Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 64 z 294)
dely napisał/a:Żbiku napisał/a:Większość jest " chodliwa ", ale jest kilka tytułów, które są warte po 500-700 złotych sztuka stąd bierze się wysoka cena.
Z ciekawości - który z podanych tytułów jest wart 500-700 zł?
Misja/Fred na allegro wylicytowałem za 499 pln czy 501pln, Robbo też srogo mnie kosztowało na allegro i miecze valdgira II...
Swego czasu ostro wydawałem na allegro, a było to lata temu :)
-łał w końcu ktoś ma więcej Polskich oryginalnych gier do atari8 bit na dyskietkach 5 i 1/4 niż ja, ja dojechałem do 110-120 tytułów.
Chętnie bym przechylił piwko, ale we Wrocku będę.
p.s.
uprasza się o organizowanie Szabufff częściej!
Dajcie jakiegoś linka do warez-a aby to ściągnąć :P
Ach te regulaminy, Pin / XXL czytacie :P
Grey,
-przyjacielu Atari czcicielu, nie doczytałem w końcu kiedy jest to Sv 2k19 :P
Bilety trzeba rezerwować, hotel itd. :)
p.s.
Zlot nawet dla osób postronnych był super!
Wielkie brawa za całokształt.
Była taka gra Space Harrier,
-wymagała Atari xe/xl plus jakiegoś karta 1mb, (na chyba jak dobrze pamiętam atarionline) była zrzuta i tam kupiłem na początku 1szt, później nawet 2szt.
Kto dziś gra w tę grę :P
Obstawiam, że prawie 0 osób, (pomijam samą grywalność gry)
Zrobić to na "fila" plus 1mb i jedziemy, a carta ala kolekcjoner czy coś tam.
p.s.
jednego carta nawet sprzedałem na allegro z grą space harrier
Była jedna taka gra 1mb cart-a wymagała (miałem carta grałem ale po co)
- natomiast, jeśli filówa działa z atari xe/xl 1mb plus side/ide plus (?) i do tego cała reszta, po co kruszyć kopię nad kropką.
lotharek napisał/a:je pierd... pisalem/mowilem o problemie z o2 za ls08 juz chyba tysiac razy...a tunagle Drewniak doczytal artykul...
nie pije z Toba wiecej
poszukaj tematu: side nie widzi karty CF...albo wyszukja 74f08 ... sam odpowiadales w tym temacie.
i na mojej www: https://lotharek.pl/productdetail.php?id=55#faq
Łeeetam!
Panowie Rules ruls, dajemy..
U Ciebie to mało co działa :P
Covox-a brak mi na pokładzie :)
Pin napisał/a:jeeee ;)
To pytanie, czy to nie jest czasem Simiusowy "zastępnik"??

Co to za "p*.*" i po co?
Tja o mówili że jak Toms poszedł za 2k pln to szaleństwo, zaczynam redukcję cen https://www.youtube.com/watch?v=htpmR2VTLxQ&t=104s :P
Czuba przewidział to że te gale lubią padać i po prostu je wyciął przy Falconie z ct2b (bo są zupełnie nie potrzebne :) ).
No musiałem zatrolować :)
Tradycyjnie, dziękuję za bardzo fajny zlot, z przyczyn Słońcowych byłem tylko kilka godzin :P
Dzięki Grey za super koncert hummer-a itd.
Robisz kawał dobrej roboty!
p.s.
Produkcje dem na Falcon-a to światowy poziom, gry na na 8bit szaleństwo (Solo ty zbóju!).
p.s.
protestuję :)
-nie ma mnie na liście wpłacających przelewek za wejściówkę.
Koncert Ultrasid-a był zacny!
Poproszę o 1szt, obiorę na sv z dyskietka oczywiście ..
Sikor napisał/a:Tylko dema musi ustawić w odpowiednim trybie (oddzielnie dla VGA, oddzielnie dla RGB), a to dla laika może być... Trudne.
-sono pójdzie z dyskietki i nawet jak falcon ma 4mb też pójdzie (bez fpu)
Wersja 1.2 działa z vga, nic tam się nie przestawia, po prostu ściągasz sono* 1.2 nagrywasz na dyskietce, wrzucasz do falcon-a dyskietkę i tylko kwestia kabla oraz monitor-a vga (crt) jak demo przejdzie to można spać spokojnie.
Pin, pakuj płetwy na basen.... :)
500metrów od party place jest jeszcze bardzo fajny hotel sadova **** :)
Panie Grey!
I to jest bardzo dobra wiadomość że adres zlotu jest znany.. :)
Na zlocie króluje sprzęt Atari :)
Znalezione posty [ 1,576 do 1,600 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.222 sekund, wykonano 15 zapytań