Witam,
W ręce wpadła mi Atarynka 800XE, która zamiast niebieskiego ekranu z napisem READY ma czerwonobordowy ekran z napisem READY. Poza tym wszystko jest ok. Gierki się wczytują, ale mają jakby zamienione kolory (np. w River Raid rzeka jest właśnie czrwonobordowa, a brzegi piękne niebieściutkie), inne kolory jakby też dziwnie dopasowane, ale całość gierki prezentuje się ok - wszystko czytelne, sprawne, działające - rzekłbyś: inna skórka ... :)
Da się coś poradzić? Płyta wygląda na nieruszaną, chociaż dokładnie jej jeszcze nie prześwietlałem.
z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam
Gopher2600 0.57.2 Aktualizacja emulatora Atari 2600 poprawiająca stabilność i naprawiająca błędy w debuggerze.
LodjurDS 0.1.5 Nowa wersja emulatora Atari Lynx dla konsol Nintendo DS z płynnym zoomem i poprawkami błędów.
Gearlynx 1.2.24 Ukazała się kolejna aktualizacja emulatora Gearlynx, oferująca poprawione wsparcie dla ComLynx i liczne poprawki błędów.
NRG 2026: 11 kategorii i 33 statuetki Znamy kategorie konkursowe NRG 2026. Na zwycięzców czekają szklane statuetki i atrakcyjne nagrody.
W.I.P. demo C.E.T.A.S Wersja robocza gry C.E.T.A.S jest już dostępna do pobrania na naszym forum.