bez testów i kwarantanny..
Dobry materiał!
Gratki Cyprian!
Oni to zrobili lata temu; przecież tam nie wyjdziesz jak w aplikacji nie pozwolą Tobie wyjść z mieszkania.
Tam tylko można działać mając vpn-a zapłaconego i zainstalonaego ale w takim naszym kraju.
Tam w zasadzie nic nie działa jak : Google, YouTube , face, intagram itd.
A działa atari.org.pl i atarionline.pl bez vpn-a przetestowane :)
A na co miał bym czekać???
Maseczki rosną na trawnikach i drzewach :)
Już są linie lotnicze i lotniska które zniosły ten debilizm w czystej postaci.
*zresztą i tak w samolotach był zniesiony jak panie rozdawały posiłki, drinki, piwo, wodę, whiskacza z pepsi itd. 30minut siedziałem w maseczce, 12godzin bez maseczki :) W pendolino; w pierwszej klasie też znieśli już jakiś czas temu, zamawiasz obiad/śniadanie i już nie musisz siedzieć w maseczce :)
Nie śmiejcie się, sprawa jest poważna, dziś na wp.pl czytałem że jest 12,5tyś zakażonych.
Skoro wiszą wszędzie na drzewach i leża na trawnikach widać że aparat państwowy zapobiega nowym przypadkom :P
A tu cyk 2mln ludzi przyjechało do naszego pięknego kraju bez testów kwarantanny itd.
Do takiego absurdu już doszło że jak milicja przyczepi się że nie masz maseczki, nie chcesz mandatu tylko do sądu, to dowiesz się że sąd i tak to umorzy, nawet nie wzywając na sprawę..
AS... napisał/a:poszło, ale się zdziwią jak zobaczą adresy ip z całej polski które chcą tam paczkomat :P
Do Bytomia będę jeździł, a u siebie paczek nie będę odbierał.
Jakby pogadać a A.S. Bytom, to kilka skrytek mogliby udostępnić.
He He :)
Dobre!
poszło, ale się zdziwią jak zobaczą adresy ip z całej polski które chcą tam paczkomat :P
A tak szczerze po co katować jakiś "previev" jak dostępna jest od kopa pełna wersja?
szkoda ze nie przeczytales o jaka gre chodzi...
chodzi o preview. po prostu klikniej w to co wyslalem i sprawdz.
Teraz widzę że to "demo gry" w epoce to miałem , dyskietki też mam tylko łatwo nie będzie to znaleźć...
To jest fajny Falcon:
https://www.ebay.com/itm/185271884741?h ... SwhCBh8mBd
Tak, z oryginalnej dyskietki bez problemu.
I ja i ja..
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.680 sekund, wykonano 7 zapytań