Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 4 z 294)
ATR8000 , jest to tak brzydkie że aż piękne ;)
Dobrze jest ;)
O piwkooo :)
Swoja drogą, dawno nie kupiłem OE toms-a bo dawno nie było /I\
No co mogło mi się udać zdobyć, kolejnego toms-a 720, takiego jeszcze nie miałem (bez centronics bez rs232)
https://zapodaj.net/plik-Xz6RlwVJgt
https://zapodaj.net/plik-iI17Tu5wym
Grubo a zaczęło się że wygrałem tylko opłaciłem i poszło dalej.
A tak ten tego, to jest już strona na której można zakupić bilet na lost party 2026 ?.?
Dziękuję, to było Sztos party.
Mq@ Po zabiegu .
Jaka tam hania?
Hajka to jest To..
-3cia generacja, jak dasz na a3 to nawet pewnie Cię nie zabije ;)
Obecnie nie ma odpowiednika dla Hajki, zzykzak duży? Hania (honda ale jaka?).
Doładowany karszer, ale to ma 200 koni z litra ;)
To Jak na Falkonie pokazywać dema z amigi@060 ;)
Tylko hajka ;)
Dla mnie Atari to Atari :)
7800 ;) to gdzie będzie :)
Mq napisał/a:Ta maszynka Rocky'ego wygląda profesjonalnie, jak by tak miało być z fabryki. On dopasował do tego jakąś klawiaturę pecetową miniaturową, która idealnie wpasowała się w otwór po oryginalnej klawiaturze Atari i wyglada bardzo elegancko to wszystko, a nie jak rzeźba jakaś dziwna. Z daleka jak to pierwszy raz zobaczyłem, to myślałem że to zwykłe Atari jest, dopiero jak się przyjrzałem, to patrzę a tam jakaś dziwna klawiatura itd. Wielkie było moje zaskoczenie jak się okazało że to jest Amiga 1200 :-)
Wdziałem kilka razy, Rocky pokazywał tą zabawkę..
Sztos!
laborant napisał/a:Dziś też się zastanawiałem :) Dużo mieli Atari w EG patrząc po tym ile "najmów" wystawia, mogli więc robić swoje. Może klonowali na miejscu AST Turbo (czy które to z owijką na kablu było?).
Długo szukałem ładnego "najma" znalazłem w Australii w stanie nos.
Tak w Australii, mieli rozrzut ;)
wpłata zrobiona, grę zostaw sobie, bądź wystaw jeszcze raz :)
p.s.
potwierdzenie via priv, poszło
Dodajmy że atr-y , uwiązane do sio (np. overmind, totaldase, joyride itd) Nie pójdą z ide+.
Był już tam sztab parę razy ;)
Piękny ten ste ...!...
p.s. zostaw Sobie.
Oj zdecydowanie nie, nawet wejściówkę opchnąłem.
Znalezione posty [ 76 do 100 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.231 sekund, wykonano 16 zapytań