Thx za info. Przeoczyłem to, oczywiście wybieram bramkę nr 1.

152

(43 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Przecież już wyżej o nim była mowa.

153

(5 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Awesome!

154

(22 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

To musiała być bardzo dobra drukarka 24-igłowa, świeża taśma itp. Jak dla mnie 60/40 z przewagą na podróbkę. Wielkie dzięki Seban!

155

(22 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Wielkie podziękowania za archiwizację. W szczególności, że uratowane pliki są unikalne ze względu na zabezpieczenia.

Natomiast wydaje mi się, że niektóre okładki są "współczesne", a nie oryginalne. Za ładne po prostu.

156

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

BROTHER DCP-L2532DW

Używam 2 lata, momentami przebieg ok. ryza dziennie. Jest dupleks, jest WiFi, jest AirPrint. Tanie tonery oraz bębny. Mogę polecić z czystym sumieniem.

157

(9 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Widziałem tę aukcję, niestety nie widzę w niej zasilacza. A to raczej kluczowy element, z uwagi na nietypowy woltaż.

158

(13 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Spoko, jak zwykle zapraszam!

159

(13 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

https://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=12652

160

(13 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Już się powinien powoli pojawiać, dziękuje się za mnóstwo raportów!

Thanks!

162

(2 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Poprawione.

163

(38 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pamiętajmy, że jesteśmy w latach 90. :) Jeśli to był 1425 to pewnie wystarczyło uzupełnić pominięte na płycie elementy i mamy wejście composite.

164

(38 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A to nie był może SC1425? Tam pewnie stosunkowo łatwo da się dorobić composite, gdyż podejrzewam, że jest ten sam monitor, co połowa commodorowskich 108x opartych na Philipsach, tylko nie ma wyprowadzonych złącz RCA. Może Pirx będzie wiedział?

165

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pancio - wstaw plis zdjęcie tego dewajsa, który miałeś na LP, będzie wiadomo o czym gadamy :)

166

(56 odpowiedzi, napisanych Zloty)

https://demozoo.org/parties/year/2025/

167

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Szczerze mówiąc, to bardzo takie sobie.

Dużo fajniejszy projekt widziałem na ostatnim Laście u Pancia, coś mi się kojarzy, że to projekt KKrysa.

Nieaktualne.

169

(16 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Nieaktualne.

170

(30 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

uicr0Bee napisał/a:

Swoją drogą, co "władcy dyskorda" mają z udostępniana serwerów bez kosztów?

Bez kosztów jest udostępniana podstawowa funkcjonalność. Za monetki są dostępne dodatkowe "fjuczery".

171

(9 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

https://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=12484

Faktycznie tak jest. Postaram się przyjrzeć. Dzięki za info!

173

(4 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Proszę bardzo. Naciśnięcie przycisku powoduje dodanie BBCode na dole wiadomości.

174

(3 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Jak wyżej - należy wyczyścić cache przeglądarki, w dzisiejszych czasach w ogóle nie wiem czy się opłaca z niego korzystać. Forum samo z siebie nic nie ma do rzeczy.

175

(82 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Kopę lat! Cieszę się, że będziesz.