A ja zdobyłem takie:

Model WM-F8
Sprawny !:)
tP
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez thePink
A ja zdobyłem takie:

Model WM-F8
Sprawny !:)
tP
Spróbuj przejściówkę, jak napisał x-angel.
Szkoda takiego zabytku :)
tP
Śliczne :)
tP
Ja nie znałem.
Dzięki :)
tP
Fajny projekt.
Jak skończycie to poproszę takie :)
tP
Zdobyłem Commodore 128D :)
tP
Mega frasun dla Mikera i Sylwii za Wapniaka :)
tP
Fiat Multipla z okolic 2009-2010 byłby chyba dobrym rozwiązaniem :)
I ma 6 oddzielnych foteli :)

tP
Cześć,
Coś nowego w tym temacie? Eijk?
tP
Francuski Falcon? Coś mi to przypomina.....
tP
Dam nowego raspbiana i będę walczyć dalej.
Dzięki :)
edit: literówka
Widze tez ze kolega to troche zielony jest jesli chodzi o Linuxa i nie czyta tego co komputer mu mowi.
To mało powiedziane.
Z linuxa jestem d..... hmm, noga. :)
Będę walczyć dalej :):)
Dzięki!
tP
Ja też.... :(
A co się stanie jeśli zrobisz sudo su i spróbujesz dalej popracować jako root?
Pik33,
Rozwiązałeś problem :) :) :) :)
Jako root mam prawa zapisu do zdalnego katalogu :)
Tylko jak zrobić, żeby user pi też miał prawo zapisu do tego zasobu....?
Dzięki!!!!!
tP
Jednak mam nadzieję, że ktoś coś wymyśli....
problem dotyczy rPi, może jakoś inaczej się da, skoro z windy działa....
tP
Cześć,
dalej nic :(

i mc:

help :(
tP
Zobacz, jak masz wpiętą taśmę w płytę główną, tam może być odwrotnie.
tP
Mono:
Jeżeli będzie grupowe zamówienie na tę pusta płytę - ktoś wspominał, że istnieje taka możliwość - to ja bym się pisał na to też, bo Pinokio wspominał, że gdyby klecił dla siebie, to może sklecić i dla mnie, a i części mu stanie. (Haha).
Ja też.
tP
Wejdz w zamontowaną sciezkae i daj komende ls -la. Potem daj komende whoami.
Cześć,
Jest tak:

tP
A robisz to z konta roota czy "pi" (defaultowy user po instalacji) ?
Ogolnie jak montujesz w "prosty" sposob to tylko root ma mozliwosc zapisu.Jak jestes pi user to napisz:
sudo touch /media/pc01/mytest.txt && ls -l touch /media/pc01/mytest.tx && rm -f /media/pc01/mytest.txto powinno zalozyc plik, wylistowac go jesli jest i go pozniej usunac.
Ja jak nie mialem NAS'a to uzywalem dysku na USB podpietego do domowego routera ktory dostarczyl mi provider. Sprawdz swoj router moze tez ma taka opcje ? To tak na wypadek jak bys sie poddal.
Inna sprawda to ze jak masz zalozony user Guest to nie mozesz uzyc usera anonymouse bo to nie jest ftp :)
Jak podlaczales sie pierwszy raz do samba share z windowsa to musiales sie authentykowac ?
Nie, nie musiałem. Działało od razu.
wpisanie komendy daje taki efekt:

....a plik jest - został utworzony (!)
tP
Niestety do shella nie mam dostępu.... to jest trochę taki NAS jak Pecuś pisał.
ręczne montowanie daje taki sam efekt - brak możliwości zapisu :(
kurcze, nie rozumiem tego, spod windy działa bez problemu.....
pokombinuję jeszcze, bo jest to Wiktorowi potrzebne.
tP
Cześć,
Kupiłem sobie taką fajną stację dokującą Unitek Y-3651, która przy okazji robi za NAS.
Na windzie działa, mam prawa rw, a spod raspbiana Wiktora niestety read-only....
fstab wygląda tak:
proc /proc proc defaults 0 0
/dev/mmcblk0p1 /boot vfat defaults 0 2
/dev/mmcblk0p2 / ext4 defaults,noatime 0 1
# a swapfile is not a swap partition, no line here
# use dphys-swapfile swap[on|off] for that
//192.168.0.50/PUBLIC /media/pc01 cifs username=anonymous,password=ftp@ftp.com
proszę o pomoc....
tP
Dziękuję wszystkim za pomoc :)
Temat do zamknięcia.
Pin - dzięki za ogarnięcie tego wszystkiego :)
tP
Jak w temacie.
Czekam na dobre oferty :)
tP
d) tęczowe dla
pe...Falcona
Sikor..... To Ci się naprawdę udało :) :) :) :)
tP
atari.area forum » Posty przez thePink
Wygenerowano w 0.031 sekund, wykonano 27 zapytań