Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 6 z 33)
zdarza się nawet najlepszym, natomiast na LOST x_angel miał tych płyt trochę i miał też złożoną sztukę, działa :)
jakby są dostępne AVG :)
tmp - Dziś o 21:42
by any chance anyone here who wants to buy avgcart and is from poland?
hm, jest to na rodzimym aledrogo ~40zł, ciekawe czy to to samo, czy tylko podobne.
ale akurat Totoro jest spoko :) dupa taka sobie ;)
No niestety, będzie się to gryzło z extramem. Pewnie więcej o tym mógłby napisać @tmp.
".. a Szwed gada, jakbyś żelazo piłował."
się nie sklonujemy, co tu się wyprawia :)
lato, wystarczy namiot albo ławka w pobliskim parku :)
Miejscówka zimowa tradycyjna?
Rzucam się do kodzenia :)
No ekstra. Jak uchylisz już rąbka tajemnicy co to za miejscówka, to można będzie rozpocząć poszukiwania spania :)
nie myśl tyle, bo zostaniesz myśliwym ;)
Ja osobiście a pewnie nie tylko ja, kibicuję.
Ja sądzę że już ryjemy, tylko wypieramy ten fakt.
Tak, te 2 wymienione ale dalej jest ten sam problem.
No to do sprawdzenia wytypowałem ten fragment, zdaje się po blokowym schemacie
patrząc, to wejście s-video.
Rozebrałem dziś monitor :) Trochę się zeszło. Moje podejrzenia padają na 2 elektrolity C457 i C134, oba 47uF (tht), ponieważ pomiar, co prawda na płycie daje 88uF i 18uF, pozostałe powierzchniowe elektrolity wskazują idealnie lub blisko tego co na obudowie.
Zatem przystępuje do ekstrakcji :)
Co do ceny... myślę, że tanio nie będzie.
Dobre :)
Ta lista, w moim rozumieniu, to niby taki motywator do działania :)
1. xxl - 1 sztuka
2. tOri - 1 sztuka
3. Mono - 1 sztuka
4. ratai - 1 sztuka
5. pancio.net - 2 sztuki
6. MaW - 1 szt. z dedykacją B-)
7. I ja, ja, ja - 1 szt.
8. Sun - 1 szt.
Jest wersja +1, która naprawia Bruce Lee i pewnie inne z podobnym bykiem. Siumius na życzenie podsyła wsad (u mnie wsad dojrzewa w dojrzewalni :) )
Też mi się wydaje, że powinny nastąpić jednak jakieś akcje blokujące net i ogólnie łączność na Ukrainie. Wieże przekaźników komórkowych itp. itd.
Gdzie jest Jason Bourne jak się pytam?
Jest to bardzo możliwa opcja, niestety.
2 lata to stan na dziś. A kto wie jak sytuacja się rozwinie. Wcześniej terminy na części były na 2023 luty.
Znalezione posty [ 126 do 150 z 819 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.029 sekund, wykonano 27 zapytań