Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 56 z 329)
dotyczylo decyzji podczas lockdownu zamkniecia przychodni stomatologicznych:
Dla kogoś, kto chodzi do stomatologa w miarę regularnie nie był to wielki problem, bo nie trwało to specjalnie długo.
ale o co chodzi. jak ktos w miare dba to jak nie bedzie zabieow czy dentystow to sie nic nie stanie :-)
---
ech... wlos by Ci sie na glowie zjezyl jakbys posluchal relacji z pierwszej reki :(
niestety te cale akcje rzadu z wirusem maja poparcie w czesci spoleczenstwa...
mnie przekonal ekspert jak sprayem pokazal ze maseczki chronia przed wirusami
;-)
a... nie zrozumialem, maseczki chronia nie mnie tylko sasiada. milo jest myslec ze moge palic w opor, bo jak zachoruje na byle co to bede mial wymowke ze to przez kogos :) noscie maseczki, to dobre jest, komu to przeszkadza.
ale sie uwziales na Synfile+
oczywiste jest ze jak cos nie dziala u Pina to jest zle napisane.
elementarna zasada na patoscenie :-)
sie gosc uzewnetrznil: https://youtu.be/wbT_fuK6YHA?t=5789 (1:36:30) co mysli o polityce lockdownow
@Ryszard Mauersberg: jesli to ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie to na AVG uruchomisz chyba* wszystkie ATR i jest to jedyny kart ktory na to pozwoli...
---
*"chyba" - jest tylko dlatego, ze atr ktore podczas testow ja mu wysylalem (nie dzialajace na innych kartach) na pewno dzialaja ale wiem ze od innych osob tez dostawal jakies proby i o wynikach tamtych nic nie wiem.
---
pisz do usera: tmp
to prawda, w zawalowcow obrodzilo... i bedzie jeszcze wiecej, silownie, baseny pozamykane to jest wiecej okazji zeby bydlo utuczyc.
Pin napisał/a:@xxl - odezwij się jak już będziesz po :)
maseczek nie nosze :-) takie zabawy dla tych co pokornie lykaja propagande o wyplaszczeniach ziemi czy jakichs startystyk... jeden pieron ;-)
maseczkowcy juz sie nie moga doczekac :-) nowego hitu. "eksperci" polecaja :-)
ciekawe kiedy u nas rozpoczna testy analne na voirusa na "nieposlusznych" lokalnych populacjach :-) w chinach to juz standard :D
podatki tez sa uciazliwe ale jak trzeba to trzeba ;-)
mam rozumiec ze nie jestes za przmusowymi maseczkami ?
heh :-)
czyli uwazasz, ze kremik na policzki powinien byc obowiazkowy. policja bedzie sprawdzac czy jestesmy nakremowani?
Twoja logika jest po prostu...
hmm.
hehehe
to bylo dobre
---
krem z filtrem tez dobrze chroni
Ojojoj. Gdzie sa dzis wyznawcy noszenia maseczek. Ci sami "eksperci" zmienili zdanie i juz maseczki nie dzialaja?
Jaka bajerke wymysla teraz? Przeciez bydlo musi miec w cowierzyc.
Nie chodzi juz nawet o sprzet czy nawet olewanie wlasnych progrmistow ale o dzialania skierowane przeciwko firmim fostwarowym przez co "nagle" wszyscy duzi gracze anulowali projekty dla atari...
Nitro: ale uzycie sprzetowych spritow dla ruchomych obiektow znacznie komplikuje obliczenia gdy mamy 5 warstw dla priorytetow.
Zreszta widac to w paru miejscach gry.
mi to bardziej wyglada na zrobienie firmy w bambuko, Atari za Trzmiela mialo to w standardzie.
stało się.
skonczyl sie niechlubny okres gdy user nieswiadomy problemow wtykal kartrydze jeden na drugi i czesto przekonywal sie ze nie jest wybrancem ;-)
wiec jesli ktos chce gre na karcie ktora jednoczesnie korzysta z innych urzadzen podlaczanych kartrydzem powinien rozwazyc wlasciwy "rozdzielacz".
swietny, ale cieszylbym sie tez z takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=niV_7xxkVQg
tym bardziej ze programy ktore go uzyja mialyby szanse dzialac na standardzie
z tego co mozna wycztac... to ten program na atari nigdy sie nie ukazal ani nie zostal ukonczony :(
ten soft wygladal genialnie, obsluga z okienek/ikonek/menusow... jak soft dla 16bit maszyn
zeby konsumowac atarowe tresci zawsze trzeba bylo byc wewnetrznie zdyscyplinowanym... xc12 tego nauczyl ;-)
---
wroce z kawa to pewnie ten post juz sie doda ;-)
wiadomo juz coraz wiecej
https://atariage.com/forums/topic/31782 ... al-thread/
procedury komunikacji sa takie jak w xB. ta sama bajka.
niestety nie ma tam gotowego rozwiazania jedynie demonstracja ze koncepcja dziala
ten program "Infinity" wyglada jak program dla ST a mowia ze to na Atari 65XE, na tym drugim filmie tez jest uruchomiony na Atari 130XE ... nie mogę go znalezc...
bez jaj....
iCalc :D
to jakis pakiet zintegrowany w dodatku w okienkach :-)
podobno jeszcze sume kontrolna liczy w trakcie... dlatego chce zobaczyc kod :-)
zreszta pytan jest wiecej. zrezygnowal z potwierdzen A/C w protokole SIO, jak daje znac do urzadzenia zeby przelaczyc w tryb z zewnetrznym taktowaniem, czy ramke rozkazu wliczal w te 48k itd. itd.
Znalezione posty [ 1,376 do 1,400 z 8,207 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.230 sekund, wykonano 19 zapytań