Kiedy ja zakładałem swoje AST, to nie było wyboru. Był tylko jeden.
Może faktycznie nie było wyboru, może dawali zestaw taki jaki mieli i masz człowieku, ciesz się. W każdym razie jak kupowaliśmy AST w wersji kasetowej w II poł. 1989 to dostaliśmy zestaw zielony, a znajomy wraz z wersją kartridżową, mniej więcej w tym samym okresie, dostał zestaw różowy. A ty jaki mialeś?
Pamiętam dodatkowo, że był w tanim opakowaniu "okładkowym", nie takim, jak zwykłe kasety ze sklepu.
Takim jak na tym filmie, z czarnego plastku z folią pod którą wetknięta była etykieta? My dostaliśmy w takim opakowaniu kasetę z programami narzędziowymi, sam kaseta też była tania, bezfirmowa, z ciemnoszarego plastiku. Ale kaseta z grami była na normalnej kasecie BASF w pudełku BASF.