Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 45 z 294)
Transakcja przebiegła w bardzo miłej atmosferze.
Dziękuje Seban.
Killer,
Bez procedury startu, bez podtrzymania turbo.
https://www.youtube.com/watch?v=YM9QOgke154
a tu "prawie" procedura statu "prawie" podtrzymanie turbo:
https://www.youtube.com/watch?v=ZjEr7wgNmPc
p.s.
Lancia s4 b grupowa, przerabiała na mielonkę, nawet F1
Seban,
podaj na priv nr. konta i podjechał bym bo tajemnice.
To kiedy kolejny??
@Sikor załóż topic tak jak rozmawialiśmy.
Impreza #2 trwa.. tez prawie sztab jest Alex
Czas uciekać na 2ga imprezę ..
Fajnie było..
Tylko za krótko ..
Jadę przecież na 2ga imprezę ... a tam będzie srogo..
Na razie spokojnie licytuje
W końcu sztab piwo grill oraz Atarowcy..
Yerzu,
Dużo zdrowia, oraz sam wiesz co :)
Dobra aby rozluźnić atmosferę,
Kupię toms-a!
ok tak tylko profilaktycznie bo o 21szej mam imprezę :)
pawel napisał/a:Może chodzi o to jak położony jest np zasilacz na zdjęciu...
2gie zdjęcie z tej aukcji, jakieś kable itd..
Strach kichnąć :)
Halo halo;
-to gdzie jak i o której ?
O to jest nas dwóch...
Grey, halo halo ..
p.s.
przyjezdnych ... a gdzie reszta?
pablozp napisał/a:tak blisko terminu Losta ? nieładnie
he he :0
Lizard napisał/a:TO jest sztab. Ludzie opiją się piwska i jeszcze tego samego dnia wrócą do domów. Albo i nie. ;)
Ostatni sztab; skończył się nad ranem około 5tej czy 6tej dzień później.
Cart, jest Fantastyczny!!!
Nic nie aktualizowałem.
Wspaniale działa z nowym Lynxe-m II :)
Jedynie falcon ok 20tyś i tak też pisali na atariforum ..
Znalezione posty [ 1,101 do 1,125 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.374 sekund, wykonano 50 zapytań