Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 53 z 294)
I jeszcze jak by się Rom Trafił do t720 z toms navigatorem (to takie Yeti, ponoć było widziałem). Nikt nie ma nawet Voy.
Wysłał bym naprawdę dobrą flachę łyskacza za takie dump rom-a.
Wersja 1.1 robiła robotę (kto by tam chciał używać 25lat temu 360kb skoro było 720kb).. :P
@STRYKER, nic nie chcę pisać, tu się tomsy 720kb robią tylko 3,5 :)
W epoce przechodziłem oryginał z dyskietki 5 i 1/4 cala, tylko tu ładowanie końca jakoś tak bardzo wolno.
Grę promował top secret jak dobrze pamiętam, gra albo się podobała albo nie.
A tymczasem w Warszawie mini sztab, w ubiegła sobotę było nas więcej ..
??
Ostatnio było takie w sobotę u Ciebie :P ...
I było srogo.
I proponują odkup od Gołębiowskiego hoteli za 10%, niezły interesy się szykują.
O ciekawe....
Trzeba by trochę pozmieniać i dodać :)
A rynek "fake" szczepień już powstał ?
Fajnie to wygląda, ale z tego czytałem nic po za tym.
Jednego "oddałem" Bezrobotnemu...
On Go poprawiał przy użyciu betoniarki oraz statr-a 266 i inne takie, oraz coś robił z zasilaczem :)
Ufo pisałi wiele razy.
A tak poważnie ja to naprawdę bym kupił Lynx-a !!.
Jak znajdę swojego to nawet mogę oddać.
Lynx-a II akurat zgubiłem, ale znalazłem z 5 atari xe, dzięki poszukiwaniom... :) z Czego dwa z allegro 2016 i jedno 2017 rok, nawet paczki nie otworzone :)
Niedługo będę miał swój pokój Atari, z oknem się też rozprawię.]I tam raczej już nic nie zgubię.
i Jest jeszcze jedno od Delego,
aż się boje dalej szukać!
Yeach,
Najlepiej samą konsolę z zasilaczem.
Gdyby ktoś to miał i chciał się pozbyć, miał dwie 2szt i nie wiedział co zrobić z 2gą.
Ja będę grał w grę tomb rider!
p.s.
nie za toms-a się nie zamieniam, ale za pln-ny; tak najbardziej...
atari 8bit xe, mogę dorzucić :) z tymi płn-ami, nawet parę...
p.s.2.
To moje postanowienia noworoczne nie kupować w 2021 roku nic z Atari, znowu mi się nie udało....
grzybson napisał/a:SDX nie jest taka straszna. Odpal sobie na Altirrze, arc x nazwa pliku. Albo poczekaj do wieczora, to Ci podrzucę. Ustawiałem sobie ostatnio nową kartę, mam wsio pod ręką.
Jest :)
zaxon napisał/a:As, tak jak obiecywałem, opracowałem metode trwałego barwienia paneli a nie malowania które by sie starło.
Plastik jest nasączony barwnikiem więc sie nie wytrze. Po świętach jak ktoś chce to będzie sobie mógł wymienić panel u mnie na
Zaxońcu, a Ty chory nie byłeś? Są święta odpoczywać... :)
A nie robić eksperymenty :P
p.s.
Super że się udało!
Widziałem na fejsie, moja przyleciała z szarym ryjem ..
Ale będzie pastowanie kabana :)
Stacja przyjechała, to się albo lubi albo nie nawidzi.
Jest tak samo obłędna jak oryginalny Toms.
Czekam tylko na pastowanie kabana bo z szarym ryjem to nie jest aż tak brzydka że zajebista :P
Ja to za chwilę lecę, będzie ciepło, zimne drinki dużo basenów i morze.
To czego potrzebuję.
Brakóje biletóff for me, you knoff qrła.
Duddie napisał/a:Można zamawiać cały czas.
@jer, oryginały już rozpadają się w rękach, druk zanika. Poza tym roi się w nich od błędów. Stąd decyzja o reedycji.
Eee tam dobrze działają,
Jurek kiedy będziesz miał wszystkie kupił bym raz aby się nie pierdzielić :P
Pin napisał/a:Hahahahh ;))
Pin, żyjesz?
Wszystko dobrze u Ciebie?
pawel napisał/a:Poważnie 650zł za magnetofon? nieźle, chyba wystawie swoje.
Ceny "rynkowe"..
Znalezione posty [ 1,301 do 1,325 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.297 sekund, wykonano 13 zapytań