Czy ktoś z Was ma doświadczenia z tunerem telewizyjnym AVerTV USB 2.0 Lite? Próbuję podłączyć ją do Atari używając kabla composite, takiego jak do telewizora. Niestety, do obrazu nie można się w żaden sposób dostroić - jest wyjątkowo zaszumiony i absolutnie nie do użytku.
Tuner oddałem do sprawdzenia w serwisie - podobno jest sprawny, bez problemu odbiera mi zwykłe programy TV. Atari także jest sprawne - działa przy połączeniu ze zwykłym telewizorem. Tylko obrazu z Atari odebrać nie można.
Czy może ktoś mi pomóc w tej sprawie?
Jak napisać grę na Atari - cz. 8 Premiera ósmej części popularnej serii poradników Larka o tworzeniu gier na Atari już 28 lipca!
TONY - Ark of the Covenant Kontynuacja przygód Tony'ego na Atari 8-bit, bez przemocy, z naciskiem na spryt i eksplorację.
ABBUC Software Contest 2025: Zgłoszenia Sprawdź aktualną listę programów zgłoszonych do konkursu ABBUC Software Contest 2025. Termin mija 31 lipca!
Gopher2600 0.50.0 Nowa wersja emulatora Atari 2600 z usprawnieniami i nowymi funkcjami debuggera.
Steem SSE 4.2.0 już dostępny Nowa wersja emulatora Steem SSE z istotnymi usprawnieniami i nowościami