Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 58 z 329)
firmy stosowal takze detekcje rozszerzen stacji dyskow, chyba mam taka ale jeszcze nie wiem jak ja wywolac - chyba tez jest czula na jedno konkretne rozszerzenie...
ale ilu juz zaglosowalo pokazuje sie dopiero po zaglosowaniu. tak, ze napiecie jest ogromne.
habitaty czekaja
podbijam stawke, 40-sty otrzyma dzialke widokowa na Marsie
taka ciekawostka...
jak uruchamia sie ta gre z MyDOS to po reset dyskietka z ktorej gra byla uruchomiona zostanie sformatowana.
nie wiem jak to sprawdzic :(
29! co za emocje
pozycja nr 30 dostaje voucher na scene !!!
zbyti napisał/a:Wniosek: oręż jakim zwalcza @XXL U1MB
xxl niczego takiego nie robi :-)
lsniacy orez xxl wciaga na grubsza zwierzyne ;-) i jak jest mila.
scena, piekna idea, rywalizacja, kobiety, kielbasa
rywalizacja w konkursach... wszelkimi dostepnymi srodkami programowymi masz przelamac ograniczenia komputera i pokazac ze sie da....
---
jak uzyskac absolutna dominacje nad scena c64?
pokazac im "komputer" Pina, pekna ze smiechu i bedzie po scenie C64.
Potrzeboje wykonac testy na takim komputerze - nie moze byc emulator
ma ktos Atari 800 48K NTSC ?
Mq napisał/a:Nie czepiał bym się tego rodzaju ankiety, gdyby ona powstała ot tak, dla zabawy, w koleżeńskiej atmosferze. Najgorsze jednak jest to, że ankieta została stworzona, żeby przyćmić i zdeprymować ankietę i wątek Sikora na temat tego pod jakie konfiguracje programiści powinni celować ze swoimi produkcjami. Tamta dyskusja mnie interesowała, a programiści wyrażali w niej wiele istotnych kwestii. Szkoda wielka, że w ten sposób psuje się dobre inicjatywy.
no wlasnie dlatego ze zostala stworzona pod przykrywna "kolenskiej atmosfery" niektorzy sie ludzie sie nie zorientowali i zaczeli losowac na cos innego niz 1mb ;-) to nie pierwsza jego toksyczna zagrwka.
.YM wogole mnie nie interesuje.
musil to w czyms pisac.. interesuje mnie zrodlowy plik do dowolnego edytora
plikow ym ani sndh nie da sie zaladowac do edytorow muzycznych :(
mam nadzieje jego muza nie przepadla...
przeciez nie kazdy musi sie identyfikowac...
---
26 ... sama smietanka
---
kto zamknie druga dziesiatke... czekamy
szukalem w internetach ale chyba nie udostepnial plikow zrodlowych swoich muzyczek???
https://soundcloud.com/ultrasyd/thunder ... i-atari-st
moze ma to ktos w formacie jakiegos edytora?
albo jak prawie dzialajace u1mb
:-)
moze chcial cos powiedziec... ale internety zdusily ten na pewno wazny glos w temacie.

bo nie masz oryginalow...
2 poklepujacch sie po ramionach to malo... ciagle wam nie wierze... moze jeszcze z 3 ?
uzyc np. SynFile+ zeby dzialal na u1mb :D
pozatym lubie grac na oryginalach np. Bounty bob.... ale niestet tez nie dziala na u1mb
:(
nabici w butelke urzytkownicy tej modyfikacji beda sie teraz poklepywac po ramionach nawzajem zeby niedopuscic mysli ze dali sie zrobic w konia. ba, zrobią wszystko żeby tylko nie utrwalilo sie to w ich swiadomosci :-).
wiesz o tym, ze wkleiles pusta strone?
Pin napisał/a:@xxl - ultimate 1 mb może być skonfigurowane na 64kB ram.
no i ? sam sie dales a teraz mnie chcesz nabic w butelke z ta modyfikacja zeby mi gry nie dzialaly :-) nie uda Ci sie.
Znalezione posty [ 1,426 do 1,450 z 8,207 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.228 sekund, wykonano 17 zapytań