
Nowa podkładka pod mysz, widoczna na zdjęciu.
Licytacja od 1 zł do godz. 21:00 - piątek 15.05.2026
Wpłata
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
Mysz nie jest licytowana :)
Dostaczasz etykietkę na przesyłkę.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [Ch] Coś fajnego
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Nowa podkładka pod mysz, widoczna na zdjęciu.
Licytacja od 1 zł do godz. 21:00 - piątek 15.05.2026
Wpłata
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
Mysz nie jest licytowana :)
Dostaczasz etykietkę na przesyłkę.
No to 1. Na początek.
To 10 na drugi początek.
Dodaję dwa zera: %1000 i wracam w piątek wieczorem.
@Lizard, sprecyzuj. 2 zera do 10 zł to 1000 zł, a 1000% od 10 zł można rozumieć jako 100 lub 110 zł.
%1000 = $10 = 16
Czy tak jest jaśniej?
Teraz na pewno nikt nie podbije bo nie wiadomo jaka jest kwota.
Może 100, może 110, a może 1000? lub 16 $ a nie 10'
To ja dla jasności daję 100PLN.
Teraz na pewno nikt nie podbije bo nie wiadomo jaka jest kwota.
Może 100, może 110, a może 1000? lub 16 $ a nie 10'
Nie potraficie się bawić.
https://tebe6502.github.io/mad-assemble ... ax/#liczby
Przewidziany jest tajemniczy gratis :)
%1000 = $10 = 16
Czy tak jest jaśniej?
Nie chcę psuć zabawy, ale %1000 = $8 = 08 = 8
Dobra - to bawimy się i jak na dobry cel to niech będzie
#$0C EUR
Co za lamerstwo :-) Każdy chciał zabłysnąć, a jak na razie nikomu nie wyszło :-)
Żebyście się w tym odnaleźli, to Wam tu z dobrego serca uporządkuję, że na razie prowadzi Adam K. który dał 100PLN
@Mq: Zalicytowałbyś i100? :>
%1000 = $10 = 16 Czy tak jest jaśniej?
%1000 to 8, czyli mniej niż dał Dely, czyli może chodziło o 8$, czyli ~29 PLN ;), a może chodziło o promile czyli 10 + 1 ewentualnie 10 + 10, czyli 20 PLN ;) AI twierdzi, że zależnie od interpretacji może to też być 110 PLN :) (Jakby co to ja nie licytuję).
W związku z powyższymi niejednoznacznymi próbami zabłyśnięcia, bardzo proszę o wpisywanie kwot w aktualnych polskich złotych, w systemie dziesiętnym. W następnych ogłoszeniach / licytacjach również. Wpisy niespełniające tych warunków będą usuwane.
Ja już odpuściłem wnikania jaka jest kwota, dla
mnie najrozsądniejsza była 100 zł, a te "błyśnięcia" w hex trochę nie wyszły.
Tylko zaraz ktoś powie że nie potrafię się bawić, więc się przyglądam ilu jeszcze specy będzie się nie logicznie wypowiadać.
Dam 110 zł, Polskich, nie w hex.
150zł
200PLN i mała litera :P
Adam zrobił Szach - Mat :) Wygrywa licytację!
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [Ch] Coś fajnego
Wygenerowano w 0.043 sekund, wykonano 40 zapytań