No właśnie, mam taką atarkę (8 kości pamięci RAM) i mam problem - jest rozszrzenie na SIMM-ie i nie działa. Mam wątpliwości co do 24 nóżki SIMMa - jest podłączony do 16 nóżki U15 (trzecia kość pamięci od góry płyty) - czyli do masy. Przypuszczam, że przez to nie daje się uruchomić, ale chciałbym się upewnić - jest to ważny dla mnie egzemplarz (moje pierwsze Atari), w dodatku z Karin Maxi w środku.
Ktoś mógłby powiedzieć, pod co to ma iść (ewentualnie rozpiskę wszystkich połączeń SIMMa 256KB do tego podesłać/podegrać), bo z tego co się zorientowałem, jest to mocno różne w stosunku do 1MB.
Dzięki za ewentualną pomoc.
Gopher2600 0.57.2 Aktualizacja emulatora Atari 2600 poprawiająca stabilność i naprawiająca błędy w debuggerze.
LodjurDS 0.1.5 Nowa wersja emulatora Atari Lynx dla konsol Nintendo DS z płynnym zoomem i poprawkami błędów.
Gearlynx 1.2.24 Ukazała się kolejna aktualizacja emulatora Gearlynx, oferująca poprawione wsparcie dla ComLynx i liczne poprawki błędów.
NRG 2026: 11 kategorii i 33 statuetki Znamy kategorie konkursowe NRG 2026. Na zwycięzców czekają szklane statuetki i atrakcyjne nagrody.
W.I.P. demo C.E.T.A.S Wersja robocza gry C.E.T.A.S jest już dostępna do pobrania na naszym forum.