101

(364 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Czy w runext.cfg pod sparta da się przypisać adres SONARI. Chodzi mi o playera do plików STC.
Teraz stoi tak:

STC,A:>sciezka>STCPLAYH/A $D560

i to nie działa. błąd 150 system error

102

(14 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

:) Następne będzie oryginał.

103

(14 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

tebe napisał/a:

no jeśli nie działa z XBIOS tzn. że to nie ATARI ;)

W sumie trochę racji w tym jest, bo moje Atari w nieoryginalnej obudowie siedzi.:)

104

(14 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Rapidusa nie posiadam.  Zflashowałem ultimejta z innymi romami. Niestety zwiecha nadal. Za mało węgla :). Zamykam temat. Szkoda czasu. Obejrzę niestety na jutubie. Sophia może coś mieszać? W każdym razie dzięki za pomoc.

105

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Teraz też jest ok i nie miga. Pytanie dlaczego wbudowany w romie qmega inaczej się zachowuje?

106

(14 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Cześć wszystkim. Mam problemy z tym demem. Próbowałem rożnych atr-ów i demo zawiesza się mniej więcej za częścią z niebieskim tunelem. (Sio2sd/Stereo/Sophia rev.B/Ultimate różne konfigurcje próbowane)

107

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Super. Nie ma pośpiechu. :-)

108

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Zasilacz prawie nówka 3A (jakiś model MeanWell) Z normalnym konfiguratorem tzn. z karty SD wszystko jest w porządku.

109

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Sprawdzałem na innym monitorze (LG1721). Obraz tak miga ok. 3 razy na sekundę. Po odłączeniu zasilania od sio2sd miganie nie występuje, podobnie jak przy odczycie katalogów na karcie. 5v do sio2sd biorę z wyjścia SIO.
Po wyjęciu karty z Sio2SD obraz miga bardzo szybko i pojawia się więcej krzaków.

110

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Po wyjściu monitorowym jest to samo niestety.

111

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

W załączeniu screeny z ACP i sysInfo. Telewizor LCD Samsung 22".

112

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Dzięki za oświecenie. Jutro sprawdzę :)

113

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

pajero napisał/a:

A możesz pokazać foto czy avi krótkie?

114

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pytanie do użytkowników Q-mega w wersji 5.0. Po wejściu do konfiguratora SIO2SD z Qmega (RETURN) konfigurator działa, ale pojawiają się migające śmieci. To normalny objaw? Mam włożoną Sophię rewizję B na pokładzie. Czy to jest testowa wersja tego konfiguratora?

115

(364 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

OK tyle, że korzystam ze SpartaDOS wbudowanego w Ultimate. Mam zabootować Spartę z dyskietki?

116

(364 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Chciałem być pierwszy ale niestety nie mogę opanować SpartaDos. Głupia sprawa, po założeniu ramdysku, kopiuję plik .psg i wywala disk full. Nie wiem jak posługiwać się poleceniem ramdisk.sys.

117

(364 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Potwierdzam co kolega powyżej napisał. Też tak myślałem, że Side dałoby radę. Jak to jest, że plik ma załóżmy 300kb i nie może być wczytany cały do pamięci 1MB? Bardzo mi pasuje brzmienie kawałków z AY-ka, ale jest lekki niedosyt  z powodu co wyżej. No ale trudno się mówi, żyje się dalej. Na razie sio2sd mi wystarcza. Bardzo, bardzo przygarnąłbym SIDari, ale chyba nie ma playera jeszcze  oficjalnie.

118

(364 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Potwierdzam co kolega powyżej napisał. Też tak myślałem, że Side dałoby radę. Jak to jest, że plik ma załóżmy 300kb i nie może być wczytany cały do pamięci 1MB?

119

(364 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Wyłączałem patch i zmieniałem os ale niestety bez zmian. Może za wolna karta SD?

120

(364 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Czy to normalne, że podczas odtwarzania PSGPLAY ver. 0.7 doczytuje utwór po kawałku w trakcie odtwarzania a nie cały od razu? W  chwili doczytywania utwór na chwilę zwalnia. Mam Ultimate 1MB i Sio2SD.

Czy ktoś wie czy można używać pada DualShock z powyższym interfejsem? Dioda w interfejsie miga, że wykrywa pada, ale nie działa.

122

(4 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Sam bym chciał taki zestawik przytulić. Pomarzyć można :) Dla Norwega mniej więcej to cała  wypłata.

https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html ... =139574953

Cena przystępna

124

(364 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Zasilacz mam Lotharkowy, więc odpada. Kartów innych niestety nie posiadam. Czy podpięty covox  (także Lotharkowy) może mieć coś wspólnego? Układ ...138 w Sonari  mam LS, więc może od tego zacznę na wymianę na ACT jak pisze mq. Krok po kroku i może znajdę winowajcę.

125

(364 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Ściągnąłem wersję 0.7 i ładuje bez problemu. Sparta 4.49c. Ale gra do d...py. Jutro sprawdzę połączenia, może coś się zmieni.